چگونه آگاهی و وجود کار با قانون جاذبه? هیچ چیز خالص تصادف

[ad_1]

ایده این است که یک ارتباط عمیق بین جهان و آگاهی ممکن است دشوار است به درک و یا حتی قبول. که حتی به عنوان ما نادان از جهان ما نادان هستند از قدرت خودمان. این به این معنی است که ماهیت واقعی جهان است, داخلی به موضوع شما و یا I. جهان می شود, من جهان یا جهان ما. هنگامی که ما قبول یکپارچگی جهان به ما می توانید شروع به دیدن چگونه ما مفروضات اساسی در مورد ‘راه همه چیز کار” پس به صحبت می کنند به سادگی تعصبات متولد شده از جهل انسان. “علت و معلول ترمودینامیک و حتی مکانیک کوانتومی سقوط دور از ذهنی جهان است”. (موسسه متافیزیک و علوم انسانی, قانون جاذبه, صفحه 5)

برخی از ما ممکن است افتخار منتقدان که راحت نیست اتخاذ یک موضع باز به سمت کنجکاو رابطه بین آگاهی و جهان. در نظر بگیرید که شاید علم شده است هل دادن ما به سمت این نتیجه گیری برای چند دهه.

پس از انیشتین ما آمد که عمل ساده مشاهدات همواره تغییر مشاهده شده است. آن است که آسان برای نشان دادن این حقیقت ستون فیزیک معاصر است. یک مدرسه ابتدایی آزمایشگاه می تواند طراحی آزمایش تایید آن است.

دکتر جان ویلر یک رقم عمده در قرن 20 فیزیک نظری متمرکز مطالعات خود را در آنچه به نظر می رسید او را به این سوال اساسی: چرا جهان وجود دارد و در همه ؟ پس از سالها در جستجوی او وارد یک گریزناپذیر نتيجه گيری: برای جهان وجود داشته باشد چیزی است که باید آن را مشاهده است. تئوری های خود را انجام پیامدهای عجیب و غریب که به نظر می رسید برای اجرا بر خلاف تصورات از پیش پنداشته چگونه وجود اداره می شود چه نامیده می شود می تواند انسان تعصبات ناشی از یک پایه جهل در مورد جهان است.

در سال 1984 آزمایش بر اساس ویلر کار فیزیکدانان نشان داده است که راه که در آن ما را انتخاب کنید برای مشاهده یک ذره را تعیین می کند نه تنها وضعیت فعلی خود اما چگونه آن را وارد در آن زمان دولت است. آن را دنبال کرد که در حال مشاهده در واقع می تواند تغییر مسیر از گذشته است. دوباره راه جهان به نظر می رسد و راه آن را در واقع باید به نظر می رسد مخالف اما این تنها یک نتیجه از جهل انسان. “مشاهده و وجود و یا برای قرار دادن آن بیشتر آشنا راه آگاهی و جهان ذاتا مرتبط” (موسسه متافیزیک و علوم انسانی, قانون جاذبه, صفحه 18).

غمگین برای گفتن نظریه مکانیک کوانتومی مربوط نیست برای ما می خواهد و میل است که منظمی است. اما در مورد باقی مانده است که آگاهی خواهد شد و می تواند بر رفتار جهان بیرونی است. چه هستند که ما ایجاد هنگامی که ذهن ما در کار است ؟ هنگامی که ما انتظار داریم ارزیابی تجسم دیگران چه اثرات واقعی اعمال ما آگاهی بر روی این ذهنی واقعیت ؟ هنگامی که ما در تدوین جدید در آینده هستند و ما به طور فعال ایجاد متناوب گذشته و تغییر وجود دارد ؟ رابطه بین آگاهی و وجود را می توان پیچیده نزدیک مرموز. آگاهانه از ما مسئولیت خود نسبت به شکل گیری جهان است که برای ایجاد یک جدید گذشته و حال و آینده خود و این می تواند یک چیز ترسناک. پیدا کنیم و خودمان سرمایه گذاری با مقدار زیادی از مسئولیت شخصی; سپس ما باید برای کشت مثبت در جهان از طریق ما عملکرد خود آگاهی مثبت.

