ویژه به نقل از اگر خدا بود مرد: یک پیام از طرف خدا برای همه بشریت

[ad_1]

“به احساس آرامش درونی شما تنها نیاز به عشق و صمیمیت اعتبار و کسب اجازه از خود. مشکلات زمانی رخ می دهد که شما سعی می کنید برای کنترل چیزهایی که خارج از خود به جای آنکه به رشد و تغذیه آن چیزهایی که صرفا در درون. خود جوهر است و جوهر همه بشریت است. و این ذات است که به سادگی را دوست دارم. ”

عشق است که پذیرش بی قید و شرط. مهم ترین عشق بی قید و شرط و پذیرش است که برای خودتان. بنابراین اگر خدا بودند مانند مرد او را دوست دارم اما دیگر هرگز در هزینه خود.” اگر خدا بودند و مانند او به دنبال ابراز وفاداری تنها به آن وجود دارد که در درون خود. ”

“بسیاری از شما احساس می کنید نیاز به دنبال دیگر تعلقات به افتخار خدا به جای افتخار این مسیر است که احساس می کند درست است را برای شما بدون در نظر گرفتن خود را تربیت و یا محیط زیست است. آیا به دنبال, به دنبال, اما به سادگی به دنبال بود.”

“چرا شما اینجا هستید ؟ دلیل شما در اینجا بر روی زمین به عنوان یک انسان است که به شما می شود. به کشف که شما واقعا هستند. به, اعتبار, بیان, ایجاد می شود و پر از شادی بیش از که شما هستند. هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح سوال اول شما به خود باید “چرا من اینجا هستم و در این روز و چه می توانم انجام دهم که من به ارمغان می آورد شادی ؟ چه می توانم به دنبال کشف است که به ارمغان می آورد بهترین از من که من مایل به بیان? ”

“این است که هدف خود را فرزندان من به دنبال به شما بهترین و به اعتبار این تنها یکی از روش: چگونه شما احساس می کنید. اگر شما احساس شادی, سپس شما را در راه راست هستند. اما زمانی که شما احساس می کنید درد شما قطع به دنبال پیدا کردن و اعتبار این شادی از درون و شما فراموش نکنید که در آن شادی می آید از. می آید از درون خود. احساس سرچشمه از درون خود است و تنها خود شادی است که شما در اینجا به بیان و ایجاد کنید. ”

“از خودتان بپرسید:” آیا من واقعا می خواهم به انجام? آنچه که من واقعا می خواهید ؟ چه من دوست دارم ؟ بیان هدف خود را شادی خود را در کار خود را. ایجاد شادی برای خود بر اساس آنچه شما را دوست دارم. و سپس شما احساس می کنید در تماس, در, همگام, در, نور و در نهایت در عشق با خود. و در نتیجه شما را کشف خدا در درون. ”

“چرا شما در اینجا در این جهان و چه در فروشگاه برای شما پس از این زندگی ؟ هر آنچه شما انتخاب می کنید بعد از این زندگی این است که چه چیزی در فروشگاه برای شما دقیقا به عنوان آن را در این زندگی. هیچ پایان دادن به همیشه. نه تا کنون. هیچ پایانی در چشم. نه در این سیاره نه بر روی یک سیاره دیگر نه در شکل فیزیکی نه در غیر فیزیکی فرم. ”

“شما هنوز هم بدون توجه به جایی و یا کسی که شما انتخاب می کنید به انجام به عنوان شما را انتخاب کنید به عنوان شما ترجیح می دهید به عنوان شما به دنبال به تکامل به بهترین انتخاب شما خواهد بود.”

“که در آن شما را از آمد ؟ آنچه در آن است همه چیز در مورد ؟ آن است که در مورد تجلی. و از آن است که حدود الهی و انرژی خلاق است که می رود به تظاهر. که انرژی جوهر شما ساخته شده است – و این که جوهر عشق است.”

