که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت

این اسانس ها رنگ های مختلفی دارند و میتوان آنها را با وسایل یا اجزای خانه ست کرد. با این روش اسانس سوز می تواند فضا را خوشبو کند و رایحه های جذاب و خوشبویی را در فضا پراکنده کند. اسانسور با مدل گل لاله هم خیلی زیبا و جذاب است همچنین اسانس سوز با مدل به شکل استوانه ای هم در بازار وجود دارد. مدل اسانس سوز به طرح تاس هم خیلی زیبا و جذاب است. بعضی از مدلهای اسانس سوز به شکل قلب و بعضی از آنها با مدل چشم نظر بعضی به شکل ماه و ستاره هستند که خیلی طرح های زیبا و دلنشینی دارند.

بعضی از ظرف های اسانس سوز با مدل قلعه یا مدل های سنتی هستند. علاوه بر طب نوین، اسانس ها در طب سنتی نیز حضور پررنگی داشته و همواره مورد استفاده طبیبان قرار گرفته اند. برای خرید اسانس انبه می توانید از طریق اینترنت یا خرید مستقیم از شرکت ها اقدام کنید. شرکت صفا رایحه سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز مشتریان محترم و صاحبان کسب و کار را در خرید اینترنتی عطر و اسانس مرتفع کند. با خرید این خوشبو کننده ها و اسانس های سوس شما میتوانید یک عطر خوب و دلنشین را در هر فضایی مثل خانه باشگاه شرکت هتل یا هر جای خرید اسانس صنعتی در شیراز دیگری پخش کنید.

دستگاه خوشبو کننده هوا با استفاده از تکنولوژی اتمیزیشن عطر افشانی را بطور یکنواخت در محیط انجام می دهد. نام اسانس یا عطر را حتماً در تولید انواع اسپری خوشبو کننده یا ادکلن هم شنیدهاید؛ این در حقیقت همان چیزی است که از ترکیبات شیمیایی یا گیاهی به طور مستقیم استخراج می شود و بوی خوشی را در شوینده ها به وجود می آورد.

نکته ای که در خصوص کاربردهای این اسانس ها باید به آن توجه داشته باشید این است که از اسانس پرتقال هم در موارد صنعتی و هم در موارد خانگی استفاده می شود و کاربردهای بسیار زیادی در تولید مواد خوارکی دارد. اسانس وانیل نیز از آن دسته اسانس های بسیار محبوب است که در تولید بیسکوییت و کیک و همینطور کلوچه بیشترین کاربرد را دارد. یک مدل دیگر از ظرفهای اسانس سوز مدل طرح جغد است که به صورت یک مجسمه با این طرح می باشد و یک ظرف شیشهای برای قرار گرفتن نسوز در بالای آن وجود دارد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید اسانس رز دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.