کارت های کسب و کار قوانین و مقررات بین المللی تجار و بازرگانان

[ad_1]

در دنیای جهانی شده بین المللی تجار و بازرگانان نیاز به بیش از برخی از مهارت ها و دانش خود را مسئول مالی یا تجاری شاخه, اما همچنین درک اولیه از مشتری فرهنگ محلی برای جلوگیری از نا امیدی سوء تفاهم و حتی بالقوه خجالت.

آیا یک شرکت و یا هر حرفه ای مستقل باید تحقیقات نه تنها به بین المللی ارزان بلیط هواپیما به سفر مقرون به صرفه تر است, اما همچنین دستیابی به حقایق اساسی در مورد منطقه ای فرهنگ و آداب از جمله کارت های کسب و کار.

اگر شما درگیر در کسب و کار بین المللی و سپس شما نیاز به نگه دارید تا با مشتری خود را کشور, ارزش ها, هنجارها و رفتارها و حتی روزمره از جمله هنر, مواد غذایی, مد, معماری, و غیره. بیشتر به شما یاد بگیرند که در مورد شما و مشتریان شما’ سازمان ملل فرصت های بیشتری به موفقیت می پردازد. هر گونه رابطه جامد آغاز می شود با شناخت اهمیت آموزش آداب معاشرت مناسب.

کارت های کسب و کار معمولا اولین چیزی است که هر مشتری یا مشتری بالقوه را از شما بنابراین شما باید مطمئن شوید که آنها باعث تاثیر مثبت بر روی آنها. راه آنها درک شما از ابتدا را ترک ماندنی در حافظه خود را از سمت راست شروع به تصور این که آیا برای ایجاد یک کسب و کار ارتباط با شما.

به عنوان مثال گرفتن بین المللی ارزان بلیط هواپیما به شرکت در یک جلسه خارج از کشور خوب است اما کارت های خود را باید منعکس کننده شما در حال تلاش برای صرفه جویی در هزینه. هر ملت متفاوت خصیصه های ذاتی اما به طور کلی کارت های کسب و کار قوانین و مقررات محصور دستورالعمل برای ایجاد بهترین تاثیر در شرایط فعلی و مشتریان بالقوه است.

تبدیل شدن به یک تاجر موفق و یا بازرگان آسان است اگر شما به سادگی خواندن یک کمی در مورد آداب و رسوم و شیوه های منطقه که در آن شما همکاران, همکاران و مشتریان زندگی می کنند. دانش به طور کلی بهترین هدایت اشاره شما را در مسیر درست برای بین المللی ایجاد کسب و کار پایدار انجام هر دو نیات و انتظارات آینده از هر شریک درگیر است.

بعلاوه کارت کسب و کار قوانین و مقررات است که تنها یکی از جنبه های اهمیت زیادی می آید بین المللی به تبادل کارت های کسب و کار که بر خلاف امریکا و یا کانادا در کشورهای دیگر کارت های کسب و کار دارای معانی بسیار متفاوت و نه تنها یک راه مناسب از گرفتن ضروری شخصی و یا کسب و کار جزئیات.

به این ترتیب کارت های کسب و کار در انگلستان آرام هستند و شامل فقط یک مراسم. نگه داشتن کارت های تمیز و قابل ارائه حتی اگر انجام شده در جیب اما در ژاپن, کارت های کسب و کار در حال رد و بدل شده با مراسم بزرگ و آنها باید نگهداری در شرایط بکر داده شده آنها تنها با یک دست و همیشه دریافت و با دو دست.

اخذ بین المللی ارزان بلیط هواپیما صرفه جویی در پول. سرمایه گذاری پول در کارت با کیفیت که صحبت خود را در مورد کسب و کار شما شامل در آنها خود را به عنوان مدرک دانشگاهی و یا هر گونه دیگر افتخار اگر شما هر گونه دلیل بسیاری از کشورها در سراسر جهان جای تاکید بر وضعیت و سلسله مراتب.

با روش های مختلف کارت های کسب و کار در نظر گرفته به عنوان نمایندگی از صاحب آگاهانه یا ناخودآگاه بنابراین مطمئن شوید که به درخواست آنچه که مناسب کسب و کار قوانین و مقررات مطالبات در هر منطقه که در آن شما حرکت می کند.

[ad_2]