چینی دوستیابی و پیدا کردن عشق واقعی

[ad_1]

جهانی شدن آورده نژادهای دوستیابی برای تبدیل شدن به محبوب تر از این روز به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حرکت به چین و بالعکس. با تشکر از تکنولوژی دوستیابی شرح است در حال حاضر آسان تر و فرهنگی روابط در حال شکوفایی بیش از همیشه است.

چینی دوستیابی و پیدا کردن عشق واقعی متاثر از این تغییر جهانی در دوستیابی. بسیاری از مردان و زنان چینی برای پیدا کردن خود را در حال سقوط در عشق با کسی که می آید از بخش دیگری از جهان صحبت کردن به زبان دیگر و از فرهنگی مختلف پس زمینه. برخی توانسته اند برای پاسخ به این سوال که چگونه می توانم پیدا کردن عشق واقعی ؟ و در عین حال بسیاری از آنها هنوز هم به دنبال یک عشق واقعی.

در اینجا برخی از نکات دوستیابی برای مردان و زنان برای کمک به نگه داشتن عشق زنده اگر شما در چند ارتباط فرهنگی:

  1. احترام است. این می آید که دوستیابی شرح و اگر هر دو از شما می آیند کاملا از فرهنگ های مختلف است. به یاد داشته باشید که فرهنگی روابط کار تنها زمانی که هر دو طرف باید احترام متقابل برای یکدیگر تفاوت دارند و اگر هر دو می توانید پیدا کردن یک راه برای ادغام این دو فرهنگ با هم. مردم چین یکی از قدیمی ترین سنت ها و فرهنگ ها شده است که در اطراف برای مدتی بنابراین انتظار می رود خود را چینی شریک می شود واقعا شرکت با برخی از شیوه ها و سنت است.
  2. یاد بگیرند که چگونه به مقابله با پدر و مادر است. وجود دارد بسیاری از چینی سنتی پدر و مادر که باز نیست برای پسر یا دختر کسی دوستیابی خارج از مسابقه است. چینی ها پدر و مادر و حتی پدربزرگ و مادربزرگ اغلب می تواند باعث مشکل در رابطه به خصوص اگر شما در حال قدمت و یا در رابطه با اولین پسر به دنیا. متولد اول فرزندان بعدی پیشگامان از خانواده و فشار زیادی قرار داده است آنها را به انجام خوبی برای بقای خانواده. داستان های بسیاری از زنانی که ازدواج متولد اول مردان چینی که تحت درمان قرار گرفتند به شدت توسط قوانین خود را. قرار داده و ارتباط خود را اول و توافق بر سر یک طرح برای مقابله با خود را در قوانین و یا پدر و مادر.
  3. بود باز همین انتقاد نیست. فقط به این دلیل که شریک زندگی خود را تا به برخی از دمدمی سنت و یا راه هایی که شناخته شده نیستند و یا تمرین در فرهنگ خود به این معنا نیست که شما باید برای محکوم کردن و یا انتقاد از آن است. یاد بگیرند که می شود باز خواهد شد و شما قادر به پاسخ به این سوال که چگونه می توانم پیدا کردن عشق واقعی ؟ و پیدا کردن چگونه جالب در سراسر-ارتباط فرهنگی می شود.
  4. تلاش برای یادگیری هر یک از دیگر هنجارهای فرهنگی و تفاوت های ظریف. در فرهنگ چینی زبان بسیار مهم است بنابراین شما ممکن است نیاز به یاد بگیرند که چگونه به صحبت می کنند زبان اگر شما می خواهید برای دریافت به دانستن و درک شریک زندگی خود را خانواده و بستگان. یادگیری هر یک از دیگر فرهنگ ها برای جلوگیری از ارتکاب پاس faux یا بیشتر embarrassments به همسر خود را در موقعیت های اجتماعی یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید که قدمت شرح.

چینی فرهنگ غنی است و در سنت و هنجارهای است که شما را به زندگی می کنند به عنوان بخشی از بودن در یک کراس ارتباط فرهنگی. سوال چگونه می توانم پیدا کردن عشق واقعی ؟ می تواند پاسخ داده شود مطمئن شوید که شما به دنبال برخی از این نکات دوستیابی برای مردان و زنانی که در سه رابطه است. به یاد داشته باشید که در پایان روز یک رابطه است که محدود به گذشته نیاز هر دو طرف به کار بر روی آن را هم با به خطر انداختن و احترام یکدیگر تفاوت دارند.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چند فرهنگی روابط و پیدا کردن عشق واقعی با مراجعه به http://www.manifestingmydestiny.com مطمئن شوید که به استفاده از 6 روز رایگان E-mail Mini-دوره و ثبت نام خود را برای مطلع شدن از انتشار مینی کتاب الکترونیکی “کمک! چگونه می توانم پیدا کردن عشق واقعی؟”

[ad_2]