پاوربانک Xiaomi Redmi PB100LZM 10000mAh – اپیکوی

آلیاژ مقاوم به کار رفته در طراحی این محصول مقاومت آن را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است و همچنین ابعاد آن به گونه ای طراحی شده است که حمل آن به آسانی صورت بپذیرد و به راحتی در کیف حمل دوربین تصویر برداری شما قرار بگیرد. نکتهی مثبت دیگر این پاوربانک مربوط به محافظتهای آن میشود. کدام برندهای پاوربانک فست شارژ تولید میکنند؟ از جمله برندهای قابل اعتماد برای خرید پاور بانک فست شارژ میتوانیم به انکر؛ شیائومی، انرجایزر ، سامسونگ و چند برند معتبر دیگر اشاره کنیم. این پاور بانک قادر به تولید جریان های 2.4 آمپر , 2.5 آمپر , برنامه ی پاور بانک 3.0 آمپر می باشد.

پاور بانک 808 تسکو
درگاه ورودی پاوربانک2c نیز Micro USB است که شما می توانید با شدت جریان 2.0 آمپر پاوربانک را شارژ کنید. نکته: اگر تمایل به استفاده از پاوربانک در طول پرواز دارید باید به این نکته توجه کنید که حمل پاوربانک در هواپیما اغلب ممنوع است، مگر به شرطی که پاوربانک استاندارد لازم برای پرواز را داشته باشد. پس اگر به کارگاه برش لیزر مراجعه کردید، پیشنهاد میکنم چند جعبه یدکی با خود ببرید، (با توجه به قیمت پایین این جعبه ها، خرید چند عدد از آنها هزینه زیادی تحمیل نمیکند. پاوربانکهای معمولی دارای شدت جریان خروجی برابر یک آمپر هستند اما شما میتوانید با خرید نمونههای پیشرفتهتر تا جریان دو آمپر را نیز در خروجی داشته باشید. نکته قابلتوجه دیگر این است که هرچه ظرفیت پاوربانک بالاتر باشد برچسب قیمتی آن نیز بالاتر بوده و شما باید هزینه بیشتری را برای خرید شارژر همراه پرداخت نمایید.

در نهایت یک فیش آداپتوری به خروجی این ماژول لحیم کرده و بعد از آن مبدل ولتاژ ما آمده است و به سادگی خواهد توانست یک مودم رو میزی را با توان کامل روشن نموده و درصورت استفاده از پاوربانک مناسب تا ساعت های زیاد روشن نگه دارد. به عنوان نمونه برد زیر تا حداکثر جریان دو آمپر خروجی را می تواند تامین کند و ولتاژ خروجی آن را میتوان از بازه 5 تا 28 ولت می توان تنظیم نمود. این در صورتی است که مودم های روی میزی مانند TF-i60 (B612) هواوی و نظیر آن، برای روشن شدن به ولتاژ 12 ولت نیازمند هستند. هرچند که مبدل های اینچنینی در بازار، برای یک دستگاه که نیاز به انرژی کمتری دارند، بسیار کارامد بوده و مشکلی را ایجاد نمیکند، اما استفاده از آنها برای مودم های رومیزی نظیر I60 میتواند نتیجه بسیار ناراحت کننده ای به همراه بیاورد و باعث سوختن و ازبین رفتن مودم شود.

خروجی مهمتر از ورودیه، نکته اول راجب تعدادشون، اگه واسه یه دستگاه استفاده میکنید، مسلما یک پورت یو اس بی جوابتون رو میده، اما اگه دو دیوایس یا بیشتر دارین یا همونطور که گفتم میخواید خونوادگی از پاوربانک استفاده کنین، مدلی بگیرید که حداقل دو پورت خروجی داشته باشه، البته بگم که اکثر پاوربانک های 16000 (و حتی بالاتر) حداقل دوتا پورت رو دارن، تازه خیلی از نمونه های کم ظرفیت تر هم بیشتر از یک خروجی دارن. پورت میکرو یو اس بی، می بایست کمی به کف جعبه نزدیک باشد و کاملا در وسط نباشد، زیرا اگر عمق جعبه شما نیز دو سانتی متر باشد، و شما این برش را درست در وسط ایجاد کنید، ولوم چرخان کنترل ولتاژ روی برد از جعبه بیرون خواهد زد و درب جعبه بسته نخواهد شد.