نقش دکوراسیون فروشگاه جواهر در میزان فروش – تهران دیزاین سنتر

آنچه در این منطقه در ذهن خریدار ایجاد می شود دارای اهمیت بسیاری است و همانگونه که در ابتدای مقاله توضیح دادیم یک دید کلی از فروشگاه که شامل رنگبندی ، کلاس فروشگاه ، نورپردازی و بسیاری موارد دیگرد در این فضای مکس در قسمت ورودی به مخاطب القا می شود به همین دلیل این بخش می تواند نوع دکوراسیون فروشگاه شما را نسبت به بقیه رقبا برتری بخشد یا آن را در ذهن مخاطب پایین تر بیاورد . در این مقاله نیز به بررسی اطلاعاتی در رابطه با مزایا و اهمیتی که دکوراسیون داخلی مغازه دارد خواهیم پرداخت تا آگاهی خود را درباره این موضوع افزایش دهید. در پاسخ به این سوال مهم می توان گفت که قطعا طراحی نما مغازه نیز همانند دو عامل قبلی می تواند بر روی تعداد مشتریان آن و میزان موفقیت یک کسب و کار تاثیر گذار باشد؛ در حقیقت بسیاری از صاحبان مشاغل و مغازه های تجاری بخش زیادی از هزینه و زمان خود را برای طراحی داخلی مغازه صرف می کنند و به طراحی نمای مغازه توجه کمتری دارند اما این موضوع می تواند در میزان موفقیت شما تاثیر زیادی داشته باشد؛ زیرا همان طور که ویترین یک مغازه می تواند توجه شما را به خود جلب کند به همان نسبت نیز طراحی بیرونی آن می تواند بر روی بینندگان تاثیر گذار باشد، این مسئله در برخی از کسب و کار ها مانند کافه ها و رستوران ها می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد و سبب افزایش تعداد مشتریان آنها شود.

این نما در واقع می تواند معرف کسب و کار و محصولات شما باشد و هر چه جذابتر باشد، مشتری مدت بیشتری جلوی فروشگاه و مغازه شما توقف خواهد کرد و این توقف دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. یکی دیگر از نکاتی که بسیار مهم می باشد طراحی نمای بیرونی مغازه می باشد که در جذب مشتری بسیار کمک می کند اگر طراحی بسیار زیبایی داشته باشید می توانید توجه افراد را جلب کنید. در ابتدا مسیر دلخواه مشتری را باید پیدا کنید و سپس با استفاده از آن مسیری را طراحی کنید که به مشاهده اجناس دیگر هم بپردازند. در طراحی داخلی مغازه، نقطه آخری که مشتریان در طی مسیر خود در داخل فروشگاه با آن روبرو می شوند، میز صندوق و کانتر فروشنده در کنار درب خروجی و در قسمت سمت چپ فروشگاه است. این مسیر به خصوص در دکوراسیون مغازه کوچک باید به گونه ای طراحی شود که تمام محصولات تا جایی که امکان دارد مورد مشاهده مشتری قرار بگیرد. پنجره آبی و پرنده ای که مثلا از آن وارد می شود، اجازه می دهد کودکان در طول پرو لباس به بازی و تفریح و شیطنت خود ادامه دهند.

استفاده نمایید که این مدل تزیین برای مغازه های پوشاک و گل فروشی مناسب می باشند. چیدمان مناسب خود باعث حضور بیشتر مشتریان در مغازه میشود. شما باید کسب و کار خود را توسعه دهید زیرا باعث افزایش فروش می شود. نوع و جنس و محصولاتی که قرار است در مغازه به فروش برسد محور اصلی روند طراحی داخلی مغازه است. برای این منظور باید از همه قسمت های مختلفی که چیدمان یک منزل را تشکیل میدهند آگاهی داشته باشید و نکات مختلف را برای چیدمان و خرید وسیله ها رعایت کنید. دکوراسیون اغلب مغازه های کیف و کفش به این دلیل که اقلام قابل فروش و محصولات دارای اندازه و ابعاد کوچکی هستند و همچنین باید طرح و مدل آنها قابل مشاهده باشد، به صورت طبقه بندی شده و قفسه ایی انجام می گیرد و دکور داخلی اینگونه فروشگاه ها اغلب از جنس ام دی اف می باشد. معمولا در نمای مغازه معمولا یک تابلو که شامل نام فروشگاه و گاهی اوقات برخی اطلاعات جانبی است، ویترین بیرونی فروشگاهتان و یک درب ورودی مشاهده می شود. محبوب ترین کلید ها و پریز ها را در دید مشتریان برای خرید قرار بدهید که به آن دسترسی داشته باشند و بتوانند نمونه ها را با چراغ های واقعی امتحان کنند.

نکته مهمی که در این خصوص به آن توجه داشت؛ این است که استفاده از نور یا شیشه های رنگی به دلیل خطای دید مشتری در انتخاب رنگ محصول و کالای مورد نظر خود باعث نارضایتی و بی علاقگی او در خرید آن محصول خواهد شد. به طور مثال وقتی از نورپردازی استفاده می کنید، این نورپردازی به گونهای نباشد که باعث شود رنگ ها یا طرحهای روی لباس محو به نظر برسد، در کل تعادل را رعایت کنید. این نقاشی ها مثل برگ های درخت عمل کرده و به طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک و نوزاد کمک می کنند. زمانی که بخواهید یک فروشگاه لباس ایجاد کنید باید قبل از هر کاری در مورد طراحی فروشگاه پوشاک اطلاعات خود را افزایش دهید. کاربری: فروشگاه پوشاک مساحت: ۸۰۰ متر مربع رنگ های اصلی: قرمز، مشکی، طوسی متریال های اصلی: ام دی اف با رنگ جلای پلی یورتان، فولاد ، صفحات بتنی ویژگی های اصلی طراحی: استفاده از رنگ رایج خودرو فِراری ترکیب رنگ قرمز و مشکی و ایجاد عمق و اصالت به فضای داخلی خطوط مستقیم و شکسته و مرز بندی با استفاده از…

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی داخلی فروشگاه شکلات وب سایت خود باشید.