7 قوانین ثروت

[ad_1]

مردمی که شما تا کنون فکر که چرا برخی از افراد ثروتمند هستند و دیگران نیستند. چگونه می تواند به شما در رسیدن به آن وضعیت ؟ چگونه شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید به طوری که شما می توانید تمام چیزهایی است که شما همیشه می خواستم ؟ چند بسیار ساده و در عین حال زمان آزمایش استراتژی های شما در جاده به آزادی مالی و ثروت واقعی. خواندن این 7 قوانین ایجاد ثروت.

1. توسعه یک “ثروتمند” طرز فکر

بدون شک طرز فکر خود را تنها و مهم ترین عاملی است که تعیین خواهد کرد که آیا می خواهد ثروتمند شود یا نه. درست ثروت و فراوانی آمده از داشتن یک مرفه روانشناسی. شما باید حذف هر گونه disempowering باورهای شما در مورد خودتان و یا پول است. خرید خودتان یک کپی از Napolean هیل “فکر می کنم و رشد ریچ” اگر شما می خواهید به درک که چگونه تفکر خود را خواهد شما را ثروتمند (یا نه!). هر آنچه شما در مورد فکر می کنم شما را در مورد به عنوان مثال قانون جاذبه است.

2. صرف کمتر از شما کسب درآمد و سرمایه گذاری باقی مانده عاقلانه است.

فرد به طور متوسط هزینه 105 درصد از درآمد خود را به عنوان مثال آنها در بدهی. بدهی است که تنها خوب است اگر آن را برای ساختمان دارایی. این خوب است بدهی! شما باید صرف برنامه ریزی برای زندگی خود را به مطمئن شوید که شما تنها صرف چه چیزی شما را و سپس ذخیره و/یا سرمایه گذاری چه باقی مانده است. آن است که توصیه می شود که شما صرفه جویی حداقل 10 درصد از درآمد خود را. در نهایت زمانی که سرمایه گذاری, فقط مشاوره سرمایه گذاری از کسی است که به عنوان ثروتمند به عنوان شما می خواهید.

3. یادگیری زبان و مکانیک از پول

پول و ثروتمند شدن می تواند یک کمی مانند یادگیری یک زبان خارجی است. وجود دارد مقدار زیادی از عباراتی مانند: دارایی ها و بدهی, نقدینگی, ارزش خالص دنده اهرم ، و شما باید بدانید که معنی آنها به منظور تبدیل شدن به یک سرمایه گذار. مکانیک (ابزار و استراتژی سرمایه گذاری وسایل نقلیه و غیره.), همچنین باید به یاد گرفتیم بنابراین شما آنها را به عمل knowledgeably.

4. پرداخت بدهی های خود را…سریع!

شما می توانید به معنای واقعی کلمه پولدار با گرفتن خارج از بدهی! شروع به پرداخت کردن وام با بالاترین نرخ بهره ، این به خوبی می تواند بدهی کارت اعتباری شما. سپس شروع به در بدهی با بالاترین نرخ بهره. این کار را با گذاشتن یک برنامه پرداخت ماه به ماه تا زمانی که بدهی رفته است. اگر شما فکر می کنم شما نمی کردم به اندازه کافی به سمت چپ خود را ماهانه پرداخت بسته به شروع به پرداخت آن بدهی…فکر می کنم دوباره. هر کس می تواند یک خرید روزانه کمتر capuchino, یک ساندویچ برای ناهار پیاده روی به جای گرفتن تاکسی و غیره. چیزهای ساده اما آن را می سازد تفاوت به جایگاه خالص خود را در پایان هر ماه.

5. به دست آوردن دارایی های

دو راه وجود دارد برای افزایش ارزش خالص خود را…1. کاهش بدهی های خود(بدهی) که ما صحبت در مورد در قانون 4. راه دوم این است که با افزایش حقوق صاحبان سهام (دارایی). وجود دارد در اصل 3 نوع دارایی: کاغذ دارایی (سهام و اوراق قرضه حقوق بازنشستگی و غیره); املاک و مستغلات (مسکونی, تجاری, توسعه) و کسب و کار (شروع به خرید اجاره). شما کاملا باید به دست آوردن دانش در مورد سرمایه گذاری در این دارایی ها به منظور ایجاد ثروت است. کار در داخل مرزهای خود. تنها به دست آوردن دارایی های شما می توانید استطاعت به پرداخت و یا یاد بگیرند که چگونه به استفاده از دیگر مردم پول (نگاه کنید به قانون 7).

6. می دانم که قدرت ترکیب

آیا می دانید که اگر شما سرمایه گذاری فقط 5000 $در هر سال به طور متوسط در بازگشت از 7 درصد از سن 25 شما می تواند یک میلیونر در زمانی که شما آمار 65. بنابراین بسیاری از شما می خواهید به میلیونرهای در سن و سال اما آن را نشان می دهد نقطه است. آن را حیاتی است که شما تصمیم می گیرید مطلق مقدار دلار شما خواهد شد سرمایه گذاری هر ماه مهم نیست که چه و چوب به این برای دیدن ثروت خود را رشد از طریق ترکیب.

7. استفاده از پول مردم دیگر مردمان زمان

من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار من شنیده ام مردم می گویند “من نمی باید پول برای انجام این کار است”. گوش هیچ کس می کند. اما گفت این خوب است بهانه ای است که اجازه می دهد تا شما را به ماندن در منطقه راحتی خود را. پاسخ به هر گونه مشکل همیشه نهفته در خارج از منطقه راحتی خود را. یکی از کلید به گرفتن خارج از مسابقه موش و ایجاد استقلال مالی است دانستن راز از اعمال نفوذ افراد دیگر زمان (انتخاب کردن) و پول افراد دیگر (OPM). توانایی جمع آوری و استفاده از OPM و انتخاب کردن بسیار مهم است برای به دست آوردن آزادی مالی مورد نظر شما.

[ad_2]