همه میلیونرهای طریق توسعه شخصی

[ad_1]

اجازه دهید آن صورت همه ما انسان هستیم و ما کامل نیست. هر یک از ما نیاز به بهبود در زندگی ما و همه ما نیاز به برداشتن گام در جهت به انجام این کار. شما ممکن است شنیدن در مورد مردم بهبود زندگی خود و پر کردن زندگی خود را با مثبت اما شما ممکن است تعجب آنچه که آنها انجام می دهند. این بسیار ساده است; این همه در مورد تغییر افکار خود را و قرار دادن ذهن خود را در حالت مثبت و در همان زمان فشار افکار منفی دور. برخی ممکن است پیدا کردن آن سخت است و دیگران ممکن است پیدا کردن آن آسان است اما در پایان برای کسانی که برای انجام این کار از طریق یک تحول قابل توجهی در زندگی خود را.

یک نکته کلیدی در توسعه شخصی است که تعیین کننده آگاهی است. تعریف آگاهی می رود به چندین شاخه های کوچک اما در واقع کسانی که شاخه های در حال برخورد با آوردن آگاهی به یکی از اولویت ها و ارزش ها و اخلاق و شیوه زندگی و اهداف است. هر یک از شاخه های ذکر شده است و یک جزء مهم در زندگی یک فرد است.

شیوه زندگی

یکی از مولفه های توسعه شخصی است که در مورد بهبود شیوه زندگی است. توسعه شخصی است همه چیز در مورد برداشتن گام های کوچک به منظور بهبود وضعیت فعلی از یک فرد است. داستان وجود دارد از افرادی که ما با ساخت حداقل دستمزد و از طریق توسعه شخصی ساخته شده هزاران دلار در ماه بود و پول بیشتری از آنها نیاز به; این چیزی است که این توسعه می کند.

اهداف

برای یک تغییر مناسب در زندگی هر کسی اهداف خاصی باید تنظیم شود. آنها لازم نیست که به اهداف بزرگ اما کوچک اهداف است. من می گویم کمی اهداف از آنجا که اهداف باید واقع بینانه به منظور رسیدن به یک راه هدف بزرگ و اجازه دهید آن صورت, بزرگ ترین اهداف واقع بینانه نیست. اگر کسی کار حداقل دستمزد کار است که فرد نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه یک BMW. که فرد را به گام های کوچک به منظور به دست آوردن پول برای خرید یک ماشین لوکس. این اهداف باید در یک مرحله-حکیم مد:

1. فرد باید به یک مدرسه فنی یا 4 سال کالج.

2. درخواست برای کمک های مالی برای پرداخت شهریه.

3. فرد به مطالعه در مدرسه.

4. پس از اتمام مدرسه با مدرک فنی یا لیسانس.

5. خوب کار پرداخت.

6. صرفه جویی در پول است.

7. و سپس خرید ماشین.

من فقط به یک مثال ساده از تعیین هدف نه تنها برای خرید یک BMW بلکه برای امنیت مالی. اهداف مانند یک پله هر آینده گام مهم در رسیدن به مرحله بعدی است.

اولویت های

همه اولویت ها و اولویت های آن همیشه باید اول قبل از هر چیزی است. برخی از مردم خود را خانواده خود را در اولویت بالاتر از هر چیزی است. دیگران محل شغل خود را به عنوان یک اولویت از آنجا که آنها نیاز به یک درآمد ثابت به منظور زنده ماندن. در توسعه شخصی افراد مجموعه priories که آنها پیدا کردن شکل زندگی خود را. من می دانم که یک نفر که خود را به ارزش دین و او نماز خود را به عنوان اولویت او نیست حتی مذهبی اما رفتار و شخصیت شکل گرفته بود بر اعتقاد خود را به خدا.

اخلاق

اخلاق مربوط به فلسفه اخلاق است. اگر شما می خواهید یک زندگی بهتر, شما باید به انجام این کار بدون نتیجه به خشونت و فعالیت های غیر قانونی. به اخلاقی است که به اخلاقی و اخلاقی است که بر اساس رفتار درست یا غلط است. هنگام انجام خود شما باید به ماندن در مسیر حق; چیزی راست انجام می شود چیزی است که جامعه نمی خواهد رد. به منظور به دست آوردن ثروت شما باید محدود فعالیت های خود را به راه راست اگر شما نیست, سپس آن را از آسیب شما در دراز مدت است. من به یاد داشته باشید در مورد این بازاریاب اینترنتی به نام “غنی, حرکت تند و سریع”. او با استفاده از به لاف زدن در مورد سوالات او با توجه به تمام پول او و لوکس اتومبیل او سوار. در وب سایت خود او را به فروش برنامه های خود را در چگونه برای ساختن آنلاین پول است. به خوبی سال گذشته یا بیشتر صاحب که برنامه ورشکسته شد و من به عنوان خوانده شده که او دروغ گفته در مورد غنی بودن و او به مردم بگویند غلط داستان در مورد ثروت خود را. صاحب برنامه رفت و مسیر اشتباه و آن را با او در دراز مدت است.

ارزش

در توسعه شخصی یک فرد ارزش تعریف که چگونه است که فرد را توسعه خودش. برخی از ارزش های مهم برای افراد خاصی در این مورد میلیونرهای. برخی از میلیونرهای ارزش زندگی خانوادگی زیادی است و آنها می خواهم به ماندن در منزل و صرف وقت با خانواده های خود و به طوری که آنها کار خود را در خانه. دیگر میلیونرهای خود ارزش فیزیکی و تصویر آنها صرف هزاران دلار خود را در لباس و به نظر می رسد. برخی از مذهبی میلیونرهای ارزش کمک به فقرا, بسیاری, پس, آنها اهدا خوش تیپ مقدار پول به خیریه. اگر شما از ارزش ها که مهم هستند به زندگی خود را که اجازه ندهید که آن را به دلیل آن را در شکل دادن به شما راه توسعه شخصیت خود را در حالی که جمع آوری ثروت است.

[ad_2]