30 مارک بهترین کرم لایه بردار پوست قوی (ایرانی خارجی) + خرید

کرم لایه بردار AHA 10% درماتیپیک فرموله شده با ترکیبی از آلفا هیدروکسی اسید های معروف در غلظت مناسب و pH متعادل است. کرم لایه بردار ملایم و ضدلک قوی جی پلار دارای آلفا هیدروکسی اسید بدست آمده است و به همین دلیل می تواند از طریق لایه برداری ملایم موجب از بین رفتن لک و تیرگی های پوستی شود. در صورتی که نسبت به هر یک از ترکیبات به کار رفته در کرم لایه بردار ملایم و ضدلک قوی حساسیت دارید لازم است تا پیش از شروع به مصرف آن با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. برای دریافت بهترین نتیجه از مصرف کرم لایه بردار ملایم و ضدلک قوی جی پلار افراد دارای پوست های حساس می توانند یک شب درمیان و افراد غیر حساس هر شب از محصول استفاده نمایند.

ما به شما کرم لایه برداری که حاوی AHA باشد رو پیشنهاد میکنیم، چرا که این کرم های با پوست صورت ایرانی ها کاملا سازگار هست و نتیجه به مراتب بهتری از مدل BHA دارد. در واقع استفاده از این کرم ها، موجب حساس شدن پوست به نور خورشید می شود و در صورت عدم استفاده از ضدآفتاب، ممکن است بیمار نتیجه معکوس گرفته و وضعیت پوستش وخیم تر از قبل شود.

ضمنا ویتامین های A و E به کار رفته در این محصول از طریق نفوذ در لایه های سطحی پوست موجب خنثی شدن اثر رادیکال های آزاد شده و از این راه پوستی سالم تر، زیباتر و شفاف تر را برای شما به ارمغان آورد. ضمنا این محصول علاوه بر لک و تیرگی، موجب از بین رفتن خطوط و چروک های پوست نیز می شود. از ویژگیهای خوب این محصول ضد چروک بوده آن است که به از بین بردن لک های سطحی پوست کمک کرده و مانع از پیری زودرس پوست میشود.

استفاده از کرم های لایه بردار فواید و خواص درمانی بسیار زیادی برای پوست دارد، امروزه استفاده از این کرم ها توسط بیشتر متخصصان زیبایی توصیه میشه چرا که این کرم ها علاوه بر لایه بردای می تواند موجب رفع چین و چروک ها، شادابی و نشاط پوست، رفع لک های پوستی، کمک به کلاژن سازی پوست، جوان سازی و برای از بین بردن جوش های صورت بسیار مفید و تاثیر گذار باشد. همچنین استفاده از این کرم در کنار سایر محصولات آرایشی همچوم کرم های ضد لک و کرم ضد چروک و کرم های تقویت کننده می تواند بسیار مفید باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم لایه بردار حلزون دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.