چگونه به بهبود اعتماد به نفس – استاد قانون جاذبه

[ad_1]

“اعتقاد دارم که شما می توانید و شما're نیمه راه وجود دارد” گفت: تئودور روزولت و یک مرد که به رسمیت شناخته پتانسیل واقعی انسان است. متاسفانه اکثر مردم همین't رسیدن به سطح عمیق از تفکر و تجربه کم و یا هیچ نتیجه ای در زندگی خود را به دلیل آنها عدم اعتماد به نفس.

در امروز's جامعه ما نمی توانیم به یاد بگیرند که چگونه به بهبود اعتماد به نفس. اگر ما می خواهیم به پیشرفت و موفقیت در زندگی, اگر ما می خواهیم به انجام کارها و دستیابی به غیر ممکن است ما نیاز به شروع به ساختن شخصیت ما, ما نیاز به تماس بر روی خودمان بالاترین امکان از آنچه که ما می تواند باشد.

چگونه انجام شما در بهبود اعتماد به نفس خود را? که's میلیون دلار سوال …
آن همه شروع می شود با یک فکر. فکر می کنم شما می توانید آن را انجام دهید! هنری فورد به خوبی می داند که “آیا شما می توانید یا می't you're حق”. به عبارت دیگر آنچه فکر می کنید در مورد خودتان شما را تبدیل به.

علاوه بر این شما're امروز در اینجا چون از گذشته خود را تکرار افکار. آنچه شما در مورد خودتان فکر می کنم قبل از اینکه شما می گویند یا انجام هر چیزی گیاهان در سطح پنهان در ذهن ناخودآگاه خود را دانه از اقدامات خود را.

اگر شما به طور مداوم به خودتان می گویند چیزهایی مانند: من می't, I'm خوب نیست در من'm هنوز مطمئن شوید که چگونه من don't می دانم که چگونه به … نسبت به حدس بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ You'll دقیقا همان چیزی است که شما فکر می کنید! پرسش و شما باید دریافت نیست و فقط گفت: – این درست است اصل و چگونه مرئی و نامرئی جهان کار می کند.

افراد موفق, اعتماد به نفس, اعتماد به نفس و عزت نفس چون آنها تشخیص واقعی قدرت پنهان شخصیت انسان و گیاه دانه در زمان مناسب به این معنی که آنها به طور مداوم خود را ساخت ذهن و طرز فکر مانند یک مدیر عامل خواهد ساخت کسب و کار خود را – از زمین تا با توجه.

یک عنصر کلیدی برای بهبود اعتماد به نفس خود را نقش بر قانون جاذبه است.

قانون جاذبه می گوید که شما را به زندگی خود جذب و محیط بسیار زیبا در آنچه شما فکر می کنم و یا به آن اعتقاد داریم. و اگر این افکار نیز متصل به احساسات یا عواطف آنها جذب آنچه شما فکر می کنم حتی با نیروی بیشتر و قدرت مانند یک آهنربا.

این است که واقعا مهم است زیرا اگر شما می خواهید برای بهبود اعتماد به نفس خود را, شما باید متوجه باشید که تمام افکار ناامنی و اعتماد به نفس پایین زمانی که مخلوط با احساس ترس و دلهره و ناامیدی را تنها جذب بیشتر ترس و ناامنی و اعتماد به نفس پایین.

من پیشنهاد می کنم با استفاده از قانون جاذبه در راه های مختلف … آگاهانه به جای ناخودآگاه.

را انتخاب کنید و افکار خود را هر روز. را انتخاب کنید افکار از اعتماد به نفس و امکان. مخلوط این افکار با احساس قدردانی و شما به زودی متوجه خواهد شد که اعتماد به نفس خود را بهبود است تنها به دلیل شما می گویند ، آگاهانه.

قانون جاذبه کار می کند برای هر دو نوع از مردم: کسانی که بر این باورند که آنها بزرگ هستند و سزاوار موفقیت و کسانی که بر این باورند که آنها فقیر هستند و سزاوار بدبختی و یا شکست است. سوال این است: آیا شما باور دارید در مورد خودتان ؟ و چگونه می توانم شما نصب افکار جدید را به ذهن خود را برای جذب موفقیت به جای شکست ؟

یک راه این است که به استفاده از اظهارات مثبت و اعلامیه. نوشتن کلمات مثبت, نقل قول الهام بخش و انگیزشی سخنان روزانه. تکرار این دوباره و دوباره چند بار در روز اولین چیزی که در صبح و در طول روز و اواخر شب و یا قبل از اینکه شما به خواب رفتن. آنها را بخشی از تفکر خود را معمول و از بین بردن و جایگزین عدم حمایت افکار هر بار که شما از آنها آگاه هستند.

[ad_2]