چگونه سود را به عنوان یک ناشر کتاب

[ad_1]

در دوران مدرن از آسان محتوای چاپ و نشر ایجاد یک کتاب الکترونیکی است که در حال حاضر راحت تر از همیشه.

در این مقاله من شما را از طریق گام های ساده از نحوه سود به عنوان یک ناشر کتاب.

چگونه برای نوشتن یک کتاب سریع (بدون نوشتن)

اکثر مردم نمی دانند که در آن برای شروع وقتی که می آید به نوشتن کتاب. وجود دارد بسیاری از روش میانبر است که بازاریابان متخصص استفاده امروزه به محتوای ایجاد شده سریع.

اگر شما نوع از کسی که نمی دانم از کجا شروع به هنگامی که می آید به نوشتن یک کتاب با استفاده از این مراحل ساده را به یک ایجاد شده به سرعت:

  1. پیدا کردن محبوب PLR سایت که در آن شما می توانید دانلود و یا خرید PLR محتوا. PLR به معنی “مجوز عمومی حقوق” و یا یک نوع از محتوا است که شما می توانید برای مطالب خود را. بسته به نوع مجوز شما ممکن است استفاده مجدد و یا ویرایش محتوا برای کتاب خود را.

  2. ویرایش محتوا و اضافه کردن تصاویر مربوط به نام تجاری خود را. این کتاب تماس های شخصی خود را.

  3. اضافه کردن لینک به محصول خود را در وب سایت یا نام تجاری.

چگونه برای ایجاد یک کسب و کار سودآور با استفاده از کتابها

هنگامی که شما کتاب خود را نوشته شده است, شما می خواهید برای تبدیل آن به یک فایل PDF. این اجازه خواهد داد که برای توزیع آسان آنلاین.

شروع با ایجاد یک صفحه 2 وب سایت. صفحه اول خواهد بود و انتخاب کردن در صفحه, که در آن بازدید کنندگان خود را می توانید با قرار دادن نام و ایمیل خود را به یک فرم را به تصرف خود اطلاعات است. در مقابل شما به آنها کتاب به صورت رایگان.

پس از آنها انتخاب کردن در فرم خود را ارسال آنها را به یک صفحه با تشکر از شما که در آن آنها می توانید دانلود کتاب.

چگونه پول خود را با استفاده از کتاب

هنگامی که مشتری بالقوه خود را به کتاب شما باید لینک مطالب خود را که به طور مستقیم با چشم انداز بازگشت به وب سایت خود را و یا محصول است. استفاده از محتوای این کتاب را قبل از فروش خدمات خود را.

برای مثال اگر شما از فروش یک برنامه مربیگری در, قانون جاذبه, کتاب خود را ممکن است حل برخی از نوع چالش است که مشتری خود را ایده آل است که با استفاده از قانون جاذبه در زندگی خود را.

همه از مشتریان بالقوه خود را باید پس از آن به کارگردانی و بازگشت به خود را انتخاب و در صفحه ای که شما ایجاد شده است. شما می توانید با قرار دادن لینک بر روی کارت های کسب و کار و یا دیگر تاکتیک های بازاریابی به منظور ایجاد یک مشتری در خبرنامه ایمیل خود را در لیست.

هنگامی که شما استاد مهارت های نوشتن کتابها به سرعت شما می توانید با استفاده از این روش برای ایجاد راهنماهای نقشه, مقالات سفید و یا دیگر منابع منتشر شده است که ارائه ارزش به مشتریان خود را.

مردم همیشه به دور اطلاعات خود را (نام و ایمیل) در ازای چیزی از ارزش.

فقط به یاد داشته باشید در ادامه به حل مشکلات و ارائه راه حل در مطالب خود و ارائه محصولات و خدمات خود را به عنوان یک مکمل به صورت رایگان اطلاعات شما در حال ارائه.

[ad_2]