15 قوانین موفقیت با توجه به ناپلئون هیل

[ad_1]

مهار قدرت های جهانی موفقیت در درون شما

ناپلئون هیل نوشت: “قانون موفقیت” در سال 1928 و انقلابی در راه مردم فکر ایجاد ثروت و بهبود و دستیابی به اهداف است.

تامین شده توسط اندرو کارنگی ناپلئون هیل پژوهش در زمان 20 سال برای تکمیل و درگیر مصاحبه های گسترده با بیش از 100 نفر از موفق ترین افراد در امریکا ،

قانون موفقیت را می توان با نگاه کردن به 15 شخصیت است که شامل قانون موفقیت.

قطعی هدف رئیس

یک “هدف رئیس” یک هدف مشخص و یا هدف در زندگی است. با توجه به ناپلئون هیل این اولین دروازه یک فرد باید از طریق قبل از دستیابی به موفقیت است.

این بسیار مهم است!

برای رسیدن به هر سطح از موفقیت یا ثروت شما باید یک هدف مشخص و یا هدف در ذهن است. این بدان معنا نیست که باید آن را هدف نوشته شده و امضا محضری; اما این به آن معنا شما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن با زندگی خود را. کشف کردن آنچه که آن را برای رسیدن به این هدف و سپس با اختصاص زمان و تلاش و تفکر برای دستیابی به آن است.

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس است که اکسیر سحر و جادو است که به شما شجاعت به رویا و سپس اقدام لازم برای رسیدن به این رویا.

عادت صرفه جویی در

W. Clement Stone یک بار اظهار داشت: اگر شما عدم توانایی برای صرفه جویی در پول و قدرت برای ایجاد ثروت است و نه در درون شما. و در حالی که صرفه جویی است نه یک مسیر به ثروت به خودی خود با توجه به شپشو نرخ بهره معمول از حساب های پس انداز و گواهی سپرده این عمل بسیار صرفه جویی توسعه مالی طرز فکر و اعتماد به نفس برای سرمایه گذاری و شروع کسب و کار و جلوگیری از شکست مالی ایجاد شرایط اضطراری.

در نظر گرفتن این مثال…

من به تازگی به حال یک کارمند که انتقال به بیرون رفت در ماشین خود را. در حال حاضر اگر شما تا کنون به حال انتقال مشکلات شما می دانید که این یک وضعیت گران.

فاقد بودجه می توانید ماشین خود را ثابت او امن پیش پرداخت از یکی از کسانی که پیشرفت نقدی ، سه سال بعد او هنوز پرداخت بهره اولیه که وام.

اگر او تا به حال موفق به نجات $900 مورد نیاز برای تعمیر ماشین خود را, او می تواند پرداخت شده برای تعمیرات به صورت نقدی و اجتناب از بدون هیچ زحمتی. تا کنون او پرداخت نقدی به مردم بیش از $2,400 در هزینه های مرتبط با وام.

به صرفه جویی در یادگیری و اقامت یک قدم جلوتر از شرایط اضطراری مالی از این طبیعت است.

جورج Clason کتاب “ثروتمندترین مرد بابل” است که یک کتاب بسیار عالی برای مطالعه بیشتر در این موضوع.

ابتکار & رهبری

افراد موفق خود انگیزه و می خواهید برای به عهده گرفتن نقش رهبری.

آیا شما تا کنون سعی به ایجاد انگیزه در فرد برای انجام کاری او و یا او علاقه مند است در حال انجام است ؟ مطمئن شوید که آن را ممکن است انجام می شود اما شانس هستند شما باید به فشار گول زدن تهدید و در غیر این صورت آزار و اذیت آنها را به انجام آن.

زندگی خیلی کوتاه است که برای. کار با انگیزه افرادی که می خواهید برای رسیدن به یک هدف قطعی. و فراموش نکنید که دیگر مردم همین احساس را در مورد شما. اگر شما می خواهید کمک از افراد دیگر می باشد که برای نشان دادن ابتکار عمل به آنها را ملاقات نیمی از راه است.

تخیل

تخیل همه چیز است در زندگی. مورد آن فکر می کنم قبل از اینکه شما آمد تا با یک هدف خاص تخیل خود را تا به حال کنار هم قرار دادن افکار و اندیشه های لازم برای تحقق بخشیدن به دستیابی به یک هدف ممکن است ارزشمند روند.

همه چیز با فکر آغاز می شود. یادگیری برخی از تکنیک طوفان مغزی توسط نویسندگان مانند Tony Buzan و سپس اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی.

شور و شوق

دیل کارنگی اغلب اظهار داشت: “اگر شما می خواهید به مشتاق عمل مشتاق است.” سعی کنید آن گاه آن را در واقع کار می کند.

خط پایین این است…

اگر شما می خواهید برای رسیدن به یک هدف است که نیاز به ورودی و یا همکاری با دیگران, آیا شما فکر می کنم که آنها را با یک dullard فاقد شور و شوق و یا انرژی ؟ یا آیا آنها ترجیح می دهند به کار با یک فرد با انرژی به دیدن این پروژه از طریق ؟

شور و شوق به این معنا نیست پریمیر پپ تجمع پریدن با شادی و سرزندگی اما آن را نیز بدان معنی نیست نشستن بر روی نیمکت شکایت در مورد عدم فرصت به شما به عنوان کانال گشت و گذار دوباره اجرا می شود شما را دیده ام ده بار.

نوع مناسب از شور و شوق وجود دارد در جایی در وسط زمین بین پریمیر و سیب زمینی روی نیمکت. اما اگر شما می خواهید به خطا در کنار احتیاط یک cheerleader بود.

کنترل خود

کنترل خود را به عنوان من آن را اشاره به توانایی مهار خود را از رفتار عجیب و غریب است که ممکن است شهرت خود را به خطر اندازد و یا مختل کردن عملیات کسب و کار.

