1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

اما اگر فکر می کنید که تنها یک فروشگاه اینترنتی است اشتباه می کنید. از لحاظ فنی اگه بخوایم بررسی کنیم، باید مواردی مثل سرعت، امنیت، پشتیبانی و اینجور مسائل رو مدنظر بگیریم و اگر بخوایم از لحاظ قدرت برند و بازاریابی و این چیزا فروشگاه های اینترنتی رو مورد بررسی قرار بدیم، باید بریم سراغ محصولات، قیمت اونا، کیفیت شون و نحوه طراحی شون.

فروشگاه اینترنتی زنبیل یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد که سعی در ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود دارد. فقط کافیه شفافیت داشته باشه و خدمات حین فروش و پس از فروشش هم خوب باشه، فروشگاه اینترنتی مکس بکس باقیش حله! فروشگاه اینترنتی دیجی استایل که زیرمجموعه دیجی کالا هست هم واقعا خوب عمل کرده و یکی از الگوهای منه توی بیزینسم!

اما اینکه خدمات پس از فروششون ضعیف هست برخی اوقات، کمی برام تعجب آوره! بخاطر اینکه کلی فروشگاه اینترنتی دیگه که اسمشون توی این لیست نیست، اومدن با بزرگانی مثل دیجی کالا مقایسه شدن و به همین خاطر اسمشون توی بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران نیومده! راستش یه چیزی که توی معایب فروشگاه های اینترنتی نوشتید، یکی بحث ارسال رایگان بود و یکی هم بحث تخفیف به مشتریان ثابت که البته فکر کنم این مورد دوم رو فقط واسه دیجی کالا نوشته بودید و مورد اول هم توی مبیت دیدم و فکر کنم یدونه فروشگاه دیگه.

جدا از اون، مواردی مثل کوپن های تخفیف فراوان و ارسال رایگان شون واسه خریدای بالای ۱۰۰ تومن واقعا واسه ی منه کاربر و مشتری خیلی باحاله و منو جذب خودش میکنه. نظر من اینه که این قضیه ارسال رایگان فقط در صورتی امکان داره که فروشنده بیاد هزینه پست رو به قیمت همه محصولات اضافه کنه و اونوقت بذارشون واسه فروش! واسه همین اگه ما حتی با وجود قیمت های گرون تر، رفتیم سمت دیجی کالا، اون فروشگاه هایی که به مشتریان وفادارشون خدمات خاصی ارائه نمیدن، نباید ناراحت بشن! به جرئت میتونم هر ۴ تاشون خدمات بی نظیری داشتن و با وجود همه عیب ها و نقص هاییم که داشتن، بازم من ازشون راضیم و به همه پیشنهادشون میکنم.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی مکس بکس لطفا از صفحه ما بخواهید.