چگونه من با استفاده از قانون جاذبه برای فرار از بدهی, ترس و وحشت

[ad_1]

من در اواخر دهه 30's و چیزی که قرار بود راست. من مشغول به کار در یک ساختمان لوازم حیاط چیدن زباله برای حداقل دستمزد است. من فکر کردم من تا به حال آینده ای روشن اما همه چیز فقط به نظر می رسید به اشتباه در جایی.

I'd این کار از یک سازمان و به زودی برخی از HGV (خودرو سنگین) کار داشتن فقط من مجوز. اما همه چیز فقط بدتر و بدتر و بدتر! من تا به حال تعداد تصادفات در هنگام رانندگی در مشاغل تحویل. من آمار یک پل ماشین و موفق به رها کردن کسی که's ترشی – کل پالت بار بسیار به صاحبان ترس! که بود't من بهترین روز – و نه خود را.

چیزهایی که توطئه علیه من فکر می کردم. همه جا رفتم و نابودی به دنبال. روابط من بودند در ژنده پوش و من بدهی در حال رشد بود. و به نظر می رسید هیچ چیز وجود دارد من می توانم انجام به نوبه خود آن را در سراسر.

من تا به حال به خاطر تماشای راز چند سال قبل و از دست دادن صبر و شکیبایی با تلاش من به 'آشکار' رویای من زندگی (در یک هفته)! شاید من بیش از حد بی تاب! من می دانستم که وجود دارد تا به حال به چیزی در آن, بنابراین من تصمیم به بازگشت به تخته رسم. من کارم را بیش از حد. من سقوط کرده بود دو بار برای همان شرکت و هزینه آنها روز به روز! فقط تبدیل به دفتر من خزیدن پوست دانستن چگونه من بی فایده بود!

چیزهایی که تا به حال بهتر شده است.

من تا به حال یک بدهی بزرگ نشسته و پرداخت اجاره در یک کارت اعتباری است. من فقط استرس در همه زمان ها. این احتمالا به همین دلیل همه چیز spiralled خارج از کنترل است.

من هر کتاب من می توانم پیدا کردن در مورد این موضوع از قانون جاذبه است. من به زودی در یک به مراتب بهتر دولت از ذهن با وجود همه مشکلات که آویزان بیش از من. من برداشت تا برخی از کار و شروع به آموزش هنرهای رزمی کلاس چیزی بود که شور و شوق برای سال.

چیزهایی که به من داده بود تا در تبدیل شده تا به من کمک کند به عقب بر گردیم در مسیر. سال قبل من آموزش داده بود به انجام شیرین کاری کار می کنند اما من اعتماد به نفس خیلی حال کردم کم است که من تا به حال تقریبا نوشته شده و آن را به عنوان یک ایده بد است. من برداشت چند شغل و قادر به پرداخت بیشتر از بدهی کارت اعتباری در یک دوره از حدود 6 ماه است.

من پس از ترک دوست من. من دور کار بر روی یک فیلم که آن اتفاق افتاد. من عقب افتاد به قربانی حالت اما می دانستم که من تا به حال به ماندن مثبت است. من شروع به درک که دولت من بود و مهم ترین چیز بود و آن نیز من بدتر از دشمن است.

بیش از گذشته چند ماه من تا به حال خواندن هر کتاب من می توانم پیدا کردن که ذکر شده در قانون جاذبه: کار با قانون توسط ریموند Holliwell فکر می کنم و رشد ریچ توسط ناپلئون هیل, Wallace Wattles – علم از گرفتن غنی به عنوان یک انسان گمان جیمز آلن و غیره و غیره!

همه این کتاب ها تدریس قانون جاذبه و توضیح داد که آن را در جزئیات بسیار بیشتری نسبت توضیح داده شد در فیلم راز. در این فیلم راز آن توضیح داده شده است که افکار تبدیل شدن به همه چیز. زمانی که من برای اولین بار دیدم این فیلم من الهام گرفته شده بود اما من به طور کامل آن را درک کنند. من فکر کردم من آن را درک, اما آن را تنها سطحی است. من به تماشای افکار من و خواب از آنچه که من می خواستم اما به نوعی همه چیز نگه داشته نشان که من't می خواهید.

معلوم من مثبت بود که من فکر کردم من بود! با وجود صرف چند ساعت مراقبه و تجسم چه بزرگ زندگی من خواهد بود با داشتن آن روشن شد که من بعد از صرف بقیه از زمان شکایت و نگران کننده است. نه زمانی مفید است که شما're تلاش برای جذب زندگی فوق العاده.

مشکل این بود زندگی من بود نگرانی (برای من)! من با تمرکز بر آنچه که بود و آنچه که می تواند باشد. بنابراین من نگه داشته و تقویت الگوهای قدیمی از رفتار و ایجاد 'stuff' به شکایت در مورد.

با وجود کوتاه مدت استراحت-نیش می زنند که کار را به من داد من قادر به صرف زمان در هر نوع لذت بردن. من همیشه کوتاهی به نگرانی برخی از دولت از ذهن و بیش مشغول به کار در برخی از راه. من فقط فرار از این دولت از ذهن است که من به طور مداوم بازبینی شد و در مست هر زمان که فرصت خود را ارائه شده است.

این دوره را کمک به دولت از ذهن من و نه من بانک تعادل است. هر زمان که من تا به حال نوشیدن زندگی من به نظر می رسید به طور چشمگیری بهبود بخشد. من تا به حال پول و کار و در آمد و همه چیز بهتر است. اما با ثابت نگرانی و نگرانی بیش از نیاز به امنیت بیشتر منبع درآمد علاوه بر داشتن مقدار زیادی از زمان من به ناچار به پیدا کردن خود من پشت در مشروب الکلی!

هنگامی که من در نهایت clued تا به این الگوی من ایجاد شد همه چیز تغییر کرد. من در بر داشت یک آنلاین برنامه نظارت و آموخته است که چگونه به بازار من کونگ فو مدرسه به طور موثر تر و همچنین ساخت یک کسب و کار آنلاین. این به من چیزی تمرکز ذهن بی قرار من در آن چیزی است که من در نیاز ناامید از.

داشتن حق مردم در زندگی من در حال حاضر کاملا ارزشمند است. من می دانم من تا به حال خودم قطع کردن از مردم و هزینه های زیادی از زمان به تنهایی. این خود منجر به افسردگی و اضطراب است. اما ارتباط من با جامعه آنلاین به معنای من می تواند شبکه و ملاقات در فرد با دیگر افراد همفکر. وجود دارد یک منبع آنلاین برای اتصال به از طریق رسانه های اجتماعی و من شروع به ملاقات با مردم در منطقه محلی.

از طریق استفاده از آنچه که به اعتقاد من قانون جاذبه I've موفق به فرار از 9 به 5 شغل متنفر بودم خیلی, خارج شدن از عادت و غلبه بر عدم اعتماد به نفس ترس و وحشت. I'm در حال حاضر قادر به کار از خانه و آموزش هنرهای رزمی بدون کار یک رئیس و یا برای پاسخ به هر کسی. از آن آسان بود اما اگر من می تواند آن را انجام دهد, بنابراین شما می توانید!

آیا شما باور دارید در مورد قانون جاذبه است. شما را قرص قرمز یا آبی قرص ؟ نگاهی به قرص آبی و داستان به پایان می رسد از خواب بیدار در رختخواب و اعتقاد دارند هر آنچه که شما می خواهم به این باور است. نگاهی به قرص قرمز و به شما اقامت در سرزمین عجایب و ببینید که چگونه به دور سوراخ خرگوش می رود …

[ad_2]