چگونه به معرفی پدر و مادر خود را به دوست پسر خود را که از یک نژاد های مختلف

[ad_1]

شما ممکن است فرسایش با توجه به معرفی پدر و مادر خود را به دوست پسر خود را که از یک نژاد متفاوت و قابل فهم است. پس از ملاقات با پدر و مادر است که مصرف یک جهش بزرگ. هیچ خانواده مناسبت می تواند بیشتر دلسردکننده از زمانی که شما در حال قدمت شرح و تصمیم گرفت او را و یا خانه خود را برای معرفی مناسب. در زیر نکات دوستیابی برای زنان, به ویژه هنگامی که آنها در نهایت تصمیم گرفت که پسر آنها در حال بیرون رفتن با شوهرم مواد. این باید کمک به او آماده شدن هر دو طرف از این اردوگاه پس از او جهش در چگونه برای پیدا کردن عشق در مواجهه با تفاوت های فرهنگی می شود یک فرود ایمن و نه یک فاجعه جلسه:

اگر شما خارج از کشور:

  • انتخاب یک زمان که شما می دانید که هر دو از پدر و مادر خود را در اطراف شما به عنوان شناور ایده تنظیم آنها را برای ملاقات با دوست پسر خود را. این کاملا یک چالش اگر پدر و مادر خود نیز کار به عنوان آنها ممکن است مسئولیت های حرفه ای حتی در طول تعطیلات. با این حال دشوار به نظر می رسد ممکن مسدود کردن یک برنامه و یک برگشت تا تاریخ حداقل دو هفته جلوتر باید پوشش پایگاه های.
  • خلاصه دوست پسر خود را با پدر و مادر خود را’ سنت ها و انتظارات همراه با ویژگی های که شما فکر می کنم ممکن است یک منبع بالقوه جنگ است. چگونه برای پیدا کردن عشق گاهی یک موضوع به حداقل رساندن اصطکاک به خصوص در بین احزاب که به همان اندازه برای شما مهم است. آیا آنها انتظار دارند که او را در حال حاضر در صورت خاموش ؟ آیا آنها انتظار دارند که او متفاوت خواهد بود به سالمندان به ویژه در امور ، خود را پدر و مادر بود اگر جرم او نشان می دهد تا در لباس های گاه به گاه? هیچ چیز به عنوان خسته کننده به عنوان نزدیک شدن به در نهایت پرداختن به “چگونه می توانم پیدا کردن عشق واقعی” تنها به از دست دادن آن را با جزئی لغزش.
  • اجازه دهید دوست پسر خود را می دانم آنچه که او می تواند انتظار می رود یک بار یخ شکسته شده است. آیا پدر و مادر شما زیاده به خصوص وقتی که می آید به بازدید کنندگان ؟ آیا آنها بازجویی از شرکای بالقوه? آنها بلافاصله به اشتراک گذاری داستان های شخصی (که ممکن است صدای نامناسب در این مرحله) یک بار آنها را ملاقات کسی شما را به خانه ؟
  • دوست پسر خود را یک سر با پرسش شروع می شود که پدر و مادر خود را ممکن است بخواهید به طوری که او می دهد “به لحاظ سیاسی درست” پاسخ دهد. پدر و مادر به خصوص از شرح معمولا اعمال نفوذ وقتی که می آید به فرزندان خود را, پیدا کردن یک همسر روح. شما می خواهید دوست پسر خود را به نمره بالا را به نفع او نفع. باید وجود داشته باشد هر گونه موانع زبان اجازه دوست پسر خود را می دانم که پیش رو بیش از حد.
  • صف مقابل با کسانی که اسلاک این لایحه زمانی که جلسه در خانه نیست. به این ترتیب شما به حداقل رساندن آن لحظه بی دست و پا زمانی که شما پدر و مادر و پسر خود را شکست دادن هر یک از دیگر با تب.
  • احترام به دوست پسر خود را انتخاب رژیم غذایی و یا به دلیل مذهب یا فلسفه شخصی. اجازه دهید هر کس خواهد شد که در جدول می دانم به طوری که آنها نمی خواهد قرار داده و او را در موضع دفاعی در امور مواد غذایی (و دین یا اعتقادات شخصی). شما می خواهید به خودداری از توهین به هر کسی و به خصوص در روند چگونه برای پیدا کردن عشق. مهم تر فراموش نکنید که اجازه طبخ می دانم که دوست پسر خود را نیازهای غذایی, بنابراین او نمی ارتکاب این اشتباه عمده. دوستیابی شرح شما باز می شود تا جهان از پخت و پز انتخاب دلیل این که شما نیاز به تن دادن به خوردن تنظیمات.
  • توصیه به دوست پسر خود را اگر شما در حال برنامه ریزی برای دعوت از همه در خانواده به عنوان هر کس ممکن است حضور او را احساس تعدادشان کمتر فوق العاده. شما می خواهید برای جلوگیری از قرار دادن او در این موقعیت به عنوان که ممکن است او را احساس مطرود.

اگر دوست پسر خود را به خارج از کشور:

  • بگویید پدر و مادر خود را که شما در حال دعوت از دوست پسر خود را بیش از. آنها را آماده برای سفر خود را با گفتن آنها چیزی در مورد زمینه های فرهنگی رژیم غذایی ترجیحات و باورهای مذهبی در میان دیگران, به خصوص اگر آنها به ویژه آگاه است که قوانین و مقررات خاصی مشاهده شده که قدمت شرح.
  • خلاصه دوست پسر خود را از قبل به عنوان به آنچه که از او انتظار می رود به عنوان یک مهمان در خانه خود را. در برخی از فرهنگ های آسیایی, دوست پسر و اغلب انتظار می رود برای شرکت در کارهای خانه به خصوص اگر آنها در حال آمدن بیش در یک سفر طولانی.
  • برنامه ریزی یک جلسه برای هر پدر و مادر اگر آنها طلاق گرفته است. به عنوان یک ماده در حسن نیت ارائه میدهد خودداری از دادن دوست پسر خود را با این تصور که شما به نفع یکی از والدین بیش از دیگر. در زمان اجازه دهید او را می دانم اما نه زمانی که شما معرفی آنها برای اولین بار.

این روند چگونه برای پیدا کردن عشق نه تنها شامل دو نفر: پیدا کردن یک soulmate شامل هر کس در این دو زندگی مردم است. شما می توانید انتظار می رود که در آینده اگر همه چیز به خوبی با دوست پسر خود را بازدید از آن خواهد شد به نوبه خود شما را به معرفی می شود.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چند فرهنگی روابط و پیدا کردن عشق واقعی با مراجعه به http://www.manifestingmydestiny.com. مطمئن شوید که به استفاده از 6 روز رایگان E-mail Mini-دوره و ثبت نام خود را برای مطلع شدن از انتشار مینی کتاب الکترونیکی “کمک! چگونه می توانم پیدا کردن عشق واقعی؟”

[ad_2]