چرا قانون جاذبه نتواند

[ad_1]

به عنوان همکاران روزمره من دیدار با مردم که در حال تلاش برای تغییر شرایط زندگی خود را – برخی از موفق خواهد شد بیشتر خواهد شد.

قانون جاذبه مفهوم است که ما را به زندگی ما جذب آنچه که ما فکر می کنم در مورد بسیاری از زمان است که افکار چیزهایی هستند و فکر کردن در مورد چیزهایی که (خوب یا بد) را آن چیزهایی که به زندگی ما.

ما همه آگاه است که هنگامی که ما تصمیم به خرید یک ماشین جدید و یا یک تلفن همراه جدید که ناگهان می بینیم کسانی که همان اشیاء در همه جا. آن را تقریبا به نظر می رسد سحر و جادو است که ماشین ما هرگز متوجه است که همه از ناگهانی در هر کوچه و خیابان. این است, البته, نه, سحر و جادو آن است که به سادگی که ذهن خودآگاه ما فیلتر کردن 99.9 ٪ از تمام حوادث و احساس است که وارد مغز ما است. ذهن ناخودآگاه ما آگاه است حدود 70,000 حوادث در هر ثانیه اما ذهن خودآگاه ما آگاه است تنها حدود 7 وقایع در هر ثانیه است. ما فیلتر نحوه نگاه ما به جهان و ما را به دیدن آنچه که ما انتظار داریم. پس از همه, وجود دارد, خوب, بد, زشت, زیبا, شکست, و فرصت در اطراف ما در همه زمان ها. ما را “فیلتر” جهان ما می خواهم برای دیدن.

قانون جاذبه یک روند انجام یک روان ترفند’. اگر ما با استفاده از مانتراها تصاویر از آنچه که ما در مورد فکر می کنم و یا اقدام به عنوان اگر ” ما در حال حاضر چیزهایی که ما می خواهیم که ما را به تغییر فیلتر و شروع به دیدن چیزهایی و فرصت هایی که ما می خواهیم. این خوب است در کوتاه مدت استراتژی و کار برای بسیاری از مردم در حال تغییر زندگی خود را – حداقل در یک منطقه و یا دو. مشکل این است که این تغییرات به ندرت گذشته و به ندرت تحت تاثیر قرار به اندازه کافی زمینه های زندگی ما را تغییر دهید ما زندگی واقعی را تجربه کنند.

آنچه از دست رفته است از قانون جاذبه?

مشکل با قانون جاذبه است که انتخاب آگاهانه به فکر یک راه خاص تغییر نمی کند ناخودآگاه ما و ما ناخودآگاه درایوهای بسیاری از اعمال ما. ذهن ناخودآگاه ما نیست واقعا متاثر ما افکار آگاهانه اما به جای عمیق ترین ارزش های ما بر اساس تجارب گذشته ما.

ما واقعا نمی تواند تغییر افکار ما تا زمانی که ما واقعا تغییر راه ما فکر می کنم!

به عنوان مثال برای بسیاری از ما انتخاب مانند قتل و زنای با محارم و یا خشونت شدید هیچ بخشی در راه ما فکر می کنم. وقتی ما از اعمال افراطی در اخبار بسیاری از ما هیچ توانایی درک ساخت یک انتخاب. هنگامی که ما در مورد فکر می کنم بیش از حد مدیریت پول, تقلب در شرکای خود, بسیاری از ما به طور کامل می تواند درک این خواسته ها یا حتی مبارزه با آنها را به صورت روزانه.

تا زمانی که تغییرات در زندگی ما است که ما به دنبال ثروت و شغلی و عملکرد و سلامت تبدیل به تنها انتخاب ممکن است — به این دلیل که جایگزین به نظر می رسد به سادگی غیر ممکن است – ما مبارزه خواهد کرد.

هنگامی که شما تغییر ارزش های خود را تمام راه را به شما فکر می کنم تغییرات – فورا. وقتی این اتفاق می افتد تغییر عظیم است که ممکن است در زندگی خود را به خاطر جهان را به خود است که در واقع کاملا متفاوت است. تصور کنید اگر این انتخاب از بیش از حد به نظر می رسید به عنوان نفرت انگیز به شما به عنوان قتل است ؟ از دست دادن وزن آسان خواهد بود!

به تغییر راه شما فکر می کنم شما نمی نیاز به کتاب دیگری با یکی دیگر از سمینار و یا بیشتر است. این اتفاق می تواند در یک لحظه به سادگی با تغییر راه شما فکر می کنم اولین تغییر ارزش های خود را.

هنگامی که یک فرد می توانید افکار خود را با یک فرایند انتخاب خود ارزش آنها فورا از دست دادن تمام شک و تردید و ترس و تبدیل به یک متفکر.

[ad_2]