چگونه به اعمال قانون جاذبه گام به گام

[ad_1]

به “اعمال” قانون جاذبه را در مورد های مختلف و یا بیشتر جذاب شرایطی در زندگی ما, ما اول باید درک چگونه کار می کند. فیلم راز ساخته شده است که آگاهی از قانون جاذبه گسترده تر. اما بسیاری از همین't به طور کامل آن را درک درستی از آنجا که در آن به تصویر کشیده شده است کاملا به سادگی. برخی حتی ممکن است می گویند که آن را ساده قانون بیش از حد.

تم اصلی فیلم این است که ما سازندگان یا آگاهانه یا ناخودآگاه. بسیاری از زمان ما ایجاد زندگی ما در سطح ناخودآگاه با دوباره پخش برنامه های قدیمی و افکار و اعتقادات است که don't به ما خدمت می کنند.

برای مثال ما اغلب در مورد شکایت ما شرایط جذب دلبستگی عاطفی به آنها را از طریق ما احساسات قوی و کلمات در تلاش برای فشار آنها را دور. اما در واقع ما تنها انداختنش آنها را به تجربه ما به آنها بیشتر توجه و قدرت.

هنگامی که ما شروع به ارتباط این حوادث با ما که ما برای اجرای این برنامه ها برای ما تمام عمر اعتقاد داشتند که زندگی ما خودخواسته هویت.

هنگامی که ما تبدیل شدن به آگاه تر و یادگیری به اعمال قانون جذب برای زندگی بهتر, ما می توانیم بیشتر شارژ از آنچه ما می خواهیم و ایجاد نتایج بهتر است. ما چگونه انجام این کار ؟

استفاده از قانون جاذبه برای افزایش رفاه و سلامتی و شادی می تواند برخی از زمان. پس از همه, شما've been تجلی شرایط فعلی خود را برای سال های بسیاری است. شما می توانید't به نوبه خود آن را در سراسر شب.

شروع به تبدیل شدن به آگاه از کلمات مورد نظر شما صحبت می کنند افکار شما فکر می کنم و احساسات شما احساس روزانه. تیز کردن رویدادهای آیا شما در مورد صحبت و فکر کردن در مورد? چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد خودتان ؟ اینها نشانه های مهم آن نقطه به سمت جایی که زندگی خود را در حال رفتن. اگر همه شما باید انجام دهید این است که شکایت در تمام طول روز چگونه است که این ایجاد یک زندگی بهتر ؟

اولین گام برای تبدیل شدن به آگاه تر از تفکر خود را. افکار واقعا چیزهایی تبدیل شده است. ممکن است چند سال به دیدن شواهدی از این, اما آن همه شروع می شود با تفکر خود را.

به عنوان هنری فورد گفت: “این که آیا یک مرد فکر می کند او می تواند و یا او می تواند't او's راست”.

چگونه شما تبدیل به آگاه تر از تفکر خود را از عادات ؟ آنها را متوجه. شما می توانید یادگیری مدیتیشن بیش از حد برای کمک به ساکت کردن درونی خود را پچ پچ. ذهن شما را به مذاکرات خود را در نزدیکی اساس ثابت. مراقبه اجازه می دهد تا شما را به تماشای ذهن بدون نیاز به وارد کردن به هویت 'گوینده'.

همچنین گوش دادن به خود را هنگامی که شما صحبت می کنید. آنچه شما صحبت کردن در مورد و به طور خاص هنگامی که شما با شور و شوق و یا احساسات در مورد یک موضوع خاص? توجه خود صحبت کنید و آنچه به شما می گویند با صدای بلند کمک خواهد کرد که شما ببینید که در آن شما're دادن توجه خود را به آنچه شما ارزش دادن به و چگونه شما فکر می کنم احساس می کنم در مورد شرایط زندگی خود را.

ترک شکایت! شکایت می تواند تبدیل به یک عادت می دهد که اعتباری به این ایده به طور مداوم رنج می برند. آن's یک رفتار آموخته شده است که می تواند ناشی از به دست آوردن توجه از یک پدر و مادر از دوران کودکی است. مشکل این است که شکایت می فرستد یک سیگنال به ذهن ناخودآگاه از احساسات قوی. این است که اعتیاد آور است. بیشتر به شما شکایت دارند اگر بیشتر از چیزهایی که شما را جذب به شکایت در مورد. هر زمان که شما به احساسات قوی به چیزی است که شما don't می خواهید به تلاش برای فشار دور است شما را توجه بیشتر به آن و رشد را در خود تجربه می کنند.

شروع یک مجله قدردانی در محل خود شکایت. قدردانی به طور کلی آنچه که ما در نهایت می خواهید در زندگی. بدون قدردانی ذهن می't طولانی حفظ یک سطح از شادی و بدون تمایل بیشتر و بیشتر به دنبال. قدردانی مخالف شکایت. ما سپاسگزار معمولا تنها برای دورهای کوتاه از زمان. هنگامی که شما بر روی چیزی تمرکز آن رشد می کند. بنابراین تمرکز بر روی چیزهایی که شما're در حال حاضر سپاسگزار و توسعه این را به عنوان یک عادت روزانه است.

تجسم یکی دیگر از ابزار برای تجلی زندگی شما در نهایت می خواهید. ما اغلب ناخودآگاه تجسم استدلال با شرکای خود و یا کارفرمایان. ما با استفاده از تجسم برای ایجاد چیزهایی که ما don't می خواهید بسیار شبیه به شکایت.

برای استفاده از تجسم به طور موثر ما ابتدا باید بسیار روشن در مورد آنچه ما می خواهیم از زندگی است. چه شرایط و موقعیت هایی را که شما می خواهید برای جذب ؟ چگونه می توانم شما احساس می کنید زمانی که شما آن را تصور کنید. قرار دادن انرژی به زندگی این تجربه در ذهن خود را و شما را 'آموزش' ذهن ناخودآگاه شما را به تمرکز بر روی کسانی که همه چیز و آنها را به زندگی خود را.

تصدیق یکی دیگر از ابزار برای کمک به شما در ایجاد بیشتر از آنچه شما می خواهید در زندگی. بسیار شبیه به شکایت و تجسم ما اغلب استفاده از اظهارات مثبت به تأیید چیزهایی که ما don't واقعا می خواهید. “من هرگز قادر به گرفتن یک استراحت.” “I'm خوب در این” و غیره.

برای استفاده از اظهارات مثبت, مثبت, ما نیاز به تلفظ آن است که ما می خواهید را به منظور جلب به تجربه ما و نگه داشتن خودمان گفتن که پیام.

به منظور ایجاد تغییر در زندگی ما باید تغییر کند. ما باید تبدیل به نسخه های بهتر از خودمان برای جذب کسانی که همه چیز ما می گویند ما می خواهیم و ما باید بر این باورند که ما استحقاق آن را بیش از حد. شما می توانید't مثبت فکر می کنم در این سطح در حالی که مخفیانه احساس وحشتناک در داخل و انتظار می رود با شکوه را تغییر دهید. شما باید در خود تمام و وصله پینه کردن تمام فرآیندهای تفکر و باورها و نگرش های اگر شما می خواهید تغییر پایدار است.

راز فیلم ممکن است به شما اعتقاد دارند که شما می توانید به سادگی فکر می کنم کمی از افکار خوب و معجزه آشکار در خواب خود را. اما چه راز است گفت: بسیار ساده است. آن's مراتب عمیق تر و بیشتر engrained خود را در تفکر و اعتقاد به سیستم های. برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی بیرونی خود را, شما نیاز به نگاه در و بررسی درونی ذهن خود را.

تبدیل شدن به آگاه تر است و اولین گام در این سفر است.

[ad_2]