کرگدن موفقیت

[ad_1]

در این دنیا گاو وجود دارد و پس از آن وجود دارد کرگدن. گاو چراندن در مرتع با دیگر گاو تمایلی به شانس در موفقیت تفکر است که موفقیت تنها به کسانی که خوش شانس هستند یا این که آنها فقط نمی قطع موفق خواهد بود. بسیاری از زندگی خود را در ترس زندگی می کند: آنها “زندگی آرام و نومیدی” است که امرسون خیلی معروف مشاهده شده است.

این کرگدن از سوی دیگر را به اتهام. متمرکز و نترس ضخیم پوست و توقف آنها اقدام گسترده در جهت نیل به رویاهای خود و اهداف. آنها می دانند که موفقیت وجود دارد برای گرفتن اگر تنها به ارمغان می آورد به یاد حق آموزش و طرز فکر و اخلاق کاری.

اگر شما فقط با شروع کردن در جاده های خود را برای بهبود و یا شما نیاز به یک کمی خنده یا pick-me-up, کرگدن موفقیت یک کتاب بزرگ است که شما را قادر به توسعه این طرز فکر از یک پوست ضخیم 2000 پوند شارژ کرگدن!

با توجه به اسکات الکساندر کرگدن موفقیت به فروش می رسد بیش از 1.5 میلیون نسخه بیش از 20 سال گذشته است. نه خیلی بد و بدون تبلیغات و بدون جریان اصلی کتابفروشی گردش خون-و اسکات تنها 23 سال از زمانی که او آن را نوشته است.

من برای اولین بار در معرض این کتاب در سال 1998 زمانی که من یک کپی توسط یک تاجر موفق است. در نگاه اول من فکر کردم این مرد به من داده بود یک کتاب کودکان! من تا به حال هیچ ایده از تاثیر این کتاب را در زندگی من است.

هنگامی که شما برای اولین بار غربال کردن از طریق صفحات شما هرگز حدس می زنم که شما در مورد برگزاری یک کتاب است که به شما آموزش اصول اساسی شما نیاز به موفقیت–اما این دقیقا همان چیزی است شما در پیدا کردن کرگدن موفقیت است. برای نسل جوان در بازاریابی شبکه ای, اسکات را پوشش می دهد بسیاری از مناطق که در آن شما می توانید بهبود خود را فراهم می کند نمونه هایی در مورد چگونگی انجام این کار و گیاهان دانه ها شما نیاز به موفقیت در آینده است.

کرگدن موفقیت بسته بندی شده است با روشنگری راهنمایی در مورد چگونه به منظور بهبود در همه زمینه های کلیدی از زندگی خود را در: اجتماعی, معنوی, کار, مالی, خانواده و فیزیکی. تصور کنید با داشتن دو اینچ ضخامت پوست و شارژ در هر فرصت با توقف اعتقاد به این که شما موفق تبدیل خواهد شد! با این طرز فکر چه خواهد کسب و کار خود را مانند نگاه در شش ماه ؟

اگر شما با نام تجاری جدید به بازاریابی شبکه ای تبدیل شدن به یک کرگدن در اوایل بازی شما را نجات دهد ماه ها یا حتی سال ها از نا امیدی شما در مسیر حق و به شما پایه و اساس شما نیاز به ادامه سفر خود را در بهبود و باور است. هنگامی که شما تسلط این تکنیک و شما در حال شارژ از طریق هر روز پاره کردن تمام موانع در راه خود را, شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اسکات پیشرفته کرگدن کتاب: Rhinocerotic نسبیت و پیشرفته Rhinocerology. موفق باشید و نگه داشتن شارژ!

کرگدن Press, 1980; چاپ و اما بیش از 100 نسخه در دسترس در آمازون است.

درباره نویسنده:

راب Hawthorne یک بازاریاب تمام وقت شبکه مستقر در هوستون ، برای کسب اطلاعات بیشتر در غارت و به دریافت یک کپی رایگان از آخرین کتاب الکترونیکی “”چگونه به صرفه جویی در سال از سردرد و ناکامی: آنچه شما نیاز به دانستن قبل از پیوستن به شرکت بازاریابی شبکه ای!” برو به: http://www.robert-hawthorne.com. غارت یک VM مستقیم وابسته و یک Copywriter: http://www.rhinocopywriting.com.

[ad_2]