کیت مکش هوای موتور خودرو چیست

دوستان گرامی ماشین بنده 405 هستش با موتور XU7 ، می تونم بخش فیلتر هوای این ماشین تعویض کنم و به جاش کیت مکش هوای موتور بزارم. با انجام این اصلاح در ورودی هوا تغییر آنچنانی نباید انتظار داشت ولی تیو رانندگی شهری و اسپرت تغییری میکنه درحد باز شدن نفس ماشین که اگر مدت زمان زیادی با ماشین توی شهر رانندگی کرده باشید بعد از نصب این کیت حتما متوجه تغییر گازخوری ماشین میشید بخصوص در دنده مرده ها ودورهای پایین و یهو تخته گاز کردن که واقعا پدال کم نمیاره وراضی نگهتون میداره البه به نسبت فابریکی! وتنها زمانی از منیفولد با طول کوتاه استفاده میشه مثل ماشین های مسابقه ای با دور موتور بالا! جنسیت تور محافظ از استیل با بهترین کیفیت ممکن می باشد. سپاس از راهنماییت ولی بنظر شما توربو برای گام آخر بهتر نیست ؟ دوست عزیز سپاس بابت نظرتون . درسته که طراحی ها فرق داره اما این طول رانر یا لوله های منیفولد بسیار کمه که مشخصه و باعث نبود فشار لازم برای بدست اوردن گشتاور خوب در دورهای پایین ومیانی میشه.

وقتی قیمتها را محاسبه کردیم دیدیم برای رسیدن به این هدف دهها میلیون هزینه پیش روی ماست در حالیکه اگر هیوندای کوپه مدل 2008 را فروخته و فقط کمی بیشتر از همین مقدار پول تیونینگ را روی آن بگذاریم، میتوانیم یک جنسیس کوپهی 2010 بخریم تا علاوه بر خرید خودرویی 2 مدل بالاتر و رسیدن به خواستههایمان، دردسری هم تحمل نکرده و خودرویی استاندارد بدست آوریم (البته منکر لذت تیونینگ یک خودرو و حس خوب منحصر بفرد بودن نمیشوم. این که شما هم مثل من پول خرید یک خودروی گران قیمت یا ارتقاء یافته را ندارید هیچ اشکالی ندارد. در درجه اول صرفه اقتصادی این قطعه است زیرا هزینه ساخت و جنس مورد استفاده در فیلتر های اسپرت نسبت به معمولی گران تر بوده و در قیمت نهایی خودرو تاثیر زیادی می گذارد دوم زمان ساخت این فیلتر نسبت به معمولی بیشتر بوده و از این رو برای کارخانه تولید کننده خودرو صرفه زمانی نیز ندارد از دلایل دیگر می توان گفت به دلیل تغییر صدای موتور خودرو کارخانه از این فیلتر ها صرف نظر می کند. پژو 206 تیپ پنج مورد توجه قشر جوان است و برای تقویت این خودرو با کمترین هزینه می توان از نصب کیت مکش و ریمپ نرم افزاری ecu استفاده کرد.

میکنند تا مثلاً 10، 15 اسببخار به خودروی X اضافه شود! خوب با این قطعهی ارزان بازدهی خیلی بیشتری خواهند داشت! (البته گاهی اوقات قطعات ساده و کم هزینه میتوانند اثر خوبی داشته باشند ولی در اکثر موارد ادعا کذب است و با حقیقت فاصله دارد پس باید هوشیار بود). مهندسی در طراحی در این برند منجر به ارائه محصولی کامل و بدون نقصی شده که تمامی علاقه مندان به خودرو و تیونینگ میتوانند به راحتی و بدون الزام به دارا بودن تجربه و یا تخصص در امور خودرو کیت مکش AKtuning را بر روی خودروی خود نصب نمایند. این سیستم مکش هوا مخصوص خودروهای خانواده پژو ۲۰۶ میباشد که به صورت فابریک روی خودرو نصب شده و بیشترین راندمان را به دلیل طراحی منحصر به فرد شده برای خانواده پژو ۲۰۶ را دارا میباشد. معمولاً برای گرم نگهداشتن گازهای خروجی جهت تسریع در خروج آنها و همچنین جلوگیری از آسیبدیدگی قطعات داخل موتور به دلیل گرمای زیاد، هدرز را با نوار عایقبندی میکنند. معمولاً برای گرم نگه داشتن گاز های خروجی جهت تسریع در خروج آن ها و همچنین جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات داخل موتور به دلیل گرمای زیاد، هدرز را با نوار عایق بندی می کنند. راستی شلنگ تهویه یا اگر از اون قطعه استفاده کردید زیاد نکنیدش داخل لوله که توی گردش هوا تاثیر بذاره سعی کنید کمی بره تو یعنی هم سطح،سطح داخلی لوله بشه!

سعی کنید ورودی هوا رو با پشم شیشه مناسب عایق بندی کنید که هوای خنک برسه! دو نوع سیستم ورودی هوا وجود دارد که با نامهای «مکش هوای کوتاه» و «مکش هوای سرد» شناخته میشوند. این کیت با ورود راحت تر هوای خنک به موتور باعث کاهش استهلاک موتور ، بهتر پر شدن سیلندر موتور از هوای خنک و اکسیژن و در نهایت موجب افزایش چشمگیر شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت آن میشود. سیستم ورودی هوای سرد که وظیفه مکش هوا از بیرون و عبور ان از فیلتر هوا و وارد شدن به سیستم کنترل سوخت برای ترکیب با بنزین است .این سیستم در واقع هوا را سردتر نمی کند لذا حرارت تولیدی از سیستم کیت مکش معمولی به دلیل مکان حذف می شود . 3- در بسیاری مواقع ارتقاء یک بخش از خودرو به تنهایی پاسخ مناسبی به شما نخواهد داد بلکه باید یک مجموعه ارتقاء پیدا کند. اگر هدرز به درستی نصب شود، 5 تا 10درصد به قدرت گشتاور تولیدی و ۱۰ تا ۲۰ اسب بخار به توان موتور اضافه می کند. دليل اينکه چرا اين فيلتر ها باعث افزایش قدرت مي شوند اينست که اين فيلتر ها جريان هوا را بهتر و بيشتر و در برخي انواع خنک تر و همچنين در برخي مارک ها با تصفيه يا فيلترينگ بهتری عبور مي دهند.