کیرون, Prometheus و قانون جاذبه

[ad_1]

Chiron & Prometheus

کسی از من پرسید اگر من می تواند نقشه قانون جاذبه به داستان از اساطیر. بنابراین من در زمان نگاهی به یکی از مورد علاقه من داستان – اساطیر Chiron و پرومته.

علاقه من ریشه از 2 سال و روانی طالع بینی دوره است که من در تکمیل بسیاری از سال پیش از آن جایی که من کشف من شور و شوق به یادگیری بیشتر در مورد رفتار انسان و چه مطبوع اثرات بر همه ما. یکی از جزئی planetoids کشف شده در اواخر قرن گذشته بود به نام “کیرون”. در نجوم محافل از او به عنوان شناخته شده بود زخمی ها شفا دهنده و که در آن او به نظر می رسد در نمودار پس از وضع حمل است این منطقه که در آن ما می توانیم همه چیز را برای دیگران اما نه برای خودمان یک نقطه کور اگر شما می خواهم. من هرگز به طور کامل درک این مفهوم تا زمانی که از من خواسته شد که چگونه قانون جاذبه می تواند به یک داستان است. من توضیح دهید که بعدا در این مقاله است.

بسیاری از طالع بینی و همراه آن روانشناسی رفتار انسان لینک به داستان های اساطیری. بنابراین من شروع به خواندن آنها را به عنوان بخشی از دانش پس زمینه برای کمک به درک من.

که Prometheus, شما ممکن است بپرسید. در زمان طولانی پیش زمانی که انسان پیش بینی رویاهای خود ترس ها و خواسته های بر روی “خدایان” زئوس بود پادشاه خدایان داشتن سرنگون كرديد Chronos (زحل) که به نوبه خود سرنگون قبل كرديد Ouranos. اساطیر آن است که پرومته بود بیشتر دوست داشتن انسان از زئوس تا کنون بود و می خواست به آنها پاداش آنها را هدیه ای از آتش است. زئوس کاملا و از آن خوردند اما پرومته انجام آن به هر حال.

زئوس خشمگین با این دستور که جاودانه Prometheus بود زنجیر به سنگ و به کبد زده و خورده در هر روز توسط یک غول griffon. که جاودانه کبد احیا شده در هر روز است. تنها یک راه وجود داشت که Prometheus منتشر می تواند از این عذاب – او منتشر خواهد شد اگر کسی داوطلب را به جای او بر روی سنگ. البته هیچ جویند.

چند بار دیگر خدایان مضطرب در دیدن خود را هموطن شکنجه هر روز خواست پرومته به همانگونه عذر خواهی و درخواست زئوس را به او ببخشد. که او پاسخ داد: “از آن آسان است برای کسانی که خارج از دیوار زندان از درد به تشویق و ترغیب کسی که رنج می برد.” او یا بیش از حد متصل به غرور خود و یا به درد خود را به اجازه دهید آن را برو و طلب بخشش.

اجازه رفتن به Chiron برای یک لحظه. برخی می گویند که زئوس بر آمد مادر خود را در قالب یک اسب و فرزندان اولین قنطورس, Chiron. مادرش با دیدن او کودک بود که نیمی انسان و نیمی اسب و التماس که خدایان را “هیولایی” به دور است. این بود Chiron اول “زخم” – او رها شده بود توسط مادرش در هنگام تولد. آپولو مطرح Chiron تدریس او را به همه هدیه از هنرهای رزمی و شفا و به نوبه خود Chiron شد و سپس پدر و مادر رضاعی به کودکان از دیگر خدایان و قهرمانان. آن Chiron که به تدریس Heracles چگونه به استفاده از تعظیم و هدیه داد شفا به جیسون از Argonaut شهرت.

بودن خدایی تبار او نیم الهی و نیمی حیوان است. او نیمی جاودانه و نیم فانی. در حال حاضر Heracles حال مبارزه مرگبار hydra و در زمان آن سم به کت خود را فلش. یک روز از شکار یک ولگرد کلید به طور تصادفی ضربه Chiron در ران. زخم بود و در او فانی بدن او جاودانه و نه می تواند بمیرد اما همچنین او نمی تواند التیام این فوق العاده دردناک زخم.

درد برای Chiron غیر قابل تحمل بود. آن را خیلی بد شد که او تصمیم گرفت او اما یک گزینه است. او به طور داوطلبانه به او جاودانگی و پرومته در سنگ. این Griffon آمد و پاره خود را زندگی می کنند و پس از درگذشت Chiron زخمی شفا دهنده است.

لمس چنین nobleness زئوس فرمان که Chiron قرار می گیرد در آسمان به عنوان صورت فلکی صورت فلکی قوس – که همه کسانی که زل می زد تا می توانید آرچر و به یاد داشته باشید او را. بنابراین Chiron به دست آورد خود را جاودانگی.

