پول و قانون جذب و راز – تغییر ارتعاش خود را برای همیشه لطفا برای!

[ad_1]

در حال حاضر به عنوان شما در حال خواندن این, قانون جاذبه در زندگی خود را. آن است که همیشه در محل کار درست مثل جاذبه یا هر قانون دیگر از طبیعت است. به سادگی قرار دادن قانون جاذبه می تواند تعریف شده به عنوان “هر آنچه که شما در مورد فکر می کنم بیشتر آشکار در زندگی خود را”. تنها سوال این است که آیا شما جذب آنچه شما می خواهید ؟ یا شما “جذب به طور پیش فرض” آوردن آنچه که شما نمی خواهید به زندگی خود را بارها و بارها ؟ قانون جاذبه در روابط شغلی, سلامت, ثروت و غیره.

شما یا یک) جذب ثروت و یا ب) جذب فقر است. وجود دارد هیچ گزینه c.

پس چگونه شما می توانید با استفاده از قانون جاذبه برای جذب پول به زندگی شما ؟ یک راه این است که با بالا بردن ارتعاشات خود را.

چه ما به معنای لرزش?

چه تفاوت یک فرم از انرژی از دیگر سرعت که در آن به لرزش در آید. شما به طور طبیعی جذب آنچه که در هماهنگی با دولت خود را از بودن بنابراین اگر شما می خواهید برای تجربه کاری متفاوت در زندگی خود را, شما باید به نحوی تغییر سیگنال شما در حال قرار دادن. درست سیگنال واقعی من ساطع نیست یک تفکر است. این یک فرکانس تشکیل شده در باورهای من. شما نمی توانید پنهان کردن دولت خود را از ذهن. آن است که در همه چیز به شما می گویند و انجام می دهند.

خبر خوب این است شما می توانید خود را تغییر دهید لرزش با تغییر آنچه شما به طور مداوم در مورد فکر می کنم که خواهد احتمالی باورهای خود را تغییر دهید و این به نوبه خود تغییر اقدامات خود را.

موقت در مقابل دائمی لرزش را تغییر دهید

ایجاد یک تغییر موقت در لرزش خود را آسان است شما می توانید این کار را در عرض چند ثانیه…به سادگی بالا بردن سر خود را و به دنبال به سمت آسمان را بیشتر سوگند دولت; بازی آهنگ های مورد علاقه خود, رقص, گرفتن دوش آب سرد نگه داشتن یک لبخند برای 30 ثانیه و بنابراین در همه نمونه هایی از چگونه شما می توانید تغییر دهید شما دولت موقت.

اما این را نمی خواهد ایجاد هر نوع تغییر پایدار و بازگشت شما به لرزش به زودی پس از آن. بنابراین شما نیاز به ایجاد برخی از دائم و تغییر پایدار به منظور آشکار خواسته های خود را. اساسا به لرزش خود را تغییر دهید بر اساس دائمی تر و نیاز به یک سطح عمیق تر از تغییر در ناخودآگاه ذهن است. خوب نگران نباشید این نیست رفتن به نیاز به برخی از نوع مغز پروب! آن است که در واقع ساده تر از شما ممکن است فکر می کنم به ضربه بزنید به ناخودآگاه بخشی از ذهن خود را.

تغییر ارتعاش…برای همیشه!

شما می توانید دستیابی به تغییر پایدار در سطح ناخودآگاه ذهن از طریق:

1. آرامش و تجسم

تجسم به سادگی به معنی دیدن آنچه که شما می خواهید در زندگی خود را, اما دیدن آن در ذهن خود را در زمان حال به عنوان اگر آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است. برای ایجاد آنچه شما می خواهید در زندگی خود را در این مورد پول و ثروت شما ایجاد قوی تصاویری از ثروت خود را و این اثر در عمیق تر بخشی از ذهن خود را. بهتر است برای انجام تجسم زمانی که شما بسیار آرام به عنوان این شما را قادر به طرح این تصاویر بهتر و عمیق تر بخشی از ذهن خود را. بنابراین اگر شما تمایل بیشتر پول و ثروت در زندگی خود را, شما ممکن است تجسم خود را در خانه از رویاهای خود و یا ایستاده بر روی یک شمع عظیمی از پول و یا به سادگی به دنبال در یک حساب بانکی با یک مقدار خاصی از پول در آن است.

اما کلید واقعی برای موفقیت تجسم اتصال با احساس داشتن این هدف است. این است که اکثر مردم سقوط. احساس مانند شما احساس می کنید اگر شما در حال حاضر زمانی که هدف این است که این عنصر حیاتی در موفقیت تجسم. تجربه این احساسات و این عواطف را به عنوان شما در رسیدن به این هدف را در ذهن خود می شود توقف کاتالیزور تغییر در زندگی خود را.

اگر شما این کار را تجسم ورزش حداقل به مدت 20-30 دقیقه در هر روز اگر شما می توانید شما را در مورد تغییر دولت از ذهن است. این ورزش تجسم بهتر انجام می شود زمانی که شما در یک حالت آرام و اغلب شروع و یا پایان هر روز زمان مناسبی برای انجام این کار است. شما باید تغییر ارتعاش سیگنال شما در حال ساطع به طوری که آن را vibrationally سازگار با اهداف و خواسته ها. تجسم شما را قادر به شناسایی جدید لرزش و یا دولت شما می خواهید به کار در.

2. تغییر محیط زیست خود را

ما یک محصول از ما محیط زیست – از لحاظ جسمی و روحی و اجتماعی و در غیر این صورت. اگر شما می خواهید به تغییر خود ارتعاشی نبض آن را یک ایده بد به طور مداوم در معرض خود را به سیگنال های ناسازگار. اگر شما می خواهید به تجربه و پول و ثروت از شما باید به ایجاد محیط زیست است که در آن این می تواند به راحتی آشکار. بسیار به سادگی به این معنی است که شما خاموش کردن رادیو و تلویزیون پس شما دیگر گوش دادن به اخبار منفی در مورد مالی جهانی meltdowns. آن ممکن است به معنی کاهش مقدار زمان شما صرف با منفی خانواده و یا دوستان و صرف زمان بیشتری را با سازنده و مثبت مردم است. و یا حتی ممکن است به معنی در حال حرکت محله.

ساخت این تغییرات را احساس ناراحت کننده اما در نهایت شما شروع به ادغام با محیط جدید خود و خود را الگوی ارتعاشی به زودی تغییر به رزونانس با این افراد و مکان ها.

[ad_2]