کرمهای روشن کننده انواع مختلفی دارند

البته همزمان نباید استفاده بکنید، مثلا اگه کرم رو صبح استفاده کردین ، از ماسک بعد از ظهر استفاده بکنید. یک کرم ضد لک حداقل باید بمدت 3 ماه استفاده بشه تا بتونید تاثیرات اون رو مشاهده بکنید، حتی اگه از قوی ترین کرم ضد لک جهان هم استفاده بکنید زودتر از سه ماه نمی توانید نتیجه بگیرید، پس صبور باشید و هر روز از این کرم استفاده بکنید تا به مرور زمان شاهد زیبا شدن و از بین رفتن لک های تیره پوست کرم ضد لک پا باشید. اشعه ماورای بنفش نور خورشید به سه دسته UVB ،UVA و UVC با طول موج های مختلف تقسیم بندی می شود.

کرم ضد آفتاب کلارنس مانند یک سپر و زره مقاوم جلو اشعه مضر را گرفته و از پوست محافظت میکند . اگر بعد از استفاده از یک کرم ضد لک تغییرات زیادی روی پوست صورتتان مشاهده کردین و دیدین که خیلی خوب داره نتیحه میده و لک های پوستتون رو از بین میبره ، حتما از این کرم استفاده بکنید و سعی بکنید بصورت دائمی ازش بهره بگیرید، استفاده از این کرم ها یکی از روش های مراقبت و رسیدگی به پوست هست که همه باید بهش توجه داشته باشد. پد همراه کرم به صورت یک تیکه پارچه مانند است که معمولا بعد از استفاده از کرم و هنگامی که صبح میخواهید مجددا پوستتون رو با صابون همراه کرم شستشو دهید استفاده میشه به طوری که وقتی صورت خود را صابون زدین به مدت یک دقیقه پد را روی صورت خود به آرامی میکشد تا تمام سلول های مرده پوست شما از بین بروند و پوست سر حال و شاداب شود.

کرم لایه بردار باعث پاک سازی پوست و از بین بردن سلول های مرده پوست میشه و با لایه برداری آروم از پوست باعث روشن شدن پوست میشه، استفاده از ترکیب این دو کرم میتونه خیلی مفید باشه و باعث بشه خیلی زودتر و بهتر نتیجه بگیرید. همچنین استفاده از کرم ضد آفتاب هم میتونه بسیار موثر باشه و خطرات نور خورشید رو کاهش بده، کرم ضد آفتاب گیاهی ری لاکو با SPF50 یکی از بهترین کرم های موجود در ایران است که توسط شرکت بانی طب آریا در داخل ایران تولید شده است. میتونه خیلی موثر باشه، و در طول درمان استفاده از ضد لک میتونید از این ماسک ها استفاده بکنید.

بستگی دارد، کرم های ضد لک خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و باعث میشوند رادیکال های آزاد سطح پوست از بین بروند ، همچنین این کرم ها باعث از بین رفتن رنگدانه های پوست به نام ملانین می شود، در نتیجه باعث از بین رفتن لک های پوستی و روشن شدن پوست میشود، کرم ضد لک قوی می تواند در مدت زمان کوتاهی پوست شما را صاف، شفاف و نرم و لطیف کند. شیرین بیان حاوی آنتی اکسیدان هایی مانند گلابریدین و لیکوشالکون است که باعث التیام پوست و مبارزه با روند پیری میشوند.