وجود دارد دو لینک به قانون جاذبه در اینجا – آیا شما دیده می شود آنها را رتبهدهی نشده است ؟

من بیش از شما به یکی از اولین. قانون جاذبه می گوید که مانند مانند جذب. ما می توانیم همه ما آرزو می کنیم اما باید آن را برای آرزو توسط ناخودآگاه رایگان از محدودیت. اگر ما شک و تردید مهم نیست که چقدر ما ممکن است آگاهانه می خواهید چیزی ناخودآگاه و جهان, آیا باور ما نیست. اگر ما اعتقاد به آنچه ما می خواهیم چه شانس ما را از گرفتن آن ؟ بنابراین شما می توانید بیشتر از آنچه شما “آرزو” – شما می توانید از ناامیدی شما انتظار می رود.

چه این ناخودآگاه محدودیت ؟ آنها اعتقاد به سیستم های مطبوع به ما از دوران کودکی است. آنها نتایج حاصل از تجارب گذشته. در اثر همه ما باور داریم آنچه ما را تجربه کرده اند در گذشته است. ما تبدیل شده و همه ما باید فکر می کردم. چگونه ما خلاص شدن از شر این محدودیت ؟ ما در برطرف کردن این باور الگوهای – ما خنثیسازی مطبوع.

اگر شما به یاد داشته باشید من گفت که در طالع بینی Chiron است از فکر به عنوان نقطه کور در نمودار پس از وضع حمل. Chiron بر این باور بودند که او نمی تواند التیام زخم در ران او. او مشروط است به این باور است. اما اگر شما نگاه کنید در اطراف شما را ببینید معجزات شفا سراسر جهان!! Chiron تا به حال یک سیستم باور است که او نمی دانیم. لذا او می تواند به نام در جهان به درمان خود است. قانون جاذبه در واقع کار می کرد برای Chiron. او با دریافت این درد دقیقا با توجه به اعتقاد خود را.

اجازه رفتن به پرومته. “از آن آسان است برای کسانی که خارج از دیوار زندان از درد به تشویق و ترغیب کسی که رنج می برد.” شاید Prometheus بر این باور بودند که او منتشر خواهد شد. اگر چه او معتقد بود که جهان را در پیدا کردن یک راه برای آزادی او ؟ او نیاز به دانستن “چگونه” و یا “که” در این مثال. همه او را بود “باور”. البته با چنین اعتقاد قوی به رغم درد او شرکت برگزار شد به این باور است.

جهان منتظر ماند تا درست تجلی می تواند به نظر می رسد. Chiron برگزار شد بر روی یک باور است که او نمی تواند شفا و بنابراین دچار درد وحشتناک, 24 ساعت در روز. آن را دشوار است به قرار داده و سپس این دو با هم… Prometheus تا به حال یک باور Chiron تا به حال یک باور – جهان گفت: “آرزوی من است فرمان” به هر دو آنها را! قانون جاذبه آنها را گرد هم آورده.

بله این تنها اساطیر اما آن را نشان می دهد که چگونه قانون جاذبه کار می کند. اگر اساطیر است بیرونی طرح رفتار انسان امیدها و رویاها و خواسته ها و ترس آن می ایستد به همین دلیل است که همان قانون جاذبه کار می کنند برای این داستان های اساطیری.

پرومته به اعتقاد او خواهد بود منتشر شد – Chiron شد تجلی این باور است. Chiron اعتقاد او نمی تواند التیام زخم او – او عزیزترین مایل بود که منتشر شد از درد و در نتیجه Prometheus شد تجلی برای این نسخه اتفاق می افتد.

درس در اینجا این است که سوال خود را در سیستم باور اگر شما در حال گرفتن قلب خود را بخواهد. نگاهی به آنچه در باورهای خود هستند که جلوگیری از شما را از “دانستن” است که ثروت و سلامتی و شادی مال شما می تواند فراتر از اندازه. کار بر روی این سیستم باور و جایگزین کردن آنها با آنهایی هستند که در هماهنگی با قانون جاذبه و رویاهای خود را آشکار خود را سریع تر از شما می توانید تصور کنید. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به انجام این کار خود را به یک مربی زندگی برای کمک به شما در تجزیه و تحلیل باورهای خود را. سرمایه گذاری در یک مشاور و یا مربی زندگی خواهد شد هوشمندانه ترین سرمایه گذاری شما همیشه خواهد ساخت! آنها خواهد شد شما را از محدودیت های خود را به طوری که سقف کم می کند نه در راه هنگامی که شما سعی می کنید به لمس آسمان است.

[ad_2]