من به تازگی به حال یک شریک کسب و کار که عصبانی شد با یک مشتری و به جای حل و فصل شکایت مشتری به شیوه ای منطقی در او روحی و اساسا “انفجار” در مشتری با یک فوران کلامی.

البته ما از دست داده و کسب و کار خود را-به طوری که از آن بهره مند? هیچ کس.

نگه داشتن خود را محفوظ و تحت کنترل است. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که فرد یا افرادی که شما در حال برقراری ارتباط با ممکن است قادر به کنترل سرنوشت خود را.

عادت انجام بیش از پرداخت برای

در کسب و کار زبان ویژه سازمان هوشمند در حال توسعه یک فرهنگ سازمانی تحت امیدوار کننده و ارائه بیش از.

شما می توانید با استفاده از همان ایده های شخصی خود را به تلاش و کار می کنند. انجام بیش از انتظار می رود و شما متوجه خواهد شد.

خوش اخلاق

خوب این به این معنا نیست شما باید به Pollyanna, اما آن را نیز بدان معنی است که شما باید در تلاش برای Gordon Gekko.

شعار اساسی این صفت شخصیت است که مردم ترجیح می دهند به اطراف و کار با مردم لذت بخش.

تفکر دقیق

آنچه که استفاده از فکر کردن در مورد حقایق و یا موقعیت هایی که غلط می باشد ؟

رابرت آلن مذاکرات در این مورد به طور گسترده در ایجاد ثروت و کتاب و اغلب متحده بزرگترین مشکل بسیاری از ما این است که “ما می دانیم آنقدر که فقط نیست.”

برای سال های من اجتناب داشتن چیزی برای انجام با سرمایه گذاری در املاک مسکونی واقعی از آنجا که من به یاد پدرم به من گفتن من می خواهم به صرف هر ساعت بیداری رفع توالت و مبارزه برای جمع آوری اجاره. بله وجود دارد چالش هایی برای مدیریت اجاره املاک, اما این ایده که این چالش ها هستند و غیر قابل عبور و یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یک تصمیم ضعیف “فقط طوری نیست.”

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای یک کسب و کار جدید سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری به دنبال حقایق و اجازه ندهید که خودتان را به پریشان شدن اسطوره, شایعه یا تخت خطا در تفکر است.

غلظت

توانایی تمرکز مرکزی به هر ماندگار و یا دستاورد قابل توجهی.

در مورد قانون موفقیت تمرکز به معنی تمرکز تلاش خود را بر روی یک هدف خاص و جلوگیری از پریشان از این هدف است.

برای مثال اگر شما یک هدف برای یادگیری به اسپانیایی صحبت می کنند و هفته بعد شما ذهن خود را تغییر دهید و تصمیم به مطالعه و سپس تلنگر با صدای تلپ افتادن به مطالعه فرانسوی در هفته آینده توسط این نیاز از ماه شما دقیقا همان جایی که شما آغاز شده است.

برای رسیدن به کلاس جهانی سطح موفقیت در هر تلاش نیاز به لیزر مانند تمرکز و توجه به جزئیات و پشتکار است.

همکاری

ناپلئون هیل با استفاده از این قیاس از یک چرخ واگن برای نشان دادن این نکته است. تصور کنید او نوشت: چه اتفاقی خواهد افتاد به wagon اگر یک چرخ شکسته شد و یا از دست رفته ؟

نکته این است که همه ما می تواند کمک به گروه های هدف و افراد وجود دارد که می تواند کمک به شما در دستیابی به اهداف شخصی خود و رویاهای اگر شما به همکاری با آنها.

یادگیری به کار همراه با دیگر مردم و مهار قدرت از افراد دیگر استعدادها و منابع برای رسیدن به رویاهای خود.

بهره شکست

بسیاری از ترس شکست و هر چیزی را از جمله و نه حتی تلاش برای جلوگیری از شکست. اما کجا که شما?

انسان و یادگیری با آزمون و خطا.

در نظر بگیرید که چگونه یک کودک می آموزد به راه رفتن. اگر او ترک تلاش پس از ناکامی چند بار او را صرف زندگی خود خزنده در همه جا.

کلید موفقیت در این زمینه است برای یادگیری از خود را شکست. برای مثال اگر شما خرید یک سهام و آن را به سرعت باعث می شود شما به از دست دادن پول نیست فقط ترک سرمایه گذاری. تجزیه و تحلیل تجارت خود را و جستجو برای علت شکست خود را-و سپس اعمال این دانش جدید در بر داشت خود را در آینده تجارت است.

تحمل

وجود دارد برخی از چیزهایی که در این جهان است که به سادگی نمی توان تحمل و من مطمئن هستم که شما می توانید از فکر می کنم تعداد کمی از این شرایط است. اما در بیشتر قسمت ها تمایل به تحمل منحصر به فرد از مردم و ارزش های خود را می تواند باز کردن درب برای شما موفقیت و شادی.

تمرین قانون طلایی

فقط در مورد شما نیست به یاد داشته باشید قانون طلایی در واقع متحده “نزد دیگران به عنوان شما را نزد شما انجام می شود.”

البته اگر شما یک مازوخیست و لذت بردن از درد این قانون ممکن است مناسب برای شما. نکته این است که اکثر مردم می خواهم به درمان می شود و با عزت و احترام و آنها می خواهند به آزادی برای لذت بردن از زندگی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

هنگامی که شما تمرین این قانون طلایی شما قادر به پیروزی دوستان و مردم نفوذ” در دیل کارنگی شیوه ای و در نتیجه افزایش فرصت ها برای خودتان و غنی تر و با ارزش تر از زندگی.

[ad_2]