چگونه برای افزایش اندازه آلت تناسلی با قدرت تظاهر

[ad_1]

آیا شما تا کنون شنیده ام از قدرت تظاهر? یا قانون جاذبه? این موثر روانی کلاهبرداری بزرگ برای دستیابی به آنچه مورد نظر شما. شما اساسا تصور اهداف خود را روز به روز و افکار خود را تبدیل خواهد شد و اهداف خود را تبدیل خواهد شد به دست آورد.

  • شماره یک مشکل بچه ها با بزرگ شدن آلت تناسلی مرد تکنیک های است که آنها نمی چسبد با آنها. آنها سعی می کنند تکنیک های و یا تمرین برای یک هفته و سپس دریافت تنبل از دست دادن تمرکز و همه چیز را متوقف در دسترس نباشد. با تظاهر و یا قانون جاذبه شما دائما به خودتان یادآوری از آنچه شما می خواهید و چقدر مهم است برای شما. این ثابت یادآوری است که یک ابزار عالی برای استفاده به صورت چسبیده با روال منظم شدن و دستیابی به اهداف خود.

اگر شما تمایل آلت تناسلی مرد بزرگتر برای تجلی اهداف درست قبل از شما در حال رفتن به انجام ورزش خود را و یا بزرگ شدن روال چند دقیقه و تمرکز ذهن خود را بر روی هدف خود را. خاص باشد و تصور خود را با اندازه مورد نظر شما.

  • در حال حاضر در طول این زمان آن است که هنوز هم مهم را به عمل آورند. تجلی خود را در حال رفتن به طرزی جادویی ایجاد اندازه بزرگتر. اما آنچه آن را کاملا ایجاد انگیزه در شما و شما را تشویق به اقدام لازم به بزرگتر. و بیشتر از همه آن را حفظ خواهد کرد شما منظم به چوب خود را با هدف و نمی دهد. یادگیری چگونه برای افزایش اندازه آلت تناسلی مرد است که تنها بخشی از معادله است. شما باید تمرکز خود را آشکار و اقدام است.

قدرت تجلی تنها کار می کند اگر این تمرین به طور مداوم. تمام طول می کشد حدود پنج دقیقه از تمرکز و تجسم. در ابتدا تمرکز خود را بر روی هدف خاص تجسم آنچه که انجام این هدف خواهد بود و سپس تصور کنید که شما در حال حاضر زمانی که هدف کنید و سعی کنید به تجربه آنچه در آن احساس می کند مانند.

[ad_2]