چرا حسن نیت است حیاتی برای موفقیت

[ad_1]

زمانی که من در ابتدا فکر کردم برای این وبلاگ, من فکر کردم از نظر موفقیت در کسب و کار به عنوان یک نتیجه از سه بدون زرق و برق تجربه من به تازگی با مشتری در کسب و کارهای مختلف. سپس وقتی که من نشستم به نوشتن در مورد آن را من به زودی متوجه شدم که نیت حیاتی است به تمام زمینه های زندگی است.

حسن نیت شبیه به صداقت در که طول می کشد زمان برای توسعه اما می توان از دست رفته در یک لحظه. به عنوان پسر عموی من می گوید: “حسن نیت است که یک محصول جانبی از انجام کار درست.” فرهنگ لغت وبستر تعریف حسن نیت به عنوان “مهربانی احساس از تایید و پشتیبانی: خیرخواه علاقه و یا نگرانی است.”

این تعریف روشن می سازد که آیا آن است که با کسب و کار خود و همکاران و هم تیمی ها و مربیان و یا کارفرمایان یا خود را در روابط میان فردی بدون حسن نیت آن را دشوار است به فراتر از یک سطح به سطح با هر یک از آنها.

امروز در ultracompetitive جهان همه چیز است که به شما یک پا تا در رقابت باعث موفقیت شما بیشتر احتمال دارد. به عنوان تاجر موفق فیلد مارشال بود و علاقه و گفت: “حسن نیت تنها دارایی است که رقابت نمی فروختن و یا از بین ببرد.”

هر یک از این سه شرکت از آنها از من با تجربه خدمات به مشتریان ضعیف توسعه یافته درجات مختلفی از حسن نیت – عمدتا منفی – از من. یکی که به دست آورده بیشترین حسن نیت در نهایت به من پیشنهاد یک راه حل قابل قبول و من هنوز در انجام کسب و کار با آنها (هر چند در بیشتر محتاط اساس در حال حاضر).

یکی از دو نفر دیگر ارائه شده بی ارزش پیشنهادات ترکیب اولیه من نا امیدی. از گذشته تا به حال یک وب سایت است که شکست خورده را بارها و بارها برای ارسال شکایات و بی توجه بود به آنهایی که از طریق رفتن. نیازی به گفتن آن را گرفته اند و بسیاری از حسن نیت برای غلبه بر این slights و من تصمیم گرفتم به هر دو از این حساب.

یکی از سریعترین راه برای به دست آوردن حسن نیت است که به فراتر از انتظارات. در اینجا یک مثال اخیر از یک کسب و کار است که تولید مقادیر عظیم حسن نیت از من. من دستور داد یک مکمل و چند هفته پس از دریافت سفارش من من دیگر بسته از آنها را با یک بطری جدید از آنچه که من قبلا دستور و زیر توجه داشته باشید محصور:

“من می خواهم برای یک لحظه به با تشکر از شما برای خرید های اخیر. به عنوان یک نشانه قدردانی ما به شما ارسال بعدی خود بطری رایگان. شما نمی خواهد به اتهام برای این بطری و نه امضا برای یک خودرو-کشتی برنامه از هر نوع. ما فقط می خواستم بگم سریع با سلام و تشکر از شما”

-گرگ بنیانگذار Weyland تغذیه مغز

آنها نه تنها در ارسال بعدی من بطری رایگان آنها نیز محصور یک بطری محصول دیگری من را امتحان کنید. من از آنجایی که توصیه می شود آنها را به تعدادی از مشتریان من هستم و در حال حاضر یک مشتری اختصاص داده شده.

همین پدیده اتفاق می افتد ما در روابط میان فردی. هنگامی که شما بروید مایل اضافی برای co-worker, رئیس, دوست, عاشق, مربی و هم تیمی شما ایجاد حسن نیت و تقویت پیوند خود را با آنها. این به نوبه خود منجر به اعتماد بیشتر و وفاداری در نتیجه باز کردن درب به سهولت بیشتری برای ارتباط است.

اکثر مردم می خواهم به ایستادگی کردن از جمعیت و نا امید زمانی که آنها نمی. من می خواهم به من بگویید مشتریان است که اگر شما را دوست ندارم گیر بودن در جمعیت بروید مایل اضافی آن را هرگز شلوغ وجود دارد. این یک دستور ساده برای رسیدن به موفقیت است که اغلب نادیده گرفته شده توسط توده ها و نیز رفتن به یک راه طولانی به سوی تکریم فراوان از حسن نیت از دیگران است.

شما می توانید به دنبال سام در توییتر @SuperTaoInc

[ad_2]