پیام حشد شعبی به سیاستمداران

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 هیئت الحشد الشعبی عراق در بیانیه ای به مناسبت گذشت یکصد روز از شهادت سپهبد “قاسم سلیمانی” فرمانده نیرو‌های قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و “ابومهدی المهندس” نایب رئیس هیئت الحشد الشعبی عراق خواهان وحدت کلمه و تلاش‌های نیرو‌های سیاسی این کشور برای تشکیل دولتی قدرتمند شد که منافع همه عراقی‌ها را تامین کرده و عراق را بحران کنونی خود خارج کند.

 

هیئت الحشد الشعبی عراق در این پیام از نیرو‌ها و جریان‌های سیاسی عراق خواهان تشکیل دولتی قوی برای حمایت از منافع مردم و برای برون رفت از بحران کنونی این کشور شد.

این بیانیه همچنین با اشاره به مجاهدت الحشد الشعبی در راه مبارزه با ویروس کرونا در عراق آورده است: ملت ما شاهد تلاش‌های بزرگ نیرو‌های الحشد الشعبی به دستور رئیس هیئت الحشد الشعبی در کنار نهاد‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا در همه استان‌ها از طریق ضد عفونی کردن اماکن یا کمک و مساعدت به خانواده‌های زیان دیده و کم درآمد هستند؛ همانطور که برای آزاد سازی میهن از لوث داعشی‌ها به پا خاستند و مجاهدت کردند.

این بیانیه تصریح کرد: الحشد الشعبی از منظر تاکید بر امنیت و ثبات کشور بار دیگر همه نیرو‌های سیاسی را فرا می‌خواند تا با وحدت کلمه، تلاش‌های خود را برای تشکیل دولتی قدرتمند یکپارچه کنند که حافظ منافع همه عراقی‌ها باشد و عراق را از بحران کنونی خود خارج کند و امانتدار خون شهدایی باشد که اگر جانفشانی آن‌ها نبود، عراق باقی نمی‌ماند. ‎

[ad_2]

Source link