وزش باد شدید در ۱۵ استان

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، طی این مدت در برخی استان‌ها رگبار باران نیز پیش بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، شمال زنجان، ارتفاعات البرز مرکزی، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی این مدت در برخی نقاط استان‌های قزوین، البرز، تهران، قم، مرکزی، جنوب سمنان، شمال و شرق اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، جنوب و شرق کرمان، بوشهر و خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ می‌دهد.

سازمان هواشناسی با اشاره به این که فردا(۳ تیر) در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان بارش پراکنده، گاهی با رعد و برق و وزش باد دور از انتظار نیست اعلام کرد: امروز (۲ تیر) دریای خزر مواج است و خلیج فارس به ویژه مناطق مرکزی و شرقی آن طی دو روز آینده مواج و طوفانی خواهند بود.

 

در سایر مناطق کشور تا روز پنجشنبه(۵ تیر) جوی پایدار پیش بینی می‌شود و روز جمعه(۶ تیر) برای سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود.

سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اعلام کرد: آسمان تهران فردا(۳ تیر) صاف با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و چهارشنبه(۴ تیر) نیز صاف با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

[ad_2]

Source link