ٔویژگی های ژل نورامیس اصل

برنامه کاربردی ژل نورامیس

اسید هیالورونیک از طریق تخمیر میکروبیولوژیکی تولید می شود. پس از اتصال متقابل، ویژگی های محصولات اسید هیالورونیک پایدار است.

غیر حیوانی، بدون نیاز به آزمایش پوست. پس از تزریق، محصولات به صورت تخمی جذب می شوند، این حجم کاشت حدود 6 ماه قابل حفظ است.

هر یک از محصولات برای تزریق در تمام لایه های پوست مناسب است که می تواند به طور گسترده برای اصلاح خطوط، افزایش چین ها و شکل دادن به خطوط صورت استفاده شود.

فیلر  ژل نورامیس با یک فیلر پوستی با طراحی عالی است که هر پلاستیکی که به آن احترام می گذارد، به زرادخانه محصولات ضد پیری حرفه ای خود اضافه می کند. طول عمر ما در بازار باعث شده است تا مشتریان ما سایت طلایی خود را برای سفارش آنلاین پرکننده  ژل نورامیس با تحویل سریع در سراسر ایالات متحده آمریکا تبدیل کنند.

پرکننده عمیق  ژل نورامیس یک محلول HA در سطح جهانی توسط Medytox است که حجم طبیعی به نظر می رسد.

حتی چین و چروک های عمیق و ایجاد کانتور صورت بدون درد و بزرگ کردن استخوان گونه، لب ها،  ژل نورامیس در پلاستیک های کانتور برای اصلاح عمق صورت، لب ها، گردن، سینه و دست ها استفاده می شود.

چقدر طول می کشد؟

ماندگاری طولانی دارد، اما دائمی نیست. بسته به محصول مورد استفاده، ناحیه تزریق درمان شده و

با توجه به شرایط فردی پوست شما، نتایج می تواند از 6 ماه تا یک سال باقی بماند.

چه زمانی نتایج را می بینم؟

بلافاصله نتایج را مشاهده خواهید کرد. با این حال، مقداری تورم و قرمزی غیر معمول نیست و به همین ترتیب،

نتیجه فوری نباید به عنوان نتیجه نهایی در نظر گرفته شود. بهترین نتایج بعد از 2-3 روز مشاهده می شود.

آیا عوارض جانبی دارد؟

ممکن است برخی از ناراحتی ها مانند حساسیت موقت، قرمزی، تورم روی تزریق شده را تجربه کنید.

حوزه. آنها معمولاً در کمتر از 7 روز خود به خود ناپدید می شوند. می توانید برای مدت کوتاهی از کیسه یخ استفاده کنید

دوره در محل تزریق برای کمک به کاهش هر گونه تورم.

پیش فرآوری

یک تاریخچه پزشکی کامل قبل از انجام عمل شما گرفته می شود و شما فرصتی خواهید داشت که در مورد درمان به طور کامل با انژکتور پرستار زیبایی خود صحبت کنید. قبل از درمان باید فرم رضایت نامه را تکمیل کنید.

 هزینه

هزینه به مقدار و نوع نورامیس استفاده شده بستگی دارد که برای مناطق مختلف متفاوت است. قیمت بر اساس سرنگ 1 میلی لیتری است. هزینه کل قبل از انجام درمان در فرم رضایت توصیه و توافق خواهد شد.

رفتار

نورامیس از طریق یک سوزن کوچک به پوست تزریق می شود. تزریق با افزودن بی حس کننده موضعی به محصول در طول تولید راحت تر می شود. آرایش قبل از درمان پاک می شود. انژکتور پرستار آرایشی شما پاسخ پوست را در طول تزریق برای تعیین حجم صحیح فیلر کنترل می کند.

هدف

هدف درمان با نورامیس ایجاد اثر براده‌سازی برای صاف کردن خطوط و چین و چروک‌ها و افزایش حجم در صورت نیاز برای جوان‌سازی است.

بعد از مراقبت

به مدت 2 ساعت از آرایش مجدد خودداری کنید.

محل را خنک نگه دارید تا پف آن کاهش یابد.

اگر فکر می کنید که از یک واکنش نامطلوب به درمان رنج می برید، بلافاصله با پرستار زیبایی خود تماس بگیرید.

احتیاط

اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، از درمان خودداری کنید و در صورت داشتن شرایط روماتولوژیک یا حساسیت به اسید هیالورونیک، قبل از درمان با پزشک مشورت کنید.

ژل نورامیس

خانواده  ژل نورامیس توسط تولید می شود که سم بوتولینوم نوع A را نیز تولید کرده است و آن را بر اساس فناوری این شرکت تولید می کند که با اتصال متقابل 2 مرحله ای و فرآیند تصفیه پیشرفته مشخص می شود.

اسید هیالورونیک  ژل نورامیس

 ژل نورامیس شبیه یک بالشتک بادی است که از پر کردن ساختارها و بافت های صورت برای درمان های سازگار با پوست پشتیبانی می کند که ممکن است خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده یا به دلیل افزایش سن و آرامش باشد.

از آنجایی که هیالورونیک اسید است، می تواند از ساختار پوست حمایت کند و رطوبت را روی سطح پوست قفل کند تا آن را شاداب و لطیف نگه دارد.

ژل نورامیس

این یک پرکننده هیالورونیک است که از نوع خاصی از تکنیک به نام فناوری استفاده می کند. این از یک پیوند متقابل 2 مرحله ای استفاده می کند، به این معنی که مرحله واکنش روش دو بار انجام می شود، بنابراین پیوندهای عرضی بیشتری تشکیل می شود و دوباره ژل پایدارتری تشکیل می شود.

تعداد کمی از ژل های نورامیس وجود دارد

نورامیس دیپ

جلد نورامیس

نورامیس نور

نورامیس لیدوکائین