همبند ارتباطی بخش 1

[ad_1]

همبند ارتباطات بخش مهمی در چشم انداز ما برای الهام بخشیدن به پدر و مادر آگاه و توانمند کودکان و نوجوانان به دلیل آن را شامل یک زمینه ای اعتماد و درک درستی از شناسایی نیازها و نیات زمانی که ما ارتباط برقرار کنید. C2 ترکیبی از ساده و در عین حال پویا و تحول ابزار برای توانمند سازی کودکان و نوجوانان و همچنین بزرگسالان, معلمان, مدیران, مادران, پدران, مدیران–در هر نقطه! لذت بردن از سفر را از طریق C2 همبند ارتباطی بیش از چند ماه آینده و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه این تغییرات در زندگی خود را.

برای ما هدف ما تعریف ارتباطات با عنوان:

به اشتراک گذاری اطلاعات از طریق تعاملات با هدف درک یکدیگر است.

بیایید نگاهی دقیقتر به این تعریف است.

“های” به ما می گوید که ارتباط اتفاق می افتد بین دو یا بیشتر اشخاص یک فرستنده و یک یا چند گیرنده است که می تواند مردم, بچه, سگ, کشورهای, و یا…

“اطلاعات” است و این پیام است که رله و یا ارسال می شود. این ممکن است درست یا نادرست یک فکر و یا یک احساس یک رویا و یا یک ترس-هر چیزی در همه.

“تعاملات” هستند و اجتماعی شرایطی است که در آن ارتباطی رخ می دهد. برای مثال یک بازی گاه به گاه گوشی مکالمه رسمی بحث یک نامه یا خر خر کردن از یک سگ کسی نشست جدید است.

“برای درک یک دیگر” توضیح می دهد که چرا ارتباط می گیرد-به منظور بیان دیدگاه ما و به شخص دیگر اذعان دارند و آن را درک کنند.

وجود دارد بسیاری از اشکال ارتباطی مانند تلفن های موبایل, نشانه, حروف, علامت و به نظر می رسد سوت و کلمات و جملات و حتی بوی! بسته به نوع ارتباط نیز وجود دارد که زمینه احساس بیان و لحن – که همه به معنی به ما پیام. گاهی اوقات ما فکر می کنم ما در حال ارائه یک پیام روشن اما شنونده دریافت یک پیام متفاوت از آنچه ما در نظر گرفته شده.

C2 اوج تجارب کتاب تئوری آزمایش های خانواده مربیگری و فوق العاده همزمانی جهان تحویل فقط در زمان مناسب با مارشال روزنبرگ فرآیندی کتاب ارتباط بدون خشونت و حق به عنوان خوانده شده! توسط Dee Tadlock با Rhonda سنگ. C2 ایجاد مثبت و موثر و معنی دار ارتباط با پرداختن به این بلوک برای روشن شدن ارتباطات است. این کمک می کند تا کشف احساسات زیر عصبانی یا کلمات مضر و از بین بردن سرزنش. C2 محصول سالها تجربه و تحقیق و مطالعه نظریه پردازی آزمایش و موفقیت در مربیگری خانواده. لذت بردن از سفر خود را به ارتباط بهتر.

آیا افکار منفی و احساسات و زبان مهم است ؟

علم کشف است که افکار منفی, احساسات, زبان و واکنش های ایجاد مضر الگوی مقابله با استرس در بدن ما است. در حالی که کوتاه از استرس ممکن است باعث افزایش سیستم ایمنی بدن ما طولانی مدت روز به روز استرس می پوشد ما پایین است و پیشرو به سلامت فقیر. چگونه احساس ما تاثیر می گذارد توانایی بدن و ذهن ما را به خوبی اجرا. در “زیست شناسی باور” بروس لیپتون می دهد در عمق بیولوژیکی توضیح اینکه چگونه باورهای ما در مورد جهان فیزیکی ما را تحت تاثیر قرار توسعه و رفاه است. (پیدا کردن اطلاعات بیشتر در زیست شناسی اعتقاد بر روی وب سایت ما.)

آیا ما احساسات ما تاثیر می گذارد ارتباط?

بله! اگر ما احساس غم ما حساس تر هستند به چه کسی می گوید. مطالعات نشان می دهد که مغز با استفاده از احساسات ما به عنوان وسیله ای برای حفاظت و کمک به تعیین آنچه توجه به آن را به عنوان تلاش برای ایجاد حس از جهان ما. احساسات منفی ایجاد مقاومت در بدن ما و ذهن و روح و این مقاومت تحت تاثیر واکنش های ما بر اساس نحوه نگاه ما به جهان و معمولا بر روی یک sub-conscious سطح. در یک زیبا و الهام بخش فیلم به نام “راز” آنها کشف قانون جاذبه و امکان است که ما آنچه که ما فکر می کنم و “احساس” در مورد حتی افکار منفی! (پیدا کردن اطلاعات بیشتر در “راز” در وب سایت ما.) از بین بردن احساسات منفی باز می شود تا مسیرهای به امید کشف و یادگیری است.

چه چیزی اشتباه است با چگونگی ارتباط برقرار کردن ما در حال حاضر ؟

این دقیقا همان نقطه! ما تمایل به صحبت می کنند در حقوق و اشتباهات مصاحبه سرزنش و قضاوت به عنوان ما صحبت کنید. ما پایه ارتباطات و ابزار را با ما احساس گناه دفاع از موضع ما و در نهایت جدا کردن ما از یکدیگر و هدف ما برای اینکه در زندگی یکدیگر. راه بهتری وجود دارد و آن نیاز به یک زبان جدید و ابزارهای جدید برای تعامل ما را با هم. تعهد به یادگیری یک زبان جدید و با استفاده از ابزارهای جدید شروع روند جدید ایجاد مسیرهای عصبی مبتنی بر اعتماد و عشق است. در طول راه ما فقط ممکن است متوجه ما یک شانس خیلی بهتر از ما نیاز به ملاقات کرد.

آن را به ارزش تلاش است ؟

در گذشته چند ماه C2 به طور چشمگیری تغییر زندگی بسیاری از خانواده ها از جمله بچه ها و بزرگسالان. پاداش سالم و شاد رو به رشد روابط در حفظ و گسترش ظاهری توانمند سازی بیشتر و بیشتر زندگی می کند در طول راه. این زیبایی آموزش همبند ارتباطات-ما یادگیری را از قلب است. آن است که ساده و در عین حال پویا و همانطور که ما تبدیل شدن به آگاه تر و قدرت در ارتباطات ما, ما را قادر دیگران نسبت به توانمندسازی.

در این ماه معرفی می کنیم C2 قسمت 1: جلسات خانوادگی یک ابزار قدرتمند برای استفاده روزمره است. ما به جلو نگاه به ورودی خود را و نظرات خود را به عنوان شما کشف C2 و ما به عنوان ادامه رو به جلو در ماموریت ما برای الهام بخشیدن به پدر و مادر آگاه و توانمند کودکان و نوجوانان.

[ad_2]