پوشانده و رنگ پوست تصحیح شود

مقداری از آن را روی محل میگذاریم و با یک اسفنج محو میکنیم. برای پوشش بیشتر از اسفنج یا پد استفاده کنید.کرم پودر را همه جای پوست شامل ناحیه ی چشم ها محو کنید. کرم پودر را با نوک انگشت یا اسفنج آرایشی بمالید تا پوستتان درخشان و طبیعی جلوه کند. ۳- کرم پودر: این کرمها بسیار مرطوب و غنی هستند مخصوصاً مناسب پوستهای خشک میباشند و چون بافت تقریباً سنگین دارند باید شما مطمئن شوید که خوب جذب پوست شده برای این کار از یک اسفنج مرطوب کمک بگیرید.

۲- فون مایع که رایجترین و محبوبترین شکل کرم پودر است: زیرا استفاده از آن آسان است و پوشش طبیعی به پوست میدهد این کرمها معمولاٌ برای پوستهای نرمال و خشک مناسب هستند و افرادی که پوست چرب دارند باید از نوع بدون چربی (Oil Free) آن استفاده کنند.. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب کرم ، بافت سبک و نرم آن است؛ چرا که یک کرم پودر با بافتی سبک جلوه بهتری روی صورت داشته و حالتی طبیعی به آن میدهد. هنگام خرید آن باید به دنبال محصولی باشیم که نه تنها پوششی بی عیب و نقص ایجاد کرده و صورت را زیباتر کند، بلکه باید عیوب روی پوست مانند لکههای تیره، جای جوش و غیره را نیز بپوشاند.

این محصول به پوشش عیوب پوست، به حداقل رساندن منافذ پوستی و طبیعی تر کردن رنگ پوست و به طور کلی بی عیب و نقص کردن پوست کمک میکند. انواع مختلف آن از پوشش طبیعی تا پوشش دهی کامل، جلوه نهایی مات تا براق و از نوع مایع تا استیکی جلوی شما قرار دارند و شما باید بتوانید بهترین را انتخاب کنید. برای داشتن کیفیتی بالاتر نیاز است تا این کرم پودر بتواند از چرب شدن پوست در دراز مدت جلوگیری کرده، مانع از عدم تنفس پوست شده، ماندگاری بالایی داشته، پوشش مناسبی را ارائه داده، ضد تعریق بوده، سطحی یک دست و مخملی ایجاد کرده، بافتی کاملا طبیعی و یک دست ارائه نموده، محافظت مناسبی از پوست به عمل آورده و فاقد ترکیبات مضر و نگه دارنده باشد.

چرا کرم پودر در تماس با پوست دست شما تغییر رنگ میدهد؟ اغلب ماه های سال اگر این دو رنگ را با هم مخلوط کنید هماهنگی بسیار زیبایی به دست می آید. این نوع محصولات، هم نقش کرم پودر را دارند، و هم از پوست تان در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت میکنند. صورتتان را مرطوب کنید و بگذارید کرمتان جذب شود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر ویکتوریا لطفا از صفحه ما بخواهید.