کیش معرفی و راهنمای سفر به کیش

اگر تمایل به کرایه ماشین در جزیره کیش و چشیدن طعم رانندگی با یک ماشین به روز و البته گران بها را دارید اما توانایی مالی آن را ندارید بهتر است سری به جزیره بزنید تا علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی کیش و تجربه انواع تفریحات در کیش، یک سفر ایده آل را در کنار یک سواری لوکس با هزینه ای پایین تجربه کنید. رستوران این هتل­ انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی، گیاهی و فست فودی را سرو می­کند و شما را از رستوران­گردی در سطح جزیره بی­نیاز خواهد کرد. سواحل آرام با ماسههای مرجانی آب زلال دریا که شفافیت کم نظیر آن امکان مشاهده انواع آبزیان را در عمق چند متری مقدور میسازد پوشش گیاهی مناسب و سرسبزی و طراوت آن به ویژه در هفت ماه از سال چشماندازی زیبا و تماشائی به آن بخشیده است که سالانه حدود یک میلیون نفر از دوستداران طبیعت و دریا را به سوی خود جلب می کند. علاوه بر بازیهای آبی، در این پارک انواع حوضچه و استخر برای شنا و همچنین جکوزی برای رفع خستگی روزمره وجود دارد. خیلی ها کیش را به خاطر ساحل کیش و دریای شفافش دیدن دلفینها و لاکپشتهایش تفریحات هیجان انگیز و همچنین ماشین ها مدل بالا و تکش دوست دارند و برای آنها جذاب است.

اجاره ماشین در کیش سانس افراد زیر 14 سال، سانس متوسط و سانس فول اشکن قسمت های مختلفی است که در این قلعه انجام می گیرد و شما می توانید با ذکر عنوان، بلیط مربوط به سانس مورد علاقه را خریداری نمایید. معمولا برای جابجایی افراد بین تعداد 5 تا 14 نفر از خودرو ون استفاده میگردد، که بسته به نوع و تعداد، ون های متفاوتی ارایه خدمات را در شهر کیش انجام میدهند. علاوه بر بوق زدن نمی توانید با هر صدایی از پخش ماشین مشغول رانندگی شوید چراکه ایجاد آلودگی صوتی نیز ممنوع بوده و شما باید به حریم بقیه افراد نیز احترام بگذارید. این موارد را در قسمت (هشت مورد که برای اجاره ون باید بدانیم) مطالعه نمایید. 4. واریز یک روز اجاره بابت رزرو چه ماشین های را میتوان در کیش اجاره کرد ؟ رعایت استاندارد های بین المللی و حفظ کیفیت ارائه خدمات رنت ماشین همواره جزء مهمترین هدف ما بوده است. کارت ملی و گواهینامه و یا در صورت سفر از کشورهای دیگر پاسپورت و گواهینامه بین المللی مدارکی هستند که به هنگام عقد قرارداد اجاره باید به همراه داشته باشید. در صورت همراه نداشتن چک باید مبلغ ضمانت را به صورت نقدی در شرکت به امانت بگذارید.

به هنگام تحویل خودرو چک یا مبلغ به امانت گذاشته شده عودت داده می شود. 3. بستگی به مدل ماشین باید یک فقره چک بانکی به مبلغ حدودا ۲.۰۰۰.۰۰۰ تا ۷.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان بابت خسارات احتمالی وارده بر خودرو به شرکت اجاره خودرو بدهید. حالا که به فرودگاه جزیره رسیده اید، بسته به سفری که برنامه ریزی کرده اید ممکن است ترانسفر رایگان هتل، شما را تا محل اقامت تان برساند ولی اگر هتل مورد نظرتان چنین امکاناتی ندارد باید یک تاکسی در فرودگاه کرایه کنید تا شما را به محل اقامتتان برساند. اگر مهمان ویژه ای دارید که برایتان مهم است با خودرو تشریفاتی و اجاره خودرو در کیش بدون راننده و یا اجاره ماشین در کیش با راننده، اجاره خودرو – ماشین ساعتی، اجاره ماشین – خودرو روزانه ، ماهیانه می توانید به صورت آبرو مندانه برای جابجایی آنها برنامه ریزی کنید. اگر هتلی رزرو نکرده اید طبیعتا باید وقتی را صرف گشت و گذار در بین هتل ها کرده و یا به گزینه ای که راننده تاکسی به شما معرفی می کند بسنده کنید؛ اما در این میان انتخاب هوشمندانه تری نیز وجود دارد، که آن هم برنامه ریزی قبل از آغاز سفر است. به محض رسیدن به جزیره فقط باید خود را به هتل برسانید و مطمئن باشید که بهترین هتل را انتخاب کرده اید.

نکته جالب توجه آن است که در بین ساکنین جزیره کیش مراسم هفتم، چهلم و سالگرد برگزار نمیشود و فقط عید فطر و عید قربان برای زنده نگهداشتن یاد متوفی، دور هم جمع میشوند و به فاتحهخوانی مشغول میشوند. امکان این تفریح فقط برای کسانی فراهم است که از قبل به اسکی روی آب تسلط دارند. کیش جزیره زیبای مرجانی و رویایی ایران، شهری است که در میان تمام شهرهای ایران نه تنها از لحاظ ماشین های لوکسی که در آن تردد می کنند سرآمد است بلکه از فرهنگ رانندگی بسیار بالایی نیز برخوردار است. این شهر زیرزمینی کاریز بزرگ به قدمت 2500 سال است که از بقایای تپههای مرجانی ساخته شده است. موتور سیکلت هایی پر سروصدا از غایبین سیستم حمل و نقل جزیره کیش هستند؛ گرچه چند سالی است که سر و کله موتورهای برقی پیدا شده اما خوشبختانه تعداد زیادی را شامل نمی شوند. اغلب گردشگران ماشین را برای چند روز اجاره می کنند اما امکان اجاره ماهیانه نیز وجود دارد. گفته شده که اسم این روستا را از روی نام پیرزنی به نام باغو که در گذشته در آنجا زندگی میکرده است، برداشته اند. یکی از سختترین قوانین رانندگی در کیش محدودیت سرعت است که در تمام خیابانها مشخص شده و دوربینهای کنترل سرعت و گشت نامحسوس مرتبا روی آن نظارت دارند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این مقاله لطفا از صفحه ما بخواهید.