به طور ناگهانی مسئول افکار خود ما می تواند در ابتدا به نظر می رسد بسیار زیاد بار. قبل از ما ممکن است فکر می کردم که ما تنها قادر به تاثیر بر جهان از طریق اعمال ما. اما در حال حاضر ما می دانیم که وجود دارد یکی دیگر از ابعاد به نگرانی خودمان را با و که بار انجام می شود بین خودشان در سراسر vulture از افراد بشر همه در تلاش برای ایجاد یک بهتر وجود برای خود و دیگران. “وجود دارد هزاران راه برای گرفتن این کار, اما هر تعداد از آنها را می توان خوب و معتبر اگر آنها برای شما کار می کنند”. (موسسه متافیزیک و علوم انسانی, قانون جاذبه, صفحه 7)

من هرگز متوجه قدرت آگاهی از مسئول بودن فقط برای اعمال و رفتار من نسبت به دیگران اما افکار من نسبت بیشتر از دیگر جهان است. در این راه من آمد در نهایت به قبول یک واقعیت مهم در مورد قانون جاذبه است. این مهم نیست که آیا جهان heeds این قانون مستقل از من بخشی از این جهان و توسط اقدام به عنوان اگر این قانون در واقع در سنگ نوشته شده است در سراسر ستاره آگاهی من است, تغییر, گذشته, حال و آینده به آن است. من در بر داشت اعتماد به نفس در این قانون متولد از رابطه بین من و جهان است. این است که هیچ دارونما: اثرات واقعی آمده از اندیشه همراه با عمل تبدیل شده نسبت به تایید قانون است. من واقعی را ببینید, اثرات مثبت در زندگی من و من می دانم که همه ما می تواند رسیدن به این رابطه جدید با جهان در دسترس نباشد.

آیا ما می توانیم نتیجه گیری کرد که با ترکیب افکار و اعمال ما دیکته می تواند یک نتیجه خاص به زندگی ما و یا هر آنچه که اتفاق می افتد به ما در یک روز به صورت روز فقط خالص تصادف است ؟ این امکان وجود دارد که هر یک از ما اقدام به ایجاد یک مسیر جدید به زندگی ما بدون حتی ما دانستن این است که این اقدامات جدید تغییر آنچه که در حال حاضر قبلی هنگامی که ما برای اولین بار به دنیا آمد. اگر سرنوشت ما prewritten است و سپس همه ما در حال حاضر اقدامات بخشی از سرنوشت ما و اگر ما تصمیم به تغییر آنچه که ما معمولا بر اساس روز به روز ما به مقصد به استفاده از این مسیر از ابتدا. چه اتفاقی می افتد به مسافری که نتواند پرواز به دلیل دیر بودن و سقوط هواپیما شد و او به مقصد به دست که پرواز و یا به هر دلیلی او تا به حال یک برنامه ریزی جلسه که دیگر به طول انجامید و او در اواخر برای هواپیمایی که سقوط کرد ؟

می توانید این عناصر بخشی از زندگی خود را معادله و او را از دست رفته پرواز بود در حال حاضر بخشی از سرنوشت خود را به مردن که … اگر آن را برای این دیدار غیر منتظره خواهد جهان پیدا کردن راه دیگری برای او به هیئت مدیره این پرواز با داشتن پنچر را در راه خود را به فرودگاه ؟ تجزیه و تحلیل دلایل که چرا چیزهایی که اتفاق می افتد یک راه خاص می تواند ذهن ترا درهم میشکنند. بسیاری از کارشناسان در حوزه روانشناسی و روانپزشکی سعی کرده اند به کشف بسیاری از نشانه ها و تلاش برای توضیح دهید که چگونه و چرا همه چیز اتفاق می افتد یک راه خاص به درک که چگونه همه چیز کار می کند. مقاله بعدی من سعی خواهد کرد برای پاسخ به تمام این سوالات با مفهوم تصادف, همزمانی, seriality, سرندیپیتی و simulpathity. از آن خواهد شد در نهایت همه گرد هم می آیند و حس را در دراز مدت.

کار اشاره کرد:

موسسه متافیزیکی علوم 2009, ناشر و نویسنده, دکتر داگ کلی قانون جاذبه صفحه 5)

موسسه متافیزیکی علوم 2009, ناشر و نویسنده, دکتر داگ کلی قانون جاذبه صفحه 18).

موسسه متافیزیکی علوم 2009, ناشر و نویسنده, دکتر داگ کلی قانون جاذبه صفحه 7).

[ad_2]