Rhonda Byrne “راز” نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

هدف بررسی “راز”

راز از Rhonda Byrne را بسیار طولانی را به پرفروش بین المللی لیست. Rhonda Byrne بود ناگهان معروف جهان و توسعه شخصی به ميدان آمد. بسیاری از مردم قطعا تا به حال هرگز شنیده یا توسعه شخصی و یا Rhonda Byrne, اما آنها توجه هنگامی که پیام خود را به شرکت تحویل داده و همراه با بیش از یک دوجین از بهترین مربیان شناخته شده. Josef Asaraf متبلور آن زمانی که او گفت: “شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید برای من مهم نیست چقدر بزرگ است.”

مدت کوتاهی پس از او آمده است که, Bob Proctor پیش می رود را به شما معرفی ما به راز به عنوان قانون جاذبه حاکی از این است که همه چیز در زندگی ما وجود دارد جذب توسط افکار خود را. فکر کردن در مورد آنچه شما می خواهید و یا نمی خواهید را ایجاد واقعیت خود را به دلیل این افکار است که تسلط بر آگاهی خود را.

در این بررسی تلاش می کند برای کمک به شما تصمیم می گیرید اگر آن را ارزشمند برای شما به خرید و مطالعه ،

بازیگران و پیام از “راز”

آن را بی خطر است برای گفتن که معتبر ترین چیزی که در مورد راز از Rhonda Byrne است که آن را با استفاده از بهترین ذهن در صنعت – ترکیبی از چنین ذهن های بزرگ پشت پروژه سخت به چشم پوشی است. باب پراکتور نویسنده “شما ما متولد غنی” جک کنفیلد نویسنده از “سوپ جوجه برای روح” کتاب جیمز آرتور ری, Joe Vitale تا جان Asaraf و ده ها تن از افراد دیگر جلو آمد در متخصص ظرفیت به ما نشان می دهد نتایج حاصل از استفاده از قانون جاذبه در زندگی خود را. همه آنها ادعا کرد که راز با بایرن تا به حال ساخته شده آنها را موفق و مورد استفاده قرار گرفته بود آیکون های تاریخی مانند لئوناردو داوینچی لودویگ ون بتهوون, توماس ادیسون انیشتین, JD, راکفلر, دیل کارنگی و بسیاری دیگر با نتایج مشابه.

درست است که همه این چهره های تاریخی به حال یک موضوع مشترک باور در حال اجرا را از طریق آنها این است که ما با دستکاری در نتیجه آنچه ما جذب توسط هدایت افکار ما است. آنها همچنین همه معتقد بودند در جایی از جهان که ما باعث می شود مربوط به همه چیز است. تمرکز ذهن خود را بر روی چیزی و attuning انرژی خود را در همان فرکانس با آن می تواند آن را به شما آمده است.

فقط این واقعیت است که این افراد معتقد بودند این چیزهایی که آنها بسیار موفق باعث می شود آن را سخت به چشم پوشی از راز روندا بایرن.

یک کلمه از احتیاط

این اصول به عنوان به تصویر کشیده شده در فیلم و کتاب راز قدرتمند هستند اگر آنها استفاده می شود. آنها تنها موفق به عنوان آنها ارائه شده است چرا که آنها همین را بگویم که کل داستان. بگویید شما را به رفتن را از طریق یک فرایند 3 مرحله از خود بپرسید باور و دریافت. آنها حذف, که زندگی از آیکون های است که آنها را برجسته کرده بود یکی دیگر از تم های مشترک نیز هست. آنها دنبال با میل آنها با دقت برنامه ریزی شده و آنها مداوم در گرفتن آنچه آنها می خواستند. بسیاری از آنها در واقع نه شروع کردن به موفقیت. آنها تا به حال به کار و بررسی دو کتاب و فیلم راز توسط بایرن به طور کامل نادیده می گیرد و این.

وجود دارد بیشتر به رشد و توسعه خود بیش از فقط بخواهید باور و دریافت. برای کسی که هیچ ایده این عنصر از دست رفته می تواند شروع به شما بسیار گمراه کننده مسیر است.

حدس من این است که افرادی که این فیلم و که که در ساخت آن می دانم که وجود دارد بیشتر به آن از آنها را در کتاب. آنها می دانند که شما باید به سرمایه گذاری اقدام و پشتکار برای رسیدن به, اما آنها غفلت به نوشتن آن در این کتاب است. من نمی توانم درک چرا.

نتیجه گیری من این است که راز بزرگ کتاب را در کتابخانه خود را و کمک می کند تا به شما در حفظ تمرکز هنگامی که شما در حال کار بر روی یک پروژه تمرکز شما فقط بر روی موفقیت است. اگر شما احساس می کنید که آن را به اندازه کافی برای شما برای شما آرزوی سلامت و رفاه به عنوان شما را در ادامه سفر خود از توسعه خود است. من در غیر این صورت توصیه می کنیم که شما به دنبال یک رویکرد جامع تر به توسعه شخصی.

با تشکر برای خواندن بررسی من از راز نوشته روندا بایرن.

[ad_2]