3 راه استفاده از رزین های اپوکسی 2 قسمتی

رفاه با رزین اپوکسی

بهترین تندرستی پیشگیرانه اندازه گیری شما می توانید در هنگام استفاده از هر گونه مواد است که برای دریافت برگه اطلاعات ایمنی مواد (MSDS) (یا به تقاضای یکی از تولید کننده و یا دیدن و خواندن تمام امنیت جهت است که با این مورد. بسته بندی مورد نیز ممکن است یک آدرس وب را با قوانین و داده های رفاه اضافی دانلود کنید.

اکثر لثه های اپوکسی غیر سمی هستند, تشدید طبیعی است که, هنگامی که ترمیم, پوست را خسته نکنید. در هر صورت ، در حالت مایع ، هر دو تضعیف و سخت کننده ها تشدید پوست و چشم هستند. پوشیدن دستکش نیتریل دفاعی و عینک تندرستی, و کار در یک فضای بسیار تهویه مناسب در هنگام استفاده از تضعیف اپوکسی معرفی شده در این مقاله. به طور مداوم رسیدگی رزین با مراقبت, و به دنبال بهترین استفاده ممکن و تکنیک های حذف که توسط تولید کننده پیشنهاد.

Ganoksin توسط پشتیبانی می شود خرید رزین اپوکسی

در صورتی که شما قصد استفاده از این مواد به طور معمول و یا پیشبرد پلاستیکی پرتاب با استفاده از پلی استر لثه و اورتان خرید ماسک با کانال های سمت راست برای مواد مصنوعی شما استفاده خواهد شد.

کار با رزین اپوکسی

لثه اپوکسی در دو بخش آمده: زمین و سخت کننده. دو بخش باید در نسبت دقیق داده شده در جهت تولید مخلوط. برآورد نامشخص و ترکیب زمین اپوکسی از تنظیم و یا بازگرداندن نگه می دارد.

برای ترکیب مقادیر محدودی از معادلات متعادل ، یک فرمت ترکیب بر روی یک بیت از مقوا. قرعه کشی دو کمی, محافل معادل اندازه گیری بر روی مقوا. نقطه کمی از کاغذ مومی بر روی مقوا, و پر کردن یک شناور با آدامس و از سوی دیگر با سخت کننده. استفاده از یک چوب خلال دندان یا هنر به تدریج و در دسترس نباشد ترکیب دو بخش.

Ganoksin توسط پشتیبانی می شود

هنگامی که ترکیب مقدار زیادی و یا زمانی که تحکیم سایه اضافه شده مواد استفاده از پیشرفته مقیاس برای ارزیابی زمین و رزینها به تضمین می کنند که شما انجام برآورد به نام تولید. توجه داشته باشید که برخی از متخصصان سایه مایع باید با زمین وزن برای محاسبه بهترین نسبت ممکن است از لثه به سخت کننده.

مارک های مختلف از تار اپوکسی طول های مختلف از بار ثابت و & quot و;زندگی گلدان.&quot و;&quot و; زندگی گلدان & quot و; اشاره به اندازه گیری زمان که در طی آن شما می توانید پور و یا کار با اپوکسی قبل از آن شروع به ضخیم شدن. زمان ثابت زمان آن طول می کشد اپوکسی به سختی کامل آن می رسند و به لمس خشک است. چسب اپوکسی لثه در بیشتر قسمت ها باید کوتاه گلدان زندگی و رفع زمان است که باعث می شود آن را در تلاش برای پر کردن یک شکل و اخراج هر درجه افزایش می یابد قبل از شیره شروع به ضخیم شدن. پوشش رزین های اپوکسی بیشتر کشیده شده از گلدان زندگی و رفع زمان. شیره اپوکسی با زندگی گلدان را انتخاب کنید و رفع زمان است که اجازه خواهد داد که شما برای دریافت نتایج شما نیاز دارید.

انرژی ترکیب لثه و سخت کننده حباب های هوا ایجاد کنید. به پاپ جیب هوا, تنفس بر روی آنها, سوراخ آنها را با یک سنجاق, و یا تصویب یک اسلحه گرم گرما در پایین بیش از خارج از شیره اپوکسی مجموعه.

Ganoksin توسط پشتیبانی می شود

تاریخچه مختصری از پلاستیک

در مخالفت با تفکر جریان اصلی ، پلاستیک نه جدید و نه همه آنها انسان ساخته شده است.

موارد پلاستیک مشترک ترکیب شاخ طلایی موم و tortoiseshell.

پلاستیک های نیمه سنتزی با استفاده از مواد مصنوعی برای تغییر پلیمرهای مشخص ، به عنوان مثال ، پروتئین سلولز یا شیر ساخته می شوند.

که در 1855, سازندگان فرانسوی Lapage و Talrich محافظت گرما تنظیم پلاستیک نیمه مصنوعی آنها به نام &quot و; دوبوا دورچی.&quot و; آن را با گرد و غبار چوب غنی شده بود و به شکل اقلام واحد خانواده و سنگهای.

پلاستیک های مهندسی از پلیمرهای تولید شده با استفاده از هیدروکربن های حذف شده از نفت خام بدست می آیند.

لئو Baekeland پلاستیک تولید اولیه در اواسط 1900s. Things که با این مواد باکالیت ساخته شد دارای مجوز در حال حاضر کلکسیون جذاب هستند.

مواد

دو بخش اپوکسی شیره

جام گودی

تصاویر بر روی کاغذ

مورد سطح با باز کردن دو طرفه

مورد با گودال عمیق

ملاحظات

دستگاه ها و لوازم

فضای کار با تهویه عالی

دستکش نیتریل

عینک تندرستی

تنفس با قوطی کانال مقایسه (اختیاری)

تیغه تخصص

چسباندن: دکوپاژ، سیانواکریلات

متوسط مات اکریلیک (اختیاری)

قلم مو (اختیاری)

سوزاننده

فویل آلومینیوم Paperor مومی

خلال دندان یا چوب تخصص

مقیاس پیشرفته (اختیاری)

پین

سلاح گرما (اختیاری)

نوار: پاک کردن فشار دادن ، لوله

سرنگ

جعبه

موچین

کاغذ سنباده: مرطوب / خشک ، غذای مختلف ذرت

پرداخت اقامت با پلاستیک-تمیز کردن روژ

قاب یخ

گرفتن یک عکس در یک فنجان گودی با کمک کمی از آدامس اپوکسی. خرید و یا جام گودی خود را.

برای تصاویر بسیار کمی ، شما می توانید Devcon 5 دقیقه اپوکسی sap استفاده کنید. برای تصاویر عظیم, استفاده از رنگ شیره اپوکسی روشن با رنگ هاردنر خوش طعم. برای تقویت یک تصویر ، از زمین و سخت کننده colores doming استفاده کنید.

یک طرح و برش از تصویر خود را. استفاده از یک مداد به دنبال لبه خارجی یک فنجان گودی بر روی تصویر خود را انتخاب, و پس از آن قطع کردن تصویر با استفاده از قیچی و یا یک تیغه هنر.