چگونه برای نوشتن اسکریپت برای شما ایده آل زندگی

[ad_1]

اگر زندگی شما یک فیلم شد, چه نوع خواهد بود – یک کمدی? یک فاجعه ؟ یک ملودرام? شما می خواهید به تماشای این فیلم ؟ آیا شما آن را توصیه به دوستان خود ؟ اگر داستان زندگی شما ساخته شد به یک کتاب که در آن شما پیدا کردن آن را در کتابفروشی – با رمان عاشقانه? داستان های موفقیت? داستان های علمی تخیلی ؟ شما می خواهید به خواندن این کتاب ؟ خوب در اینجا یک راز است. در هر لحظه از هر روز شما در حال نوشتن فیلمنامه برای این فیلم از زندگی خود را. در هر لحظه از هر روز شما در حال نوشتن زندگینامه خود را.

درست است. شما در حال انتخاب همه چیز را در مورد زندگی خود را – محل, بازیگران, شخصیت, شادی, غم و اندوه – همه چیز. شما نویسنده و کارگردان و ستاره فوق العاده در تولید به نام زندگی خود را. آیا شما اجازه می دهد خودتان را به رویای بزرگ و یا آیا شما در حفظ و خود را در شرایطی امن و قابل پیش بینی ؟ آیا شما جرات به این باور است که شما می توانید واقعا و واقعا آنچه مورد نظر شما و یا آیا شما خودتان را حل و فصل را به خطر انداختن و بدون انجام? می خواهید بهتر زندگی کنید ؟ هیچ مشکل. نوشتن یک بزرگتر اسکریپت. همانطور که شما خود را تغییر دهید, اسکریپت شما زندگی خود را تغییر دهید.

در مطابق با قانون جاذبه هر آنچه که شما تمایل و تمرکز بر شما جذب خواهد شد. شما به عنوان توصیف جزئیات زندگی خود را در دقیقا راه شما آن را می خواهم به شما به معنای واقعی کلمه نوشتن اسکریپت برای زندگی خود را. زندگی خود را. شما یک فرد هوشیاری خود را با چشم انداز منحصر به فرد و قدرت برای ایجاد زندگی خود را با توجه به خاص خود تنظیمات. بنابراین نوشتن یک آبدار اسکریپت برای خودتان.

اسکریپت خود را ایده آل وضعیت سلامتی برای مثال: من حرکت انرژی از طریق روز من در یک بدن است که عملکرد کاملا و به نظر می رسد دقیقا راه من می خواهم آن را به نگاه.

اسکریپت ایده آل خود را, روابط, مانند: من جذب افراد همفکر که احساس خوب در شادی زندگی می کنند و به دنبال رشد. من همچنان به جذب شکوه ترین دیگران به زندگی من.

اسکریپت خود را ایده آل وضعیت مالی شاید: من را انتخاب کنید همیشه در جریان فراوانی دانستن آن من است نخستزادگی در این جهان از منابع نامحدود.

با برنامه نویسی شما تجربه آنچه شما می خواهید به عنوان اگر آن را اتفاق می افتد در حال حاضر به جای برخی از زمان در برخی از آینده امکان پذیر است. با برنامه نویسی می بینید و احساس می کنید خودتان زندگی مطابق با یک اسکریپت است که سفارشی ساخته شده برای شما توسط شما. بیشتر به شما احساس می کنید آن را واقعی تر می شود و بیشتر قدرت شما جذب آن است. برنامه نویسی کمک می کند تا شما به وضوح در مورد آنچه شما واقعا تمایل است که نگه می دارد شما متمرکز (و در نتیجه جذب) آنچه شما می خواهید به جای آنچه شما نمی خواهید. به عنوان شما اسکریپت با تمرکز و وضوح شما در حال مهار قدرت جهان و جذب مردم, مکان ها و وقایع فقط به عنوان شما می خواهید آنها را به.

شما همیشه طرح انتظارات خود را به خود را در آینده پس چرا انجام این کار عمدا و با توجه به اسکریپت خود را? فکر می کنم از خود را به عنوان یک نویسنده برنده جایزه خود را به نوشتن magnum opus – یک جلد از زندگی ایده آل خود را. به عنوان شما را به نوشتن اسکریپت برای شما ایده آل زندگی شما متوجه خواهد شد که شما واقعا در حال خالق زندگی خود را. و این تحقق به ارمغان می آورد شادی احساس آزادی و توانمندسازی. آن زندگی خود را – آن را بزرگ!

[ad_2]