چرا جهان فقط به من چه من می خواهم ؟

[ad_1]

چرا جهان فقط به من چه من می خواهم ؟

چرا قانون جذب کار می کند ؟

شما می دانید که شما خواسته اند این سوال و یا آنهایی که مانند آنها را گاهی اوقات.

ما احساس می کنیم بسیار روشن در مورد آنچه ما می خواهیم. ما می خواهیم یک همکاری است. ما می خواهیم پول در بانک. ما می خواهیم یک خانه در ساحل. ما می خواهیم حق و حرفه ای کامل. ما می خواهیم تیم ما بازی را به نفع خود. ما می خواهیم به انتشار این frickin’ 10 پوند است.

خدا روح هستی در ذات ما و یا خود بالاتر از میدان واحد (و یا هر آنچه که اعتقاد ما بر این است که نیرویی که می دهد یا نمی دهد) به نظر نمی رسد به گوش دادن.

حقیقت این است که همه ما داستان ما بگویید در مورد اینکه چرا ما باید یا لازم نیست چیزهایی که ما می خواهیم. ما ممکن است آگاه از این داستان ها به خاطر ما به آنها به نظر می رسد تنها راه آن است. و هیچ نیروی مثبت در جهان عمل خواهد کرد و در برابر کسانی که داستان چرا که برای انجام این کار خواهد بود یک عمل خشونت علیه خلاق ما طبیعت و از آنجا که همه بیش از حد اغلب هل دادن در برابر داستان اثر ارتجاعی ساخت ما چسبیده به آنها بیشتر است. داستان بازی مانند موسیقی پس زمینه در قلب و ذهن ما و نفوذ همه چیز ما فکر می کنیم می گویند و انجام می دهند.

برخی از محبوب تم داستان به ما بگویید که عبارتند از:

  • من باید برای به دست آوردن آنچه که من دریافت خواهید کرد. No pain, no gain.

  • زندگی هر دو یو پی اس و فراز زندگی. اگر ما فراز ما نمی تواند درک یو پی اس.

  • روح می داند بهتر از من و اگر من نمی گرفتن آنچه که من فکر می کنم من می خواهم باید آن را به دلیل آن را برای من بالاترین خوب است.

  • وجود دارد درس برای من برای یادگیری قبل از من می تواند دریافت آنچه من می خواهم. یا نه آنچه من می خواهم که به من آموزش لازم ،

  • آن است که به جهان ما می خواهیم چیزهای مادی.

  • آن است که نجیب به دریافت آنچه ما می خواهیم; بهتر است برای انجام بدون. ما پاداش خواهد شد بعد.

  • آن را خوب است برای من برای دریافت این چیزهایی که من می خواهم زمانی که دیگر مردم رنج می برند.

  • استفاده مناسب از این زندگی ریاضت از گوشت; هنگامی که ما می خواهیم چیزهایی که ما تنها نشان ضعف ما و unworthiness. (اگر باور ندارید این یکی انجام یک جستجوی سریع در گوگل برای بنیادگرای مذهبی.)

  • من انجام کاری اشتباه است و به همین دلیل من نمی توانم آشکار رویاهای من.

  • اگر من آنچه من می خواهم در حال حاضر من برای آن پرداخت بعد.

از یک چشم انداز جهانی این صرفا یک داستان است. جهان نیست و قاضی آنها را. اگر این چیزی است که ما می خواهیم به خودمان بگویید در مورد زندگی است که ما حق و جهان خواهد شد و مطابق همانطور که ما ایجاد یک کل وجود در اطراف آنها. اما از یک چشم انداز جهانی این حقایق نیستند. و از این دیدگاه باید این را از روی حیله و تزویر به حرکت.

من اغلب شنیدن داستان از مشتریان من در مورد راه زندگی است. “من بسیار خوش شانس با عشق یا پول است.” “زندگی داره و این است که تنها راه آن است.” “من فقیر بینایی یا شنوایی یا حافظه است که فقط بخشی از پیری است.” “من فقط یک happy-go-lucky فرد; من نمی مسئولیت بسیار خوبی است.” “خانواده من توهین آمیز است.” “من فقط نمی باید از این انرژی استفاده می شود به من.”

آخرین چیزی که من می خواهم به انجام به عنوان یک مربی این است که خوراک این داستان در هر راه. آنها محدود است. آنها درست نیست و آنها باعث می شود مشتریان من پریشانی و بدبختی است. بنابراین من نمی توانم موافقت با ارزیابی خود را به عنوان جهان واقعا نمی تواند موافقت با محدود کردن داستان ما خودمان بگویید. اما من نمی خواهم به تناقض مشتریان من یا. انجام خواهد شد که خطر یک واکنش دفاعی و من می دانم که آن را معکوس برای قرار دادن مشتریان من در یک موقعیت که در آن آنها می رویم به حفاری در پاشنه خود و اصرار که داستان واقعی است. من شنیده مشتریان رفتن در طول با لیست های طولانی از شواهد است که داستان خود را به حقیقت مطلق است.

من می دانم که مشتریان من به عنوان مردم در همه جا در حال انجام چیزی مرموز و فوق العاده با استفاده از این فرصت تماس با ما زندگی بر روی زمین است. من نمی دانم آنچه در آن است دقیقا اما من می خواهم به احترام هر یک رویکرد منحصر به فرد بدانند آن را برای او و یا خودش. بنابراین من سعی می کنم که من تصور کنید که نیروهای جهان را در برخی از مقدار مقیاس بزرگتر برای برگزاری یک داستان متفاوت برای مشتریان من در قلب من است. من آن را به عنوان یک ایده وجود دارد اما بیشتر من فقط به انجام بهترین من برای دیدن آنها و زندگی خود را به عنوان نامحدود سبکبار توسط, تاریخچه سازمان ملل متحد با پوسته توسط داستان.

من تصور کنید که جهان یکسان برای هر یک از ما با صبر و حوصله در انتظار eternities برای ما به بلوغ در داستان ما خودمان را بگویید. دفعه بعد ما بپرسید که چرا جهان نیست به ما چه می خواهیم, ما ممکن است بخواهید به نگاه عمیق تر در این داستان ما را به خودمان گفتن و سوال فرضیات ما در مورد آنچه درست است. ما فقط ممکن است پیدا کردن راهی برای رفع محدودیت ها و شادی دریافت همه ما میل.

[ad_2]