چرا تای چی چوان نهایی هنر تجلی

[ad_1]

چین باستان پر از قصه های تائو دو بود که قدرت معجزه آسا. در حالی که برخی از این داستان های قدیمی به نظر می رسد دور از ذهن به ذهن مدرن و برخی در واقع ممکن است سخاوتمندانه و تاب وجود دارد دروغ دانه از حقیقت در خمیر. یکی از محبوب تائو عمل ساخته شده است که پیشرفت به دنیای مدرن ما هنر تای چی چوان (توجه داشته باشید که این نیز املای “تای چی چوان” در پینیین میشده).

میلیون ها نفر در سراسر جهان با استفاده از این پیچیده و در عین حال ساده عمل به عنوان یک جامع سلامت فعالیت برخی از استفاده از آن به عنوان یک هنر رزمی نظم و انضباط. مهم نیست که یکی از شما از آن استفاده کنید آن کمک می کند تا به پرورش انسان حداقل حس ما “حواس پنجگانه” – حس لمس”.” در واقع نه حس لامسه است که محدود به رفلکس-سطح فشار, درد و یا متوسط; در عوض, آن را توسعه ما جنبشی و حس عمقی ظرفیت. “جنبشی” اشاره به مشتاق آگاهی از موقعیت و حرکت بدن خود را و “حس عمقی” اشاره به آگاهی از محرک در بدن خود و محیط زیست خود را و آنچه شما انجام است که اطلاعات حسی. درگیر شدن در یک meditiative اختصاص داده شده و سازگار تمرین تای چی کمک می کند این نه ضعیف “لمس” حواس و vitalizes آنها را به نیروگاه مهارت. این شما به ارمغان می آورد مهارت های فکر به پل به اوج قدرت شهود و تجلی.

در حالی که این ممکن است صدای کمی “دور” لطفا به من اجازه می دهد برای نشان دادن این که چرا این است که در واقع کاملا منطقی. بیایید در نظر گرفتن این واقعیت زیر. ذهن ما را تعیین می کند چگونه ما احساس می کنیم و چگونه ما حرکت بدن ما است. که در سمت راست وجود دارد یک مثال کامل با استفاده از ذهن خود را به فاش کردن چیزی در جهان فیزیکی است. رابط کاربری به جهان فیزیکی است که بدن خود را. قبل از شما از نظر جسمی و آشکار شدن از صندلی خود را به راه رفتن به درب شما باید برای اولین بار قصد داریم آن را در ذهن ما است. ذهن خود را پس از آن ایجاد یک برنامه بازی – در تقسیم دوم – از چگونه شما بازی خواهد کرد این را. که پا که بازوی شما حرکت خواهد کرد که مسیر شما را… همه از این گذاشته شد در یک طرح ذهنی (غیر فیزیکی جنبه ای از خود را) قبل از آن حتی به ماهیچه های خود را (از جنبه های فیزیکی از خود). صورت آشکار در ذهن خود را فورا اما در آن طول می کشد حداقل چند ثانیه و یا دقیقه قبل از بدن خود را به طور کامل می تواند بازی را تمام رویداد در جهان فیزیکی است. وجود دارد یک زمان تاخیر بین طرح ذهنی و فیزیکی است که طرح.

“تجلی” است به یک موضوع داغ در امروز خود توسعه ادبیات. نه بیش از حد طولانی پیش از آن سقوط کرده بود به چوکیی عقب, علم – متعلق به قلمرو متافیزیک و عصر جدید مطالعات. اما دانش ما از ذهن/بدن ارتباط matures ما می توانید ببینید که چگونه چیزی به عنوان مثال بالا است که به سادگی یک دنیوی مثال از هنر تجلی.

در یک سطح بالاتر کارشناسان ذکر است که چگونه شما در تمرکز ذهن شما را و به چه شدت و کارآمد شما انجام این کار شما را منجر به انجام عملیات است که افزایش فرصت های خود را برای شما آشکار قصد به رخ می دهد در جهان فیزیکی است. شما همچنین جذب حمایت انرژی به شما. سنتی تای چی ارائه می دهد ویژه آموزش تکنیک های که با لیزر-تمرکز ذهن خود را با همزمان حرکات بدن خود را. همین دلیل است که در طول قرن ها, کسانی که تمرین این تکنیک های تای چی را به نمایش گذاشته مهارت شگفت انگیز و طول عمر همراه با کیفیت بالاتر زندگی است. آنها از درگیر شدن در یک توربو-هزینه عمل تجلی.

این راز کوچک است که چند تای چی پزشکان استفاده نمی, با این حال. آنها درک نمی کنند که آنها می تواند بسیاری از تای چی را در ذهن و تکنیک های انرژی و اعمال آنها را برای تجلی یک وضعیت در زندگی آنها رخ می دهد. راه برای انجام این کار به تمرکز بر روی توسعه “یی” یا “روح قصد” را به عنوان آن است که تقریبا ترجمه شده از چینی.

مشکل این است که اکثر مردم بیش از حد متصل به حفظ تای چی را از حرکات و تکنیک های فیزیکی به جای قرار دادن در تلاش برای پر کردن آن جنبش قوی مراقبه “یی.” مردمی که درک و استفاده از یی آنها شروع به تجلی پر انرژی و جنبه های تای چی عمیق تر. این انرژی جنبه عبارتند از: قوی تر “چی” زندگی-فور (نشاط), خرد, افزایش هنری و یا مهارت های حل مسئله و آرامش درونی و معنوی عقل است. کسانی که انرژی تبدیل شدن به اوج فراتر از آن است که از فرد به طور متوسط.

بنابراین اگر “تجلی” با این نسخهها کار به صورت میانگین مردمی فقط تصور کنید که چه می تواند انجام شود اگر شما با استفاده از تای چی برای توسعه انرژی خود را. بزرگترین مشکل این است که گرفتن خود را به اقامت متعهد به نظم مدیتیشن و “چی” آموزش سنتی تای چی. اگر شما می توانید که اولویت بیش از فقط به خاطر سپردن برخی از مهارت های فیزیکی و حرکات شما خواهد شد و سپس دارای توربو شارژ تجلی مهارت. سپس به دنبال هر کتاب یا برنامه مورد تجلی یا قانون جاذبه و دقت خود را اعمال می شود توانایی های نوظهور وجود دارد. قرار داده و در کمی تلاش های مداوم و کمربند ایمنی خود را ببندید – شما در را برای سوار شدن از زندگی خود را!

مقاله Re-چاپ اطلاعات حقوق: مقالات, ممکن, چاپ, تا زمانی که ناشران به رعایت قوانین و شرایط استفاده از خدمات برای ناشران مندرج توسط EzineArticles.

[ad_2]