کوچک کردن سینه مردان در شیراز + کلینیک تخصصی ژنیکوماستی در شیراز – کلینیک زیبایی

در نظر بگیرید که در یک روز قدم می زنید که یک قدم شمار را حتما در نظر بگیرید. حال که می­دانیم بیماری ژنیکوماستی چیست، گام دوم دانستن چرایی بیماری و قدم بعدی آشنایی با علائم ژنیکوماستی است تا در صورت ابتلا، متوجه آن شده و نسبت به درمان آن اقدام کنید. این مراحل را صرفا به این دلیل پشت سر می­گذاریم تا با شنیدن نام بیماری، ذهن دچار سردرگمی نشود و بداند بیماری ژنیکوماستی چیست، از کجا آمده و روشهای درمان آن چگونه است. بنابراین پیش از روند جراحی این اقدامات انجام شود و نتیجه آن به جراح تحویل گردد. جراح و وضعیت جسمی و سلامت بیماران ارزیابی کرده و آزمایشات و تست های تشخیصی لازم را تجویز می نماید. پس از درمان داروهای مسکن درد برای راحتی و کاهش ناراحتی بیمار تجویز خواهد شد. چه بررسی هایی باید برای فردی که دچار ژنیکوماستی است انجام شود؟ برخی از آقایان با توجه به وضعیت ژنتیکی که دارند خیلی زود دچار بزرگی سینه می شوند که این عامل با افزایش سن و اضافه وزن نیز می شود، و به طور قطع هیچ درمانی نمی تواند مانع از بزرگ شدن سینه ها به صورت وراثتی گردد، اما با تشخیص به موقع این عارضه میتوان از رشد بیش از اندازه آن جلوگیری نمود و با کنترل وزن و جراحی به موقع مانع از ایجاد نا زیبایی های ظاهری شد .

پیشنهاد ما استفاده از مشاوره، مهارت و تجربه ی دکتر شیرزادگان در این زمینه می باشد. قیمت عمل لیپوماتیک سینه مردان به مهارت جراح، قیمت مواد استفاده شده و هزینه کلینیک یا بیمارستان وابسته است. این جراحی به مانند جراحی لیپوماتیک از طریق لوله کانولا که بعد از انجام بیهوشی به داخل بافت سینه که هدایت شده و داخل بافت چربی سینه با ایجاد حرکات چرخشی و لرزشی باعث شکسته شدن چربی ها شده و از طریق مکانیزم مکنده کانولا از سینه خارج می شود. بهتر است در دوره بهبودی لیپوماتیک سینه از انجام هر کاری که باعث ایجاد فشار به برش ها وزخم ها می شود دوری کرد. از آنجا که این بیماری باعث اضطراب، ناراحتی­های روانی و ایجاد ترس از داشتن سرطان سینه در فرد مبتلا می­گردد، تشخیص زودهنگام آن بسیار اهمیت دارد. بهترین روش درمانی بزرگی بافت سینه در مردان جراحی است که به درمان قطعی و برطرف شدن قطعی این عارضه می انجامد. در نظر داشته باشید برای انجام جراحی، با توجه به حساسیتی که بافت سینه دارد لازم است، هزینه جراحی را به عنوان اولویت برای انتخاب پزشک مورد نظر در نظر نگیرید. انجام برخی از آزمایشات برای بررسی و ارزیابی بیشتر عملکرد قلب ضروری است.

این مشکل ممکن است در یک پستان، هر دو یا روی نوک پستان، اطراف نوک پستان و یا کل منطقه سینه قابل مشاهده باشد. در موارد نادر سرطان های بیضه هم می توانند باعث این حالت شوند . آیا سرطان سینه در مردان هم وجود دارد ؟ 0.1 ژنیکوماستی (بزرگ شدن سینه در مردان) چیست؟ نکته مهم در معاینه بالینی افتراق ژنیکوماستی کاذب یا لیپوماستی از ژنیکوماستی واقعی است بطوریکه در ژنیکوماستی واقعی،پستان وجود داشته و نسج غده ای به صورت رشته هائی که از اطراف نیپل منشا گرفته اند، بدست میخورند همچنین آرئول(هاله پستان) ممکن است بزرگ یا برجسته باشد درد موضعی نیز در برخی موارد وجود دارد . همچنین باید از لحاظ بدنی سالم باشد. همچنین سابقه انجام جراحی در گذشته و یا مصرف هرگونه دارو مکمل و یا الکل از فرد متقاضی پرسیده می شود. مصرف داروهای خاص ممکن است خطر بروز مشکل را افزایش دهد. جراحی بزرگی پستان در مردان یک روش جراحی کاملا ساده و بی خطر است. لازم است تا تحقیقات کافی را انجام ردهیدو کاملا آگاهانه بهترین جراح را برای انجام عمل ژنیکوماستی انتخاب کنید تا منجر به درمان قطعی و بدون عوارض شود. اما باز تخمین و برآورد هزینه نهایی کاملا بستگی به مرکزی که جراحی در آن صورت می گیرد دارد.

به همین دلیل ابتدا تعریفی ارائه می­شود تا معلوم گردد که اصلا بیماری ژنیکوماستی چیست. از این رو توصیه می شود که اقدامات لازم برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی را مد نظر قرار دهید و با دقت و مهارت این کار را انجام دهید تا بهترین نتیجه ی ممکن را دریافت کنید . حضور در جلسات مشاوره قبل از عمل ژنیکوماستی کمک بزرگی به کاهش استرس و حاصل کردن اطمینان جهت انجام عمل کوچک کردن سینه برای فرد متقاضی خواهد داشت. قبل از هر چیز پزشک باید دلیل این مشکل در شما را شناسایی کرده و براساس آن یکی از شیوههای درمان را به شما پیشنهاد کند. شاید نیاز باشد که تعدادی عکس برای مقایسه قبل و بعد از جراحی از سینه ها گرفته شود. در مواردی مصرف برخی از دارو ها برای روند جراحی مضر است که با توصیه پزشک به طور موقتی حذف می شود. اکسزیون همان برداشت چربی با جراحی می باشد، که طی آن بافت غددی سینه یا پوست اضافی برداشته شده و در مواقع لازم موقعیت هاله سینه و کوچک کردن هاله سینه نیز در خلال این جراحی صورت می گیرد. بعد از طی این مدت و تمام شدن دوره نقاهت هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت و تمامی فعالیت های ورزشی حتی در حد ورزش های قهرمانی قابل انجام خواهد بود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد gynecomastia 14 years old لطفا به بازدید از وب سایت ما.