کلاهبرداری وام مسکن عاشقان

[ad_1]

به منظور به خواننده این مقاله در زمینه کلاهبرداری و مراحل و اقدامات است که می تواند گرفته شده برای محافظت در برابر تقلب در من ایجاد کرده اید یک مطالعه موردی با استفاده از گذشت تقلب به عنوان نمونه. یک تلویزیون نشان می دهد که ویترین کلاهبرداری و طرح های از همه نوع آمریکایی حرص و آز که airs در CNBC. در این مقاله من شامل یک خلاصه ای از یک کلاهبرداری برفلد در یک قسمت و چگونه سرمایه گذاران می تواند انجام علت سعی و کوشش در فرصت ارائه شده به منظور بالا بردن پرچم قرمز.

سال

اوایل سال 2000 از طریق 2006

تقلب مقدار

بیش از 90 جعلی وام مسکن در مجموع بیش از 4 میلیون دلار

عاملان

مت Cox, ربکا Hauck

کلاهبرداری

مت Cox سرقت هویت از افراد بی خانمان و کودکان و جعل اسناد و مدارک به منظور بستن بر روی وام های مسکن. او می دانست که افراد بی خانمان بودند بسیار بعید است که تا کنون پیدا کردن که کسی تا به حال به سرقت رفته خود را شناسایی هستند زیرا بسیار بعید است که به درخواست برای وام. کودکان نیز ساخته شده آسان طعمه زیرا او می دانست که این امر می تواند سال تا کودکان خواهد بود به اندازه کافی به درخواست برای وام.

پس از مت خریداری شده خانه خود را با استفاده از سرقت هویت و جعل اسناد و مدارک او را از چند وام مسکن در جانشینی سریع اجرا کنید و سپس با پول است. از آنجا که وام گرفته شد و به زودی پس از اصل بسته شدن وکلای املاک و مستغلات که بسته وام نمی گرفتن که وجود دارد چند وام مسکن گرفته شده در این ملک به دلیل تاخیر زمان آن طول می کشد برای وام ثبت می شود در عمل است.

مت defrauded نه تنها بانک های بزرگ اما همچنین در زمان استفاده از دو هارد-پول وام دهندگان که هر دو لنت او پول جداگانه در معاملات با استفاده از همان خانه به عنوان وثیقه. این وام دهندگان خصوصی حتی یک عنوان جستجو و بررسی زمینه.

در طول این دوره از کلاهبرداری جالب حادثه اتفاق افتاده است. این وام دهندگان خصوصی شد آشنایان و واقعی زد به هر یک از دیگر در یک کنسرت آغاز شده است و به تحقق رسید که آنها تا به حال وام در پول در همان اموال.

جالب است که او قادر به متوقف کردن این گسترده تقلب وام مسکن خود را. مت m.o. شد به جلو و در یک آسیب پذیر به او کمک کند. او برای مادران مجرد که تا به حال مقدار زیادی از بدهی از زشت طلاق که او می تواند اجبار به شرکت در تقلب توسط lavishing آنها را با عجیب و غریب هدیه و ایمپلنت. مت قادر به پایان برساند آنها را در وضعیتی وخیم گفتن آنها او را به مراقبت از آنها و فرزندان خود را برای زندگی است.

ربکا Hauck کاهش یافت و برای مت وعده یک زندگی پر از ثروت و لوکس. او حتی او را متقاعد به ترک پسر با مادر و سفر فراوانند آمریکا با او در ارتکاب جرم.

Hauck نبود مت اولین زن همدست اما او با او باقی ماند طولانی ترین و به او کمک کرد تا مقصر بودن خود را از کلاهبرداری وام مسکن در شهرهای جنوبی از جمله آتلانتا, تلفن همراه, خلیج تمپا و تالاهاسی. کاکس و Hauck شد و در نهایت دوبله این بانی و کلاید از کلاهبرداری وام مسکن.

نتيجه گيری

Hauck و کاکس در نهایت تقسیم کردن. پس از پنهان وجود دارد برای یک سال در هوستون تگزاس. او محکوم به 5 سال زندان.

پس از در حال اجرا از قانون برای بیش از 3 سال و خروج چندین مادران مجرد در پی خود مت شد و در نهایت دستگیر و توسط عوامل سرویس مخفی در نوامبر 16, 2006. مت مذاکره درخواست معامله شد و محکوم به 54 سال زندان و جریمه نقدی از $2 میلیون نفر است.

توقف مالی پورنوگرافی علت سعی و کوشش

این نوع از جرم و جنایت می تواند دشوار برای محافظت در برابر. اگر کسی واقعا به شما گول زدن آنها می توانید آن را انجام دهید اگر زمان کافی گرفته نشده به تحقیقات کامل آنها. به منظور داد و ستد کسب و کار در یک موقع است که آن است که همیشه نیست این آسان برای انجام این نوع تحقیقات اما من پیشنهاد کاری سخت پول وام دهندگان می تواند انجام داده اند را در ادامه مطلب ببینید پرچم قرمز.

مراجع از گذشته خود همکاران کسب و کار. یکی از 4 C از اعطای اعتبار است شخصیت. بانک ها و موسسات مالی و حتی سخت پول وام دهندگان استفاده از گزارش اعتبار به آنها بگویید با آنها برخورد. اما اگر موکل نمی خواهد زحمت با استفاده از یک هویت به سرقت رفته با نمره های اعتباری بد. اگر کسی تا به سرقت رفته هویت و گذشت خود را به عنوان که فرد پس از آن شما باید بررسی کنید از طریق صحبت کردن با همکاران کسب و کار است که این فرد است که آنها ادعا می کنند.

*یادداشت نویسنده: این داستان شامل بسیاری از کار افتاده جزئیات و تاب من از جمله یک لینک به آن را در ویکیپدیا. http://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_Cox

[ad_2]