نکاتی که باید درباره خرید پیج اینستاگرام بدانید!

لطفاً قبل از تماس با توضیحات صوتی گوش دهید

خرید پیج اینستاگرام برای مشاغل کوچک برای شرکت ها ، فروشگاه ها و سازمان های بزرگ مانند خرید وقت و اعتبار است و به آنها کمک می کند کمی زودتر به ویژگی های خود در محیط مجازی عادت کنند.

خرید فالوور ایرانی اما این بار چگونه و چگونه و چگونه می توان پیج اینستاگرام را خریداری کرد کمک به تجارت آنها نیز موضوعی است که ما همیشه در میان سوالات متداول پیدا می کنیم که یا اطلاعات غلط دارند یا اطلاعات کافی برای خرید پیج اینستاگرام ندارند.

صفحاتی که فروخته می شوند معمولاً به چهار دسته تقسیم می شوند: دسته اول صفحات با پیروان کاملاً واقعی با موضوع خاص شما ، دسته دسته دوم صفحات با پیروان کاملاً واقعی با یک موضوع مشترک (فن) ، دسته سوم صفحات با ترکیبی از پیروان واقعی و فیک ، دسته چهارم پیج کاملا فیک است

 

قبل از اینکه دسته بندی صفحات را توضیح دهیم ، به این لحظه هنگام خرید پیج در اینستاگرام توجه کنید. اولین نکته این است که هنگام خرید پیج در اینستاگرام بسیار حساس باشید و از سایتهایی که مکان مشخصی ندارند و خرید شخصی ندارند پیج ای خریداری کنید. این کار را نکنید ، مخصوصاً روی دیوار ، جایی که مردم معمولاً صفحات فیک را می فروشند و خرید یک پیج فقط به معنای گرفتن نام کاربری و رمز عبور نیست! قبل از خرید حتما با یک متخصص صحبت کنید یا تحقیقات بیشتری انجام دهید. همچنین ایجاد امنیت پیج اینستاگرام پس از خرید بسیار مهم است.

دسته 1: پیج ای با یک پیرو کاملا واقعی با موضوع خاص خود ، این یکی از محبوب ترین دسته افرادی است که می خواهند پیج ای را خریداری کنند که در حال حاضر بسیار کم است ، بنابراین باید گفت که خرید این نوع پیج به دلیل to low بودن یا نبودن بسیار دشوار است و بهتر است از خرید این دسته خیلی خوشحال نباشیم.

دسته دوم: پیج ای با یک پیرو کاملاً واقعی با یک موضوع مشترک (فن) ، ممکن است این دسته در مقایسه با دسته اول توضیح داده شده بیشتر در دسترس خریداران صفحات اینستاگرام باشد ، اما سه مشکل اصلی وجود دارد که اولین مشکل این است صفحات با قیمت بالا و مشکل دوم آنها تعداد زیادی پست در این صفحات است ، زیرا مطمئناً این صفحات با محتوای طرفداران خود فالوورها را به خود جلب کرده است و البته آنها باید پست های زیادی داشته باشند که حذف یک باره آنها باعث می شود اینستاگرام ورق بزند. کاملاً ببندید و … راه حل بایگانی کردن تعداد محدودی پست در روز است و سومین مشکل این صفحات کاهش زیاد فالوورها و کاهش لایک و بازدیدها پس از تغییر موضوع و نام پیج است. علاوه بر این ، تعداد این صفحات کم است و در دسترس خریداران نیست.

دسته سوم: صفحات مختلط پیروان واقعی و فیک ، این صفحات از نظر قیمت و در دسترس بودن اقتصادی ترین هستند ، نسبت صفحات دسته اول و دوم بیشتر ، دنبال کنندگان فیک است ، زیرا ما فیک را خریداری می کنیم یا نمی خریم مقاله ای به نام پیج اینستاگرام. ما به پیج شما امتیاز منفی داده ایم و اگر این تعداد فالوور با پیرو واقعی مخلوط شود ، نتیجه منفی کمتر خواهد شد و شما می توانید با ایجاد محتوا و تبلیغات و جذب مرورگر به سایت خود با گذشت زمان با کار در Reduce ، پیج را بالا ببرید. تأثیر پیج فیک پیرو.

 

 دسته چهارم: صفحاتی با پیروان کاملاً فیک ، این نوع صفحات در دسترس ترین صفحات هستند ، اگر بالای 5 تا 10 پیج باشند ، برای خریدار بسیار دشوار است و پسندیدن و برداشت پیج بسیار کم است ، این نوع صفحات بیشترین برای اهداف خاص استفاده می شود و نیاز به تبلیغات و قیمت باز بالا دارد.

 

 و مهمترین نکته این است که برای دستیابی به بازده و فروش از طریق پیج خریداری شده از چهار دسته ، پس از خرید پیج ، باید محتوای قوی ، شیک ، جذاب و همچنین تبلیغات در صفحات مرتبط و محبوب ایجاد کنید.