7 اسرار ثروت

[ad_1]

پول قدرت است; این می تواند یک منبع از شادی و برترین نهاد برای برخی از مردم است. این تجارت می تواند به شما صدها اسرار به تبدیل شدن به ثروتمند. اما گرفتن به “غنی به زودی” معادله است که به سادگی یک قانون جاذبه است. بر خلاف برخی از مردم در خراب کردن زندگی خود را با تبدیل شدن به پول است که منجر به تخریب و آسیب رساندن به خود و دیگران است.

اگر چه سالم پولی دارایی ضروری است برای زنده ماندن در جهان, که همچنین نیازمند یک درک جامع از چگونه پول بازی عمل می کند. ما شما را با 7 ثروت اسرار است که افزایش درآمد خود را:

پذیرش:

اولا به درک این بازی حیاتی است که شما در اذعان به این حقیقت جهانی است که برای به دست آوردن انبوه پول. هنگامی که این طرز فکر تغییرات شما می توانید در تلاش برای ایجاد میلیون اول خود را. تنظیم کوچکتر و اهداف دست یافتنی می تواند به شما کمک کند تمرکز کنید.

نمی تواند منفی در مورد آن:

در مرحله دوم سعی کنید به مطلق عبارات مانند “من ضعیف”. تصویر خودتان را غنی می تواند به جذب مقدار زیادی از منابع است. حیاتی برای توانمند سازی طرز فکر که می گوید; من از طریق ظرفیت ذهنی و سخت کار من می تواند رسیدن به هر وظیفه. اولین کسی را متقاعد کند در این وضعیت شما می شود.

در نظر گرفتن ثروت خود را به عنوان یک مسئولیت:

برای مثال با ایجاد ثروت و شغل برای دیگران شما را به ایجاد برخی برای خودتان. نه تنها که شما نیز مسئول خانواده خود ذینفعان و کارفرمایان. یک سهم مثبت به جامعه تنها زمانی ممکن است که شما به طور همزمان بیش از یک جریان درآمد.

پیدا کردن یک مربی:

استیک با همفکر دوستان و اعضای خانواده است که به همان اندازه پرشور در مورد ثروت است. جستجو برای یک صنعت مربی است که احتمالا بهترین چیزی که شما می تواند انجام دهد. تا کنون برخی از بهترین معلمان از درس های زندگی هستند و این مربیان. ساخت بسیار عالی دوستان شما اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد هاله ای از موفقیت در اطراف شما.

را برجسته و استفاده از تمام منابع است که شما باید:

زمان است و تقریبا بهترین منبع آن است که یک نا معلوم دارایی. زمان در همه جا شما یک مقدار زیادی از آن, اما چگونه شما آن را صرف?

منابع مالی ثانویه هنگامی که ما صحبت در مورد زمان بنابراین ما باید آن را هدر ندهید. شما می توانید اصول به صورت هوشمند مدیریت زمان است. اگر شما کار خوب در صبح و سپس آن اختصاص به زمان مصرف وظایف.

عادت صرفه جویی در:

مطمئن باشید این پول است که شما کسب درآمد و نه آخرین خواهد شد بنابراین بهتر است برای شروع به سرمایه گذاری در سهام و ملک و طلا. استخدام یک تیم از مشاوران مالی می تواند یک گزینه بعد از آن.

پول جریان از منابع مختلف:

بیشتر داشتن بیش از یک منبع درآمد خواهد بود برجسته کار است. هنگامی که شما شروع به پرداخت صورتحساب خود را و مالیات پس از آن شما می توانید تمرکز بر reinvesting پول به طرح های سرمایه گذاری. فرصت خواهد شروع به جریان در جهت خود را با مقدار زیادی از گزینه های به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

با استفاده از قوانین ذکر شده در بالا شما می توانید دستیابی به یک صدا استقلال مالی. قانون جاذبه تنها کار می کند اگر شما انجام دهد. آن را به وضوح بیان می کند که شما می توانید به ارمغان بیاورد مثبت در زندگی خود را با تمرکز بر افکار مثبت. نیز به یاد داشته باشید, “چه شما به دنبال این است که به دنبال شما”.

[ad_2]