چگونه به از دست دادن وزن با استفاده از ‘تمرکز بر عامل’

[ad_1]

آیا شما می خواهید بدانید که چگونه به از دست دادن وزن و نگه داشتن آن را خاموش ؟ بهترین راه برای شروع این است که از خودتان بپرسید که در آن تمرکز خود را نهفته است! چه چیزی شما را در تمرکز به عنوان شما را در مورد روز خود را. آیا شما وقت خود را صرف فکر کردن در مورد چیزهایی که شما می خواهید و تمایل و یا زمان بیشتری را صرف فکر کردن در مورد آنچه که شما نمی خواهید ؟

اگر وجود دارد هر منطقه از زندگی خود را که در آن شما باید یک مشکل شما احتمالا مثل اکثر مردم صرف برخی از زمان صحبت کردن در مورد آنچه که شما نمی خواهید و یا آنچه شما می خواهم در مورد چیزی است که باعث می درد.

اگر شما مثل اکثر مردم شما ممکن است می گویند “من نمی خواهم به چربی” یا “من می خواهم برای جلوگیری از خوردن شکلات” و یا “من می خواهم همسر/شوهر به متوقف بودن مهم است.” اکثر مردم زندگی خود را صرف صحبت کردن در مورد آن چیزهایی که آنها قطعا نمی خواهید و در عین حال…

یکی از اساسی ترین روانشناختی قوانین در زندگی, ‘شما همیشه بیشتر از آنچه که شما در تمرکز.’ در هر یک از نمونه های بالا ذهن خود را به تمرکز بر روی آنچه شما نمی می خواهید به منظور ایجاد حس از آنچه شما گفت: – چربی بدن شما نمی خواهید شکلات شما می خواهید برای جلوگیری از خوردن و شریک مهم که ناراحتی شما.

به این دلیل که ناخودآگاه بخشی از ذهن است که هر دو ساده و ابتدایی در فهم آن معتقد است که چربی شکلات و انتقاد است آنچه شما می خواهید. صحبت کردن در مورد آنچه که شما نمی خواهید را تقویت تصویر شما از خودتان به عنوان یک چربی, خارج از کنترل chocoholic و دیدن خود را در این راه برگ شما احساس درماندگی و ناامیدی و unmotivated.

به منظور یاد بگیرند که چگونه به از دست دادن وزن شما باید کامپیوتر خود را به تمرکز به طور انحصاری به آنچه که شما می خواهید که احتمالا خواهد بود باریک و پر جنب و جوش, در, کنترل, خوردن غذاهای سالم و مورد احترام و دوست داشتنی شده توسط همه.

و سپس شما در حال ارسال پیام به ذهن ناخودآگاه خود را برای پیدا کردن و کشف هر فرصت ممکن برای حرکت به سمت هدف خود. با روشن و وضوح تصور دقیقا آنچه در آن است شما می خواهید برای خودتان, شما در حال شروع روند آموزش ذهن و بدن خود را به آن را به شما بدهد.

در مورد یادگیری و درک عامل تمرکز می تواند به معنای واقعی کلمه زندگی خود را تغییر دهید و شکل خود را. راز به دانستن چگونه به از دست دادن وزن است به تمرکز بر روی یک باریک و پر جنب و جوش شما.

این HypnoSlimmer برنامه طراحی شده است برای کمک به شما را به تدوین و فرموله کردن اهداف خود و تمرکز بر روی آنها بیش از حد. برای پیدا کردن محلی خود را HypnoSlimmer مشاور نگاه بر روی خط.

[ad_2]