کریستی ماری شلدون عشق یا بالاتر – بررسی بی طرفانه از عشق یا بالاتر Toolkit

[ad_1]

آیا شما سعی تجلی خواسته های خود را با کمی بدون موفقیت است ؟ آیا شما احساس می کنید مانند قانون جاذبه و دیگر شیوه های ارتباط در حال کار بر علیه شما?

اگر چنین است پس زیر یا بالای نقد و بررسی ممکن است مهم ترین پست شما تا کنون به عنوان خوانده شده!

زمانی که من برای اولین بار بعد از کریستی ماری شلدون عشق یا بالای جعبه ابزار من بود بلافاصله شیفته همانطور که من قبلا به پایان رسید فراوانی نامحدود و البته در آن یافت می شود بسیار مفید است. من بلافاصله امضا برای عشق یا بالاتر دستیابی به موفقیت کیت برای دیدن آنچه که من می تواند اطلاعات در مورد “جعبه ابزار” و کریستی برنامه جدید.

به همین دلیل در پس عشق یا بالاتر بررسی خواهیم شکستن چه عشق یا بالاتر است و آنچه در آن در نظر گرفته شده برای انجام برای کمک به شما را بیشتر یک تصمیم تحصیل در مورد اینکه آیا یا نه آن را برای شما مناسب است.

بنابراین آنچه در آن است ؟

عشق یا بالای جعبه ابزار آنلاین است برنامه مربیگری برای افراد به دنبال دستیابی به اطلاعات بیشتر در زندگی خود و به طور کلی یک زندگی صلح آمیز و انجام زندگی. آن را تحویل داده و در یک سری از صوتی و تصویری و مستند جلسات موجب بصری مربی زندگی کریستی ماری شلدون مردم می آموزد که چگونه به خود را افزایش ارتعاش.

فرض کنید شما در حال حاضر آگاه و آشنا با اصطلاح بالا بردن ارتعاشات خود را, شما در حال حاضر خوب و پایه برای درک آنچه عشق یا بالاتر در نظر گرفته شده است به انجام. در صورتی که شما با آن آشنا نیست این اصطلاح اساسا به معنی افزایش دولت خود را از آگاهی/ آگاهی است.

بالا بردن ارتعاشات خود را همراه با بسیاری از شیوه های مختلف هر دو معنوی و علم استوار است. قانون جاذبه به عنوان مثال می گذارد اشاره به بالا بردن ارتعاشات خود را و حتی شیوه های معنوی مانند مدیتیشن مرکز در اطراف افزایش یک فرد دولت از آگاهی است.

به عنوان شما می توانید ببینید و درک بالا بردن ارتعاشات خود را قطعا جدید نیست! مراقبه به تنهایی شده است توسط بسیاری از تمرین های مختلف فرهنگ و تمدن و فقط یک مثال از بسیاری از.

چگونه کار می کند ؟

شده است وجود دارد بسیاری از نشریات نوشته شده در طول سال در اطراف این موضوع و مقادیر زیادی از تحقیقاتی که در واقع معنی آن است که بالا بردن سطح خود را از لرزش می تواند مفید باشد. یکی از چهره های برجسته به تحقیق این موضوع بود که دکتر دیوید هاوکینز که در واقع رفت و بر روی انتشار یک کتاب در مورد این موضوع که از آن عشق یا بالاتر مراجع است.

به عنوان یک نتیجه از یافته های خود را دیوید جدولها به مقیاس آگاهی انسان که می تواند به عنوان یک راهنمای استفاده برای طبقه بندی دولت از آگاهی در ارتباط با یک فرد فرکانس ارتعاشی. بخش پایین تر نشان دهنده احساسات از جمله احساس گناه و خشم را به عنوان شما صعود به مقیاس احساسات مثبت تر و نشان دهنده احساسات مانند شادی و عشق با مقیاس دربندی هنگامی که یک شخص می رسد “روشنفکر”.

اگر چه دقت در این نمودار دیده می شود باقی مانده آن است که یک ابزار مفید برای تقریبا اندازه گیری یک فرد دولت از آگاهی است. تکان دهنده هر چند دیوید به این نتیجه رسیدند که فرد به طور متوسط در حال رسیدن به جایی در منطقه فقط 205 در یک مقیاس از 0 – 1,000!

این مشکل برای بسیاری از افراد این است که آنها در حال حمل بیش از حد بار هیجانی و انرژی منفی بلوک است که جلوگیری از آنها را از بالا بردن ارتعاش خود. این جایی است که کریستی ماری در ترکیب خود دانش گسترده ای که از پیدا کردن را از دکتر دیوید هاوکینز به منظور توسعه و یا بالای جعبه ابزار.

اساسا کریستی به شما می آموزد که چگونه برای حذف این انرژی منفی بلوک و شروع به بالا رفتن مقیاس آگاهی انسان است. هدف این است که برای رسیدن به “عشق“نقطه عطف است که اقدامات در 500 در نمودار. کسی گفت: برای رسیدن به عشق نقطه عطف زندگی در یک دولت صلح و محتوا با نگرش مورد نیاز برای آشکار مثبت.

نتيجه گيری

برای قرار دادن تا من عشق یا بالاتر نظر من قطعا توصیه این دوره برای هر کسی که مایل به ایجاد تغییرات پایدار در زندگی خود را. من در حال حاضر یک فن از کریستی ماری و آنچه او می آموزد از فراوانی نامحدود دوره مربیگری و عشق و یا بالاتر است علاوه بر بزرگ.

وجود دارد کمی بزرگ جامعه را درگیر کنید و همچنین به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با افراد همفکر است که همیشه مفید است. قبل از ارتکاب به تغییر هر چند مهم است به درک آنچه شما می خواهید به تغییر و چگونه شما برنامه ای در حال تغییر آن است.

کریستی یک مربی بزرگ است و قطعا کسی که ارزش گوش دادن به. جلسات کوتاه بسته بندی شده با اطلاعات مفید و در شما احساس مثبت و آماده برای عمل است. عشق یا بالاتر است قطعا رفتن به رشد مخاطبان گسترده تر و به ارزش چک کردن.

[ad_2]