نکاتی برای جلوگیری از ویروس کشنده – آنفولانزای خوکی

این مورد در ترکیب با سایر اقدامات پیشگیرانه می تواند در حفظ سلامت و سلامت شما بسیار طول بکشد. لوازم توالت فقط برای ایجاد احساس طبیعی هنگام زندگی بسیار عالی هستند. شکل ها ، اندازه ها و رنگ های کاملاً متفاوت وجود دارد.

برخی از مردم عشق به غرب وحشی دارند. اگرچه دیگر آنقدر “وحشی” نیست ، اما عاشقانه خاصی به کل تصویر کابوی وجود دارد. اسب ها ، آتش سوزی ها ، سوار شدن در محدوده – بعضی از افراد آرزو می کنند که بتوانند زندگی را به روشی که قبلاً تجربه کرده بود تجربه کنند. حالا می توانید. بسیاری از خانواده ها تصمیم می گیرند که تعطیلات ماجراجویی را برای شلوغی های عزیز در ایالات متحده و جاهای دیگر انجام دهند. در این تعطیلات ، آنها می توانند آرزوهای خود را در مورد کابوی بودن در غرب قدیمی تجربه کنند. ضد عفونی کننده دست را فراموش کنید – ضد عفونی کننده دست برای از بین بردن ویروس های روی دستان قبل از اینکه بتواند شما را آلوده کند بسیار عالی است. شستن دست ها در بسیاری از مکان ها همیشه ممکن نیست ، اما هنگامی که ضد عفونی کننده دست دارید این کار مشکلی نیست و شما می توانید دست های خود را بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید تمیز کنید. 1) کیسه حلقه سگ ما باید اتصال آسان و جابجایی بر روی هر نوع شیرینی معمولی آسان باشد. ممکن است بخواهیم که آن را با حلقه ای در دست خود ببندیم یا در نزدیکی حیوان خانگی یا چربی اواسط خود قرار دهیم. ما باید این گزینه را برای قرار دادن آن در جایی که ترجیح می دهیم داشته باشیم. اگر ما از شیرینی جمع شونده استفاده می کنیم ، باید کیف ما نیز به راحتی در این لوازم جانبی قابل اتصال باشد. شما به ازای هر فرد حداقل به یک گالن آب نیاز دارید. در طول تابستان یا اگر می خواهید غذاهای کم آب و خشک یا یخ زده بخورید بیشتر مصرف کنید. بهتر است مقدار کمی بیش از حد کافی نباشد. غذاهای پرمصرف و دارای ارزش غذایی عالی را انتخاب کنید و به خاطر داشته باشید که غذاهای خشک شده یخ زده سبک و کم حجم هستند. لیستی از ضدعفونی کننده دستی افراد برای تماس با آنها و شماره تلفن و آدرس آنها خریداری کنید. اگر تلفن همراه خود را فراموش کرده اید یا باتری حداقل می میرد ، مجبور نیستید تمام این اطلاعات را به خاطر بسپارید ، گرچه این ایده آل خواهد بود.

ضد عفونی کننده دست راه جلاگر می خواهید در مراقبت از پوست خود موفقیتی داشته باشید ، باید مرتباً پوست را تمیز کنید. این فراتر از شستشوی ملایم با آب و صابون است – این به معنای مراقبت از پوست شما است و معالجه ای را که شایسته آن است ، به آن می دهید. تعدادی پاک کننده وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا پوست شما ملایم و تمیز شود. Olay ، Biore و حتی Aveeno وجود دارند که پاک کننده های خوبی برای هر نوع پوست هستند. آنها همچنین پارچه های خاصی را ارائه می دهند که می توانید از بین بردن آنها بسیار آسان شوند. تا حد امکان از قیمت ضدعفونی کننده دست بیمار خودداری کنید. اگرچه این امر واضح به نظر می رسد ، قبل از ورود به خانه شخصی که به طور فعال فعالیت می کند یا به تازگی مبتلا به آنفولانزا شده اید دو بار فکر کنید. از بوسیدن و بغل کردن افراد بیمار حتی در خانه خودداری کنید. اگر به آنفلوانزا مبتلا شدید ، تا آنجا که ممکن است از کار ، اماکن عمومی و افراد دیگر در خانه بمانید تا به خوبی نتوانید از شیوع بیشتر آن جلوگیری کنید. همیشه هنگامی که سرمایه گذاری می کنید یک کیت کمکهای اولیه کاملاً مجهز داشته باشید. در یک سفر کمپینگ می توانید کیت مخصوص خود را با بانداژ ، پد گاز ، موچین ، قیچی ، کرم ضد باکتری و دستمال ضد عفونی کننده در یک ظرف محکم قرار دهید. همچنین می توانید یکی از بسیاری از کیت های آماده بسیار عالی را برای صرفه جویی در وقت بخرید. یک کیت کمکهای اولیه را با خود ببرید تا بدانید که می توانید از هرگونه زخمی که در سفر دریافت می کنید مراقبت کنید. شما می خواهید هرگونه احتیاط لازم را در هنگام تصمیم گیری در کمپینگ انجام دهید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که در صورت خراشیده شدن و آسیب دیدگی در سفر ، یک کیت کمکهای اولیه را با برخی از وسایل باند به همراه آورده اید. اولین قدم کشتن کک ها روی حیوان خانگی شماست. بسیاری از درمان های موضعی کک حیوان خانگی وجود دارد ، اما احتمالاً محبوب ترین آنها Frontline است. Frontline در ویال های یک دوز کوچک قرار دارد که بین تیغه های شانه حیوانات خانگی اعمال می شود. سپس این روش درمانی از طریق فولیکولهای مو و غدد روغنی حیوانات پراکنده می شود و باید یک ماه از آن محافظت کند. اجازه ندهید پدران اینجا را فراموش نکنیم ، زیرا هنگام خرید کیسه های در حال تغییر کودک ، شما باید در نظر بگیرید که حمل آن کیف ها خواهد شد. مردان معمولاً هیچ کاری درمورد حمل کیسه های دستمال ندارند ، مگر اینکه طرح برای سلیقه خود کمی دخترانه باشد. اگر شما واقعاً عاشق شوهر خود هستید ، نمی خواهید او را با حمل یک کیسه متغیر به رنگ صورتی داغ و با طراحی گلدار ببینید. اگر او کیسه را نیز حمل می کند ، در انتخاب چیزی که به نظر خوب می رسد ، وقت بگذارید. مردان معمولاً این کیف های سبک کوله پشتی را ترجیح می دهند ، زیرا آنها عادت دارند آن طراحی را انجام دهند. البته ، ما باید کیف هایی خریداری کنیم که جنس آنها خنثی باشد ، به این معنی که هیچ رنگ دخترانه ای در اینجا وجود ندارد ، بنابراین هر دوی شما می توانید آن را حمل کنید.