“مواد ساخته شده است به سادگی تصویر آن را در ذهن خود و احساس بسیار هیجان زده در مورد آن است که آن را تبدیل به یک واقعیت فیزیکی قبل از اینکه چشم خود را دقیقا همانطور که شما در تصویر آن. هنگامی که شما هیجان زده در مورد چیزی است که شما منتشر می کنند بسیار بالا فرکانس انرژی است که جذب انرژی های دیگر از یک فرکانس مشابه. هنگامی که شما بسیار واضح و روشن در مورد آنچه شما را جذب به واقعیت زندگی نزدیک به تصویر دقیق از چشم انداز خود را. ”

“هنگامی که شما دریافت می کنید بسیار هیجان زده انرژی روح خود را که در اطراف بدن شما ساطع می کند یک فرکانس. آن را جذب مانند فرکانس و در نتیجه تساوی به شما دقیقا آنچه شما دنبال آن بودند. شما مانند یک زندگی, راه رفتن, صحبت کردن, فکر کردن آهنربا. به عنوان شما راه رفتن در اعمال خود شما تولید خواهد شد و نتایج اقدامات خود را. و این است که شناخته شده به عنوان علت و معلول است. ”

“شما صحبت می کنند قدرت را در کلمات خود را به عنوان یک بلند گو حرف زدن گفتن این جهان دقیقا همان چیزی است که به شما به ارمغان بیاورد. گفتار خود را مانند یک بوق تماس بگیرید. بدن شما متشکل از انگیزه های الکترومغناطیسی که حمل فرکانس های خاصی از انرژی است و این انرژی را جذب مانند انرژی به آن را در تمام سطوح وجود دارد. ”

“آیا انسان می تواند در تعامل و گفتگو با دیگران متفاوت تمدن در سیاره های مختلف و یا در کهکشان های مختلف? انسان متصل است به همه مردم و همه موجودات در همه مکان ها در این جهان است. شما ممکن است تعجب که چگونه ما متصل? در اینجا پاسخ خود را است . از طریق روح خود را. یک روح پوشا دور می رسد از کهکشان – روح خود و روح دیگران – جداگانه و در عین حال متصل است. چگونه ؟ ساده است. ”

“روح خود را و یا یک بخشی از روح خود را فقط به عنوان آن را در اطراف بدن خود را نیز انتخاب کرده اند به تجربه زندگی در عرصه دیگری در مکان های مختلف در سیستم های مختلف زندگی است. و روح خود را تجربه تکاملی رشد است که شما رهبری برای. ”

“روح خود را در تجسم در این زمان تجربه زندگی در یک بعد بالاتر – چهارم و پنجم ابعاد این جهان است. اگر شما تعجب می کنم که: چگونه مردم دریافت سند چشم انداز? چگونه مردم دریافت هشدار در رویاهای در مورد اتفاقاتی که به نوبه خود در اطراف و اتفاق می افتد ؟ چگونه می توانید مردم را حس آینده این است که بخشی از ما بصری واقعیت ؟ کسانی که همه چیز اتفاق می افتد چرا که آنها بخشی از واقعیت معنوی. ”

“بخشی از شما که تجربه زندگی در یک بعد بالاتر – ابعاد بالاتر فرکانس ارتعاشی یک بعد است که کمتر فیزیکی و خالص تر انرژی می کند در واقع برقراری ارتباط با دیگر بخشی از شما (در این ابعاد فیزیکی در اینجا بر روی زمین) به شما اجازه می دانم آنچه شما می توانید انجام دهید در این زندگی برای رسیدن از نقطه A به نقطه B. و در این قسمت شما نیز بخشی از من و تمام بخش های دیگر شما یک بخشی از من بنابراین ما همه یکی هستند. ”

گزیده ای به نقل © کپی رایت توسط باربارا رز, دکتری, تمام حقوق محفوظ می باشد اگر از خدا خواهم مرد: یک پیام از طرف خدا برای همه بشریت است. منتشر شده توسط گروه رز (نوامبر 2003) شابک: 0974145718 در دسترس به عنوان e-book دانلود در www.borntoinspire.com منتشر شده در توسط Popuri در Balarius مینسک. دوم چاپ و منتشر شده توسط گروه رز در دسترس خواهد بود در زبان انگلیسی و اسپانیایی در Amazon.Com و از طریق برگ جدید توزیع کنندگان.

[ad_2]