چگونه یک زن ارگاسم با استفاده از قانون جاذبه

[ad_1]

بسیاری از زنان امروز بسیار استفاده می شود به داشتن فقیر sex که این باعث می شود آنها بر این باورند که زن تنها به خوبی ساخته اسطوره به تجاری sex صنعت. اما بی شماری وجود دارد sex تکنیک های ثابت شده است که برای یک زن ،

اما این تکنیک تنها اگر هر دو زن و مرد قادر به به طور کامل استراحت و لذت بردن از صمیمیت جنسی به جای تمرکز بر دستیابی به نتیجه نهایی.

پس آنچه را که ساخت یک زن, ارگاسم رو با قانون جاذبه? همه چیز!

آنها دلیل, دو فاک, نمی, تجربه, تحقق جنسی است زیرا آنها در حال حاضر استفاده می شود به آن به عنوان بخشی از هنجار.

با پذیرش واقعیت داشتن فقیر sex با شریک زندگی خود را, شما ناخودآگاه جذب “آنچه شما می خواهید نیست”!

قانون جاذبه کار می کند به گونه ای که اگر شما تراز نیت خود را با احساسات حق (در این مورد احساس دانستن آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی) شما بدست می آورید آنچه شما می خواهید.

فکر می کنم این آخرین باری چیزی رفته بود دقیقا راه شما آن را به انتظار? آن را به نظر می رسد بسیار طبیعی و واضح به شما که آن را احساس به عنوان اگر این است که چگونه چیزهایی که قرار بود ؟

چیزهای ساده مانند خود را کامل تکیه بر ساعت زنگ دار خود را به شما از خواب بیدار در صبح یکی از این چند نمونه است.

شما نگران بیش از خواب به عنوان شما می دانید که اگر شما در باتری های جدید و زمان به درستی تنظیم زنگ ساعت تضمین شده است به صدا در همان زمان شما می خواهید آن را به.

همه چیز به راه خود را از آنجا که شما قصد به رهبری شما را به انجام چیزی به ماشه راست احساسات درون شما که گیرنده خود را برای دریافت آنچه شما می خواهید.

به طور خلاصه آن:

1.شناسایی را به قصد و تمایل – که خود را زن ،

2.یادگیری sex تکنیک های از من sex مقاله – شما می توانید آن را با کلیک کردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

3.چشمان خود را ببندید و تجسم – قبل از اینکه شما شروع به اقدام به تخت اتاق. تصور کنید که زن خود را تجربه بدن-لرزش ارگاسم از چینی ها sex روش است که شما تسلط دارند و تمام احساسات و رضایت جنسی که همراه با آن.

به اشتراک گذاشتن این راز با شریک زندگی خود را امشب من مطمئن هستم که شما خود را بهبود بخشد sex زندگی.

[ad_2]