همه چیزهایی که در مورد کرم ضد چروک، مضرات و معایب آن باید بدانید

نحوه ی استفاده از این کرم باید به طور روزانه باشد تا اثر گذاری مناسبی را بر روی چین و چروک های خود مشاهده نمایید. در صورت بروز هرگونه حساسیت از ادامه مصرف خودداری کرده و با پزشک معالج خود مشورت نمایید. کرم ضدچروک به طور چشمگیری چین و چروک های پوست را رفع کرده و باعث جوانسازی پوست میشود وشما هرروز پس از استفاده ازین کرم شاهد اثرات معجزه کرم ضد چروک قوی صورت درماتیپیک آسای آن میشوید. این کرم ضد چروک دست حاوی کمپلکس Happybelle PE بوده که به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و با خاصیت آنتی اکسیدانی موجب حفظ لطافت، نرمی، شادابی و درخشانی پوست می شود.

حاوی کمپلکس lipobelle soyagiycone بوده این کمپلکس یک محصول لیپوزومال از ماده جنیستئین است که یک ایزوفلاون و فیتواستروژن مشتق شده از دانه سویا است و دارای خاصیت ضد سرطانی می باشد. کرم ضد چروک روز پوندز ایج میراکل Ponds Age Miracle حاوی کمپلکس رتینول به عنوان عامل تحریک کننده پوست جهت تولید کلاژن و کاهش چین و چروک ها می باشد. فرمولاسیون سریع العملکرد این کرم به دلیل دارا بودن ترکیبی از اسید هیالورونیک، ویتامین B و آمینو پپتیدها، از همان ابتدای مصرف موجب کاهش چین و چروک های صورت می شود. اسید هاى چرب امگا 3 و امگا 6 موجود در روغن گیاهانى نظیر سافلاور و گل مغربى، پوست را در مقابل اثر سوء رادیکال هاى آزاد محافظت مى نمایند و به بازسازى پوست کمک مى کنند.

کار و خستگی زیاد، خواب کم و یا حتی عوامل روحی ممکن است سبب شوند این حساسترین پوست موجود در صورت دچار چینوچروک شود، پف کند یا تیره به نظر برسد که طبیعتا این اتفاق برای هیچکس، مخصوصا خانمها دلپذیر نیست. پالمیتوئیل الیگو پپتید: ترکیب پپتیدى است که به سرعت جذب پوست مى شود و پوست را وادار به ساختن پروتئین هاى ساختمانى از جمله کلاژن و الاستین مى نماید. کرم ضد چروک دست لیفتازوم فیس دوکس نقشی مهم در کاهش خطوط و چروک دست ایفا می نماید و همزمان موجب استحکام و ترمیم سد دفاعی پوست و بازسازی لایه اپیدرمیس می گردد که این را مدیون فرمول منحصر بفرد خود با بهره گیری از مواد طبیعی مخصوص است.

همچنین نقش مهمی در محافظت پوست و کاهش چین و چروک دارد و ظاهر پوست را 5 تا 7 سال جوان تر می نماید. چشم بهعنوان یک عضو حساس بدن به جز حس بینایی در زیبایی چهرهی افراد هم نقش بسیار موثری دارد. پوست تمام سطح بدن را پوشانیده و بزرگترین ارگان بدن محسوب میگردد. قبل از هرچیزی بیایید این واقعیت را بپذیریم که ایجاد چروک های پوستی اتفاقی کاملا طبیعی است که از یک سنی که بالا تر می رویم بر روی پوست مان ظاهر می شوند. آنها را خوب مخلوط می کنیم و برای یک دقیقه می گذاریم تا با مخلوط کن خوب مخلوط شود.