10 فروشگاه اینترنتی برتر در ایران در سال 99

ما فروشگاه های آنلاین ایرانی را که در سال 1999 عملکرد بهترين فروشگاه هاي اينترنتي بهتری نسبت به سایر فروشگاه ها داشته اند را مرور کرده ایم و به معرفی نقاط قوت و ضعف آنها در معرفی بهترین فروشگاه های آنلاین ایرانی پرداختیم.

در ایران مدتی است که بهترين فروشگاه هاي اينترنتي و خرید و فروش آنلاین بسیار داغ و پر از اخبار جدید بوده است ، بنابراین تصمیم گرفته ایم 10 فروشگاه برتر را که در سال 1999 براساس معیارهای مشخصی قادر به ماندن در صدر بودند ، شناسایی و معرفی کنیم.

فروشگاه آنلاین سایتی است که کالاها بهترين فروشگاه هاي اينترنتي یا خدمات را بصورت آنلاین ارائه می دهد ، اما در اینجا ما فقط قصد داریم فروشگاه هایی را که کالاهای فیزیکی ارائه می دهند مقایسه کنیم و در مقاله دیگری به فروشگاه های خدمات مراجعه خواهیم کرد.

در این مقاله ، فروشگاه ها بر اساس خلاقیت ، نوآوری ، ترافیک ، تجربه کاربری ، تجربه خرید ، بازاریابی و سایر موارد تخصصی مورد ارزیابی قرار می گیرند تا جایی بهترين فروشگاه هاي اينترنتي که امکان بررسی آنها وجود دارد و بر اساس رتبه بندی هایی که بدست آورده اند منتشر می شود. شده اند.

گفتنی است ، فروشگاه ها طبق ضوابط پیشنهادی رتبه بندی شده اند و سعی می کنیم در مورد مزایا و مضرات هر فروشگاه بحث کنیم تا بتوانیم دید بهتری بهترين فروشگاه هاي اينترنتي نسبت به کیفیت و نحوه مقایسه فروشگاه ها داشته باشیم. ما فروشگاه آنلاین را معرفی خواهیم کرد و آنها را بررسی خواهیم کرد.

فروشگاه آنلاین

1- کالاهای دیجی:

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران وب سایت عمومی دیجی کالا است که تقریباً در همه موارد فوق به همان میزان ممکن کار کرده است. دیجی کالا تقریباً 10 سال فعالیت دارد و در آغاز ، مانند همه فروشگاه های آنلاین ، فعالیت خود را با محصولات بسیار ساده و با تنوع کم آغاز کرد.

فروشگاه آنلاین

اخیراً ، دیجی کالا ، مانند سایر فروشگاه های بزرگ آنلاین در سراسر جهان ، به (Marketplace) تبدیل شده و توانسته است در این زمینه به خوبی کار کند ، بهترين فروشگاه هاي اينترنتي اما موردی که مورد توجه قرار گرفته این است که هنگام خرید از دو فروشگاه ، سفارش خود را می دهید. در دو سبد خرید قرار داده شده است و اگر مبلغ یکی از این سفارشات بیش از 100 هزار تومان نباشد ، شما همزمان هر دو کالا را دریافت می کنید ، اما هزینه حمل را برای یکی از آنها پرداخت می کنید.

بهترین فروشگاه های اینترنتی جهان

یکی از مهمترین مزیت های این وب سایت ، تمرکز روی رضایت مشتری است که در طول فعالیت خود به این موضوع توجه زیادی کرده است ، اما اخیراً با مشکلاتی بهترين فروشگاه هاي اينترنتي روبرو بوده است که باعث کاهش کیفیت خدمات به مشتری می شود. در همین رابطه ، ویدئویی در سایت وب مستر منتشر شده است.

این فیلم را تماشا کنید: مسابقه 2: چرا DJ Kala افتاد؟

چند ماه پیش ، دی جی کالا بخشی به نام OPEN BOX را به وب سایت خود اضافه کرد و این موضوع را در ایران به جا گذاشت ، تاکنون هیچ فروشگاه آنلاین ای OPEN BOX را معرفی بهترين فروشگاه هاي اينترنتي نکرده است. در پرونده اینفوگرافیک زیر ، دقیقاً نحوه عملکرد OPEN BOX را خواهید فهمید.

فروشگاه اینترنتی

از ابتدای کار ، دیجی کالا سعی کرد تا محصولات خود را بسیار حرفه ای و هوشمندانه معرفی کند و این موضوع باعث شد تا کاربران برای اطلاعات دقیق در مورد یک محصول بهترين فروشگاه هاي اينترنتي ، به Digi Kala مراجعه کنند ، اما در زمانی که هنوز فرهنگ خرید آنلاین نرسیده است. این موقعیت. اکثر مردم برای کسب اطلاعات به دیجی‌کالا رفتند و پس از انتخاب کالای مورد نظر خود راهی بازار شدند.

به جرات می توان گفت Digi Kala نقش بسیار مهمی در ترویج فرهنگ خرید آنلاین در ایران دارد و در زمانی که فروشگاه های زرد کالاهای کم کیفیت را عرضه می کردند ، بهترين فروشگاه هاي اينترنتي دیجی کالا تنها راه آنلاین برای خرید کالا از طریق اینترنت بود .

فروشگاه اینترنتی 

اما گذشت زمان و ترویج استفاده از خدمات آنلاین توسط دولت و رسانه ها به تدریج مردم را به سمت خرید آنلاین سوق داد و سرانجام غولی به نام Digikala ایجاد کرد بهترين فروشگاه هاي اينترنتي تا مدتی نیازهای یک کشور را برآورده کند.
اما مدتی نگذشت که صدای بلند سود کلان بهترين فروشگاه هاي اينترنتي در رسانه ها نسبت به سایر رقبا هشدار داد و سایت های فروشگاه اینترنتی جدید راه اندازی شد.

دیجی کالا هنوز در صدر جدول قرار دارد ، هرچند مدتی پیش ما سعی کردیم با برگزاری مسابقه و دریافت بازخورد مشتری ، این سایت را تحلیل کنیم و صدای مشتریان را به دیجی کالا بهترين فروشگاه هاي اينترنتي برسانیم تا از خدمات مشتریان قبلی که دریافت کردیم استفاده کنیم. از نو. ، اما ما هنوز DJ Kala را در صدر جدول داریم.