چگونه برای جذب پول یوگایی راه

[ad_1]

پول است که همیشه یک نگرانی مهم نیست که ما هستیم. در این زمان اقتصاد که در آن مشاغل کمیاب هستند و هزینه زندگی بالا رفتن سرسام آور است, شما نیاز به پیدا کردن راه های جایگزین به منظور جلب پول به شما. خبر خوب این است که همانطور که ما در حال ورود به سال 2012 آرکه تایپ از جهان معنوی در حال ساخت حضور خود را در اینجا در این زمین هواپیما به کمک ما انسان ها در تکامل ما.

راز جذب پول است که در واقع بسیار ساده است – ارتعاش با فرکانس. هنگامی که شما در همان فرکانس با پول شما شروع به قرعه کشی پول به شما. این قانون جهان است. پس چگونه شما انجام این کار ؟ پاسخ این است که با سرود. سرود و یا چه علوم خواستار ‘کوانتومی صدا شده است راز یوگی برای هزاران سال.

پشت هر شعار یا صدا کوانتومی یک آرکه تایپ. برای ثروت و پول مثالی است که الهه لاکشمی که سرود ‘shreem brzee’. مناجات الهه لاکشمی را شعار خود را به اواسط مغز و آن را به لحن به فرکانس مناسب برای جذب پول است. آن را حدود یک میلیون شعارهای برای دیدن نتایج, اما این بدان معنا نیست که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد اگر شما شعار برای مقدار بسیار کمتر. الهه لاکشمی تصمیم می گیرید اگر آن زمان را برای شما برای دریافت نعمت خود را.

چرا یک میلیون شعارهای? انرژی ارتعاشی در هواپیما زمین بسیار کند است چرا که همه چیز در اینجا ساخته شده از ماده است. در بهشت همه چیز انرژی است بنابراین همه چیز را به حرکت در سرعت فکر بسیار شبیه چگونه ایمیل خود را در سیستم کار می کند. در کلیک یک دکمه ایمیل خود می رسد گیرنده در انتهای دیگر از جهان است. این اتفاق می افتد چون برق که متصل به رایانه در سراسر جهان از انرژی ساخته شده است. اما به عنوان یک قطعه از ماده شما نیاز به سفر در هواپیما برای رسیدن به مقصد خود را دلیل این که شما نه انرژی. بنابراین تکرار شعار شعار را به شما اتصال به الهه.

اواسط مغز است که از نظر علمی شناخته شده به عنوان غده هیپوفیز. مطالعات نشان داده اند که این منطقه که در آن نماز و معنویت ساکن. شعار شعار در تقسیم عددی بر مضرب نه اما ایده آل شماره 108. آن است که توصیه می شود که شما شعار در مجموعه 108. این بسیار معمول است برای یوگی و جانبازان به شعار تا 10,800 بار و انجام آن را برای چند ماه تا رسیدن به 1 میلیون. هنگامی که شما شعار در یک گروه 10, سپس, شما, شعار, ضرب, 10, برابر, برای هر فرد در گروه. به همین دلیل است که بسیار معمول است برای دیدن مردم شعار در یک گروه در ashrams.

بسیاری از داستان های موفقیت نسبت داده شده به مناجات الهه لاکشمی را سرود. ناگهانی ثروت باد آورده افزایش در حقوق و دستمزد, یک هدیه ارث سپرده های بانکی لغزش-و بسیاری دیگر از رخدادهای گزارش شده است. آن است که تا حد زیادی ساده ترین راه برای جلب پول به شما. تنها شرط این است که به شما در تنظیم یک زمان خاص در برنامه روزانه خود و شعار شعار با عشق و فداکاری به الهه لاکشمی است که در اینجا در این زمین هواپیما در این عصر طلایی ورود به سال 2012 برای کمک به افرادی که درخواست برای کمک به او.

[ad_2]