یک راه ارزان قیمت و تضمین شده برای افزایش شتاب خودرو

این چیپ کاملا هوشمند بوده و با گرفتن پارامتر های ای سی یو و تغییر در میزان فشار سوخت و پاشش سوخت و نوع پاشش سوخت خودرو شما را به حداکثر عملکرد واقعی خود می رساند و می توانید به صورت ویژه ای خودرو خود را با دیگر خودرو های مشابه خود متفاوت سازید. با در نظر گرفتن این عوامل و فاکتورها میتوانید مطمئن باشید که شتاب خودروی شما همیشه در بهترین حالت خودش باقی میماند. همچنین دقت کنید همیشه بدنه ی دریچه گاز و درگاه اتصال لوله را تمیز و پاکیزه نگه دارید. در ابتدا اشاره ای بکنیم به تفاوت کنترل کننده دریچه گاز در سیستم خودروهای جدید و قدیم. کنترل میکند. بعد از نصب قطعات تیونینگ، لازم است با یک برنامهریزی دقیق، قطعات جدید را با نرمافزار هماهنگ کنیم تا بهترین نتیجه را شاهد باشیم. 3-توربو مکانیکی: این دستگاه دارای وزن سبک و از جنس آلومینیوم است و با کنترل مکش سوخت و وارد کردن جریان هوای شدید به محفظه ی احتراق باعث افزایش شتاب تا 7% و با کنترل مکش سوخت باعث کاهش مصرف خودرو می شود. اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمتو کار اضافه و به دنبال یک راه راحت و بدون ضرر هستید ما این چیپ را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ بهترین چیپ برای رفع کپ کردن و افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت است و تمامی این موارد را همین یک محصول انجام می دهد در صورت استفاده این محصول به همراه تیونینگ چیپ نیترو درایو نتیجه خیلی بهتر شده و شتاب خودرو شما بیشتر افزایش می یابد.

افزایش شتاب خودرو

همچنین با اعمال گشاد کردن داخل سیلندر، این امکان فراهم میشود که با بزرگ شدن ورودی سوخت و هوا به داخل محفظه، مقدار بیشتری ماده اولیه انفجار وارد سیلندر شود تا سرعت خودرو افزایش یابد. تمامی کارخانجات خودرو سازی برای حفظ محیط زیست و به دست آوردن گواهی نامه های بین المللی خودروهایشان را به گونه ای پروگرام ریزی می نمایند که بین ۶۵ تا ۸۰ درصد از حداکثر قدرت موتور خودرو را کسب ننمایند و در این صورت موتور خودرو نمی تواند به حداکثر قدرت و عملکرد خود دست یابد. با مراجعه به تیونینگ تاک می توانید درباره ی این موضوع اطلاعات بیشتری به دست آورید. شما اگر می خواهید شتاب بیشتری را تجربه کنید می توانید نسبت به قدرت موتور ماشین خود وز آن را نیز کاهش دهید. اگر تسمه تایم به دقت تنظیم نشده باشد و یا مشکلی در عملکرد آن وجود داشته باشد، حرکت سوپاپ ها مختل شده و به دنبال آن احتراق نا منظم روی میدهد که میتواند باعث کاهش شتاب و حتی حرکت کند اتومبیل شود.

تفاوت آنها تنها در نحوهی تأمین نیروی موردنیازشان است.

این سیستم هوشمند عملکرد بسیار موثری دارد که با مدیریت برق اتومبیل در صرفه جویی مصرف سوخت و افزایش توان خودرو عملکرد بسیار خوب و موثری دارد. افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت تنها دو مورد از مزایای بیشمار شمعهای سه پلاتینه هستند. تفاوت آنها تنها در نحوهی تأمین نیروی موردنیازشان است. ECU موجود در خودروهای صفر کارخانه بهگونهای تنظیم شده است که حداکثر بهرهوری در میزان مصرف سوخت و کمترین تولید آلایندگی را داشته باشد؛ اما میتوان تنظیمات ECU خودرو را بهگونهای بهروز کرد که باعث افزایش شتاب خودرو شود. چیپ تیونینگ Nitro به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ را به پورت ماشین خود متصل میکنید ای سی یو خودرو سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو و همچنین کاهش بهینه مصرف سوخت خودرو شما {افزایش شتاب خودرو ایران کارز|افزایش شتاب ماشین|شتاب|شتاب ماشین|افزایش شتاب خودرو|ایران کارز} می گردد. نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد. این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نتیجه را دوچندان می نماید و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

سوپر چیپس رایزین بروی کدام خودروها نصب نمی گردد ؟ سوپر چیپس رایزین بروی کدام خودروها نصب می گردد ؟ جداول (ماتریس های) سنسور اکسیژن متفاوت (شامل اعداد 8 بیتی بالاتر از 128) با ایسیوهای بوش و سایر ایسیوها و جداول با تعداد ستون ها و ردیف های زیاد آوانس جرقه زنی (Spark Advance) و مدیریت پاشش سوخت (Injection) ریمپ این ایسیوها را نیازمند دقت بالا می کند. از سوی دیگر با توجه به شتاب اولیه مناسب تیبا و شتاب ثانویه کند و کشش در دنده های سبک تر محدودیت Limit سنسورهای اکسیژن از نوع 16 بیت را مقداری بالاتر باید در نظر گرفت. همین امر سبب گشته تا شتاب خودرو های جدید نسبت به خودروهای قدیمی بالاتر شود. ین محصول به همره کلیه اتصالات مورد نیاز شما که در عکس های بالا نیز مشاهده می شود می باشد. جداول Torque و Reverse Torque نیز در ریمپ کردن تیبا نیز کمک شایانی به رفع کپ و دنده مرده رفتن این خودرو می کند و باعث افزایش شتاب تیبا به صورت محسوسی میشود. استفاده از مکمل سوخت استاندارد به طول عمر منیفولد کمک زیادی خواهد کرد. همانطور که گفتیم در هر حال یکی از مسائلی که در طول گذر زمان در وسیله نقلیه نمایان میگردد، افت شتاب خودرو است که با به کار بردن یک سری نکات میتوان تا حد قابل توجهی از بروز این مشکل جلوگیری کرد.