چت روم گپ

Time.com: AIM کاملاً مدرن AOL
سپس در دهه 2000 ، افزایش مودم های DSL و کابل باعث شد تا هزینه AOL ماهانه برای دسترسی به اینترنت به طور روزافزون پرداخت شود. Friendster در سال 2002 ، مای اسپیس در سال 2003 و فیس بوک در سال 2004 راه اندازی شد. بازی های نقش آفرینی آنلاین (MMORPGs) مانند World of Warcraft بازی های چت روم فارسی های چت روم فارسی قدیمی را چند ساله بازی نکردند.
Time.com: آتاری در 40 سالگی: با بنیانگذار نولان بوشلن آشنا شد
به طور خلاصه ، گزینه های بسیار بیشتری برای افرادی که می خواستند به صورت آنلاین تعامل داشته باشند وجود داشت. باغ دیواری AOL در سال 2006 رسماً برچیده شد. چت روم فارسی های چت روم فارسی تا سال 2010 ، وقتی AOL اعلام كرد ، “از آنجا كه استفاده از چت روم فارسی AIM در ماه های اخیر كاهش چشمگیری داشته ، در دسترس کاربران AIM بوده است.”چت روم دخترا نگین|چت

امروزه خدمات چت روم فارسی مانند Facebook Messenger و Google Talk (با نام مستعار Gchat ) محبوب هستند ، اما چت روم فارسی های گپ و گفتگو مانند آنچه در دهه 1990 وجود داشته اند ، بیشتر یک یادگار هستند.
بنابراین ، آیا چت روم فارسی گپ مرده است؟ Schober فکر نمی کند.
شوبر می گوید: “من فکر نمی کنم که مردم لزوماً از آنها استفاده نکرده اند – اکنون روش های متفاوتی برای بیان همان مفهوم وجود دارد.” وی گفت: “اکنون افراد در فیسبوک نخهای مربوط به Timeline شخصی را شروع می کنند و واقعاً تعامل با یکدیگر را شروع می کنند. این یک قالب تصویری متفاوت است ، به صورت متفاوتی سازمان یافته است ، اما واقعاً همان مفهومی است که در اطراف چت روم فارسی چت روم فارسی داشتیم.”
Time.com: پنج سال پیش امروز ، آیفون به فروش رفت
بله ، درست است ، اما از نظر من تجربه متفاوت است. این همان چیزی است که پارکر هنگام صحبت در مورد “خودانگیختگی به اینترنت” هنگام آغاز پخش وقت ، به آن دست یافت. در دهه 90 ، من مدام با افرادی که فقط با نام صفحه آنها برای من شناخته شده بودند ارتباط برقرار کردم. امروز ، من فقط در بخش نظرات و توییتر با آن ارتباط برقرار می کنم و فقط گاهی.
این لزوما چیز بدی نیست. من برای چت روم فارسی های گفتگو AOL دلتنگی می کنم ، اما اگر شرکت آنها را بازگرداند ، از آنها استفاده می کردم؟ نه ، اما این بدان معنا نیست که برخی از کارآفرینان در خارج از کشور مشغول کار نیستند که همان روحیه را اسیر می کند ، البته بدون همان هژمونی AOL که از آن لذت می برد. در این میان ، مجبورم برای صحبت با افراد غریبه در توییتر حل و فصل کنم . کسی می خواهد در مورد گروههای پانک از اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 صحبت کند؟
این مقاله در ابتدا در Time.com ظاهر شده است :
طولانی ترین کارمند AOL در تاریخ چت روم فارسیهای گفتگوی AOL