نکاتی که باید درباره خرید پیج اینستاگرام بدانید

 

لطفاً قبل از تماس با توضیحات صوتی گوش دهید

خرید پیج اینستاگرام برای مشاغل کوچک برای شرکت ها ، فروشگاه ها و سازمان های بزرگ مانند خرید وقت و اعتبار است و به آنها کمک می کند کمی زودتر به ویژگی های خود در محیط مجازی عادت کنند ، اما این بار چگونه و چگونه و چگونه می توان پیج اینستاگرام را خریداری کرد کمک به تجارت آنها نیز موضوعی است که ما همیشه در میان س amongالات متداول پیدا می کنیم که یا اطلاعات غلط دارند یا اطلاعات کافی برای خرید پیج اینستاگرام ندارند.

صفحاتی که فروخته می شوند معمولاً به چهار دسته تقسیم می شوند: دسته اول صفحات با پیروان کاملاً واقعی با موضوع خاص شما ، دسته دسته دوم صفحات با پیروان کاملاً واقعی با یک موضوع مشترک (فن) ، دسته سوم صفحات با ترکیبی از پیروان واقعی و جعلی ، دسته چهارم پیج Falur کاملا جعلی است

 

قبل از اینکه دسته بندی صفحات را توضیح دهیم ، به این لحظه هنگام خرید پیج در اینستاگرام توجه کنید. اولین نکته این است که هنگام خرید پیج در اینستاگرام بسیار حساس باشید و از سایتهایی که مکان مشخصی ندارند و خرید شخصی ندارند پیج ای خریداری کنید. این کار را نکنید ، مخصوصاً روی دیوار ، جایی که مردم معمولاً صفحات جعلی را می فروشند و خرید یک پیج فقط به معنای گرفتن نام کاربری و رمز عبور نیست! قبل از خرید حتما با یک متخصص صحبت کنید یا تحقیقات بیشتری انجام دهید. همچنین ایجاد امنیت پیج اینستاگرام پس از خرید بسیار مهم است.

دسته 1: پیج ای با یک پیرو کاملا واقعی با موضوع خاص خود ، این یکی از محبوب ترین دسته افرادی است که می خواهند پیج ای را خریداری کنند که در حال حاضر بسیار کم است ، بنابراین باید گفت که خرید این نوع پیج به دلیل to low بودن یا نبودن بسیار دشوار است و بهتر است از خرید این دسته خیلی خوشحال نباشیم.

 

 دسته دوم: پیج ای با یک پیرو کاملاً واقعی با یک موضوع مشترک (فن) ، ممکن است این دسته در مقایسه با دسته اول توضیح داده شده بیشتر در دسترس خریداران صفحات اینستاگرام باشد ، اما سه مشکل اصلی وجود دارد که اولین مشکل این است صفحات با قیمت بالا و مشکل دوم آنها تعداد زیادی پست در این صفحات است ، زیرا مطمئناً این صفحات با محتوای طرفداران خود فالوورها را به خود جلب کرده است و البته آنها باید پست های زیادی داشته باشند که حذف یک باره آنها باعث می شود اینستاگرام ورق بزند. کاملاً ببندید و … راه حل بایگانی کردن تعداد محدودی پست در روز است و سومین مشکل این صفحات کاهش زیاد فالوورها و کاهش لایک و بازدیدها پس از تغییر موضوع و نام پیج است. علاوه بر این ، تعداد این صفحات کم است و در دسترس خریداران نیست.

 

 دسته سوم: صفحات مختلط پیروان واقعی و جعلی ، این صفحات از نظر قیمت و در دسترس بودن اقتصادی ترین هستند ، نسبت صفحات دسته اول و دوم بیشتر ، دنبال کنندگان جعلی است ، زیرا ما جعلی را خریداری می کنیم یا نمی خریم مقاله ای به نام پیج اینستاگرام. ما به پیج شما امتیاز منفی داده ایم و اگر این تعداد فالوور با پیرو واقعی مخلوط شود ، نتیجه منفی کمتر خواهد شد و شما می توانید با ایجاد محتوا و تبلیغات و جذب مرورگر به سایت خود با گذشت زمان با کار در Reduce ، پیج را بالا ببرید. تأثیر پیج جعلی پیرو.

 

 دسته چهارم: صفحاتی با پیروان کاملاً جعلی ، این نوع صفحات در دسترس ترین صفحات هستند ، اگر بالای 5 تا 10 پیج باشند ، برای خریدار بسیار دشوار است و پسندیدن و برداشت پیج بسیار کم است ، این نوع صفحات بیشترین برای اهداف خاص استفاده می شود و نیاز به تبلیغات و قیمت باز بالا دارد.

 

 و مهمترین نکته این است که برای دستیابی به بازده و فروش از طریق پیج خریداری شده از چهار دسته ، پس از خرید پیج ، باید محتوای قوی ، شیک ، جذاب و همچنین تبلیغات در صفحات مرتبط و محبوب ایجاد